18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
mygyry 2024-07-07, 9:44 24
Stary film, okazało się, że rolnik ma chuj a nie rację, bo to on wjebał się na Grunty gminne, kurtyna.
Zgłoś
Avatar
Piesinger 2024-07-07, 10:33 3
Stało się, właściciel ma rację i ma prawo być zły, ale poziom kultury siegający dma tego rowu i agresja słowna nic tu nie pomoże. Takie filmiki tylko udowadniają, że jakiekolwiek anomalia się zdarza to od razu wychodzi z człowieka najgorsze. A gdyby tak spokojniej i z poziomem to nie. K*rwy, chuje muszą być. Takich ludzi jest pełno. To pokazuje jak w złym stanie psychicznym jest społeczeństwo
Zgłoś
Avatar
0x_F_I_L_O_Z_O_F_x0 2024-07-07, 10:36 5
Normalka typowy bamber któremu zawsze mało zaorał pas drogowy i jak obsiał to myśli że jego
Zgłoś
Avatar
mazga50 2024-07-07, 10:43 3
Love_is_Love napisał/a:

JBC rolników.



Po raz kolejny powtarzam: jesteś upośledzonym dewiantem. Zrób coś z tym, bo skończysz jako sfrustrowany ulaniec z chujem w dupie "przyjaciela" (albo odwrotnie). Nawet na NFZ ci pomogą. Niewiele, ale pomogą.

I odpierdol się od JBC. Bardzo dobry sprzęt robią...
Zgłoś
Avatar
darek1234 2024-07-07, 10:43 1
mygyry napisał/a:

Stary film, okazało się, że rolnik ma chuj a nie rację, bo to on wjebał się na Grunty gminne, kurtyna.



Jednak nikt nie może mu niszczyć tego co zasiał

Piesinger napisał/a:

Stało się, właściciel ma rację i ma prawo być zły, ale poziom kultury siegający dma tego rowu i agresja słowna nic tu nie pomoże. Takie filmiki tylko udowadniają, że jakiekolwiek anomalia się zdarza to od razu wychodzi z człowieka najgorsze. A gdyby tak spokojniej i z poziomem to nie. K*rwy, chuje muszą być. Takich ludzi jest pełno. To pokazuje jak w złym stanie psychicznym jest społeczeństwo



Za dużo pracy w to włożył, żeby spokojnie reagować
Zgłoś
Avatar
ghost114 2024-07-07, 10:44 5
Klasycznie - wytyczona działka gminna pod drogę a chłop całe życie uprawia - bo dziadek tam siał buraki.
Zgłoś
Avatar
mazga50 2024-07-07, 10:46 1
ghost114 napisał/a:

Klasycznie - wytyczona działka gminna pod drogę a chłop całe życie uprawia - bo dziadek tam siał buraki.



I cyk: zasiedzenie.
Zgłoś
Avatar
L3vKo007 2024-07-07, 11:03 2
PsikutaBezS napisał/a:

Własność prywatna to rzecz święta !!! Ale komuniści i inne lewactwo mieszkające w blokach tego nigdy nie zrozumie.



Kto powiedział, że to jego prywatna. Wykonawca powiedział, że to droga gminna. To może chłopa dziadek burakami obsiał drogę gminną i tak se żyją a teraz gmina upomina się o swoje. Ja mam podobnie. Kupiłem działkę 100 m od drogi głównej a w drodze dojazdowej, gminnej rośnie kukurydza. Na szczęście nikt nie robi problemów i za miesiąc wpadają koparki.
Zgłoś
Avatar
bambinizm 2024-07-07, 11:05 3
Ten film idealnie pokazuje mentalność naszego smutnego narodziku. Z resztą, co tu komentować...
Zgłoś
Avatar
Bonkojad 2024-07-07, 11:15 1
A co ten chłop jest winny, że kretyn drżę mordę.
Zgłoś
Avatar
Heliar 2024-07-07, 11:27 2
Znam gościa co nadzoruje trzy takie ekipy, ile się nasłuchałem przy flaszce o tych robolach. Światłowód wkopany na 30 cm i tylko zostawione co jakiś czas punkty do odbioru na głębokości 70cm. Zamiast w chodniku, oni bokiem, żeby kostni nie zrywać i układać., albo jakieś skróty przez czyjąś działkę. Tam mapka to tylko dla urzędu, liczą się metry i premia za nie, i za wcześniejsze wykonanie roboty. Później przyjeżdża ekipa z gminy do odbioru i się zaczyna, to, to i tamto do poprawy,a firma całą robotę od nowa musi wykonać, bo ktoś porobił zdjęcia, jak odpierdalają fuszerę. Chłop się wykończy, zachleje, albo w łeb strzeli, a może w końcu zmądrzeje i jebnie te robotę.
Zgłoś
Avatar
skura77 2024-07-07, 11:57
Kocham moją Ojczyznę.
Zgłoś
Avatar
Evil21 2024-07-07, 11:58 6
Ten pas ziemi nie należał do tego wiesniaka. Mam nadzieję że przykładnie go ukarali. A do innych wieśniaków co to go bronią mam tylko jedno pytanie. Kiedy wieśniaki zaczną płacić ZUS?
Zgłoś
Avatar
AnalAcrobat 2024-07-07, 12:13
Arashi91 napisał/a:

Pewnie światłowody chcieli kłaść. Klasyczny problem - cała miejscowość bez neta bo jeden cham nie da 5 centymetrów pola pod przewód. A jak go gmina zmusi to w nocy przetnie. A potem z mordą będzie wydzwaniał, że Internet ma słaby. Już nie wspomnę o tym, że "moje pole" po weryfikacji w urzędzie często okazuje się polem sąsiada, albo należy do gminy. Ludzie na wsiach na skalę masową obsiewają nie swoją ziemię i próbują przez zasiedzenie przejmować grunty.



Nawet jeśli masz racje, to można by ten światłowód pierdolnąć w czasie gdy nie ma świeżo posianych buraków...
Zgłoś
Avatar
Zgniłek3 2024-07-07, 12:28
LKR- czyli moje rejony. Ale nie moje pole. Kraśnik.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie