18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 12 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Szary_Jeleń 2024-07-07, 12:49 3
Kurwa nie po sionym ej!

edit:

Oczywiście nie zgadzam się z tym, że typy sobie wpadają na uprawiane pole i robią co chcą, nawet kurwa na łąkę.
Natomiast jest też inna skrajność, miałem podobną sytuację - starsza pani, która w piździe miała dbanie o swoją działkę, zatrzymała całą linię światłowodu, bo nie i chuj. Normalnie od świtu do nocy siedziała ze swoim pachołem w aucie i blokowali wszystko.

Podszedłem do firmy, powiedziałem, że mogą naszym, rodzinnym, poprowadzić jeśli tylko chcą. Tak też zrobili, a ja miałem przez kilka lat fiber 1Gbps za frajer, a do dziś mam bardzo dużą zniżkę + różne bajery jak stałe IP.

Czasem lepiej jest się po prostu dogadać niż wkurwiać się na świat dookoła.
Zgłoś
Avatar
tommyleejones90 2024-07-07, 12:55 2
Jeśli gość posadził coś na nie swojej działce to zrobił to na własną odpowiedzialność i nikt nie będzie czekał z inwestycją, aż szanowny Pan zbierze plony 🤦‍♂️ Wolność Tomku w swoim domku! - a jak nie Twój domek to zamknij mordę
Zgłoś
Avatar
k................8 2024-07-07, 14:19 1
ghost114 napisał/a:

Klasycznie - wytyczona działka gminna pod drogę a chłop całe życie uprawia - bo dziadek tam siał buraki.



Dziadek siał buraki i jeden tak dobrze się udał, że chodzi i drze japę do dziś
Zgłoś
Avatar
ponuryklecha78 2024-07-07, 14:49
Arashi91 napisał/a:

Pewnie światłowody chcieli kłaść. Klasyczny problem - cała miejscowość bez neta bo jeden cham nie da 5 centymetrów pola pod przewód. A jak go gmina zmusi to w nocy przetnie. A potem z mordą będzie wydzwaniał, że Internet ma słaby. Już nie wspomnę o tym, że "moje pole" po weryfikacji w urzędzie często okazuje się polem sąsiada, albo należy do gminy. Ludzie na wsiach na skalę masową obsiewają nie swoją ziemię i próbują przez zasiedzenie przejmować grunty.



to daj sobie kabel przez mieszkanie położyć żeby na osiedlu ludzie mieli internet dzbanie. Jak chodzi nie o twoje to taki kurwa mundry ...
Zgłoś
Avatar
smc 2024-07-07, 15:50
Pole nie jest jego, ale buraki tak. Więc chuja mogą zrobić.

Ale tak: 200m długości, czyli jakieś 400 szt buraków. Każdy po 0,2 kg. Daje to kwotę 80zł szkody, więc poniżej progu przestępstwa. Jechałbym tą koparką do upadłego na miejscu wlasciciela firmy.

Albo tak: Zniszczenie mienia, koszty według aktualnych stawek przywrócenia terenu, brak możliwości zarobkowania na tym skrawku ziemi i zastęsptwa procesowego. Koszt około 100kzł odszkodowania dla właściciela roślin.
Zgłoś
Avatar
mlotnakacapy 2024-07-07, 18:22
jak sie drze znaczy chce wylapac w morde to z miejsca uspokaja takich zjebow
Zgłoś
Avatar
imgurek500 2024-07-07, 18:54 1
Bedzieta, musita....... kurwa jak ja tej wschodniościaowej gwary nienawidzę!
Zgłoś
Avatar
Angevil 2024-07-07, 20:25
Arashi91 napisał/a:

Pewnie światłowody chcieli kłaść. Klasyczny problem - cała miejscowość bez neta bo jeden cham nie da 5 centymetrów pola pod przewód. A jak go gmina zmusi to w nocy przetnie. A potem z mordą będzie wydzwaniał, że Internet ma słaby. Już nie wspomnę o tym, że "moje pole" po weryfikacji w urzędzie często okazuje się polem sąsiada, albo należy do gminy. Ludzie na wsiach na skalę masową obsiewają nie swoją ziemię i próbują przez zasiedzenie przejmować grunty.


Człowiek sadzi pole żeby mieć co jeść - nie, ważniejsze światłowody żebyś na bufor nie czekał jak będziesz trzepal bruda z majtek do murzynek... nosz jprdl.
Zgłoś
Avatar
shogo 2024-07-07, 20:46
lord_kilburn napisał/a:

stare było i okazało się że rolnik bezprawnie orał całe życie ziemie gminną



źródło?
Zgłoś
Avatar
damian15snk 2024-07-07, 22:52 1
lord_kilburn napisał/a:

stare było i okazało się że rolnik bezprawnie orał całe życie ziemie gminną



Czyli sam sobie wykręcił aferę i się udupil idiota, tak koleś by zasypał kabel i dalej by sobie używał. Podoba mi się to
Zgłoś
Avatar
bravo86 2024-07-07, 23:35
Koparkowy ciota, ja bym rolnikowi zrobił buraka z ryja
Zgłoś
Avatar
viking19 2024-07-07, 23:42 1
Szary_Jeleń napisał/a:

Podszedłem do firmy, powiedziałem, że mogą naszym, rodzinnym, poprowadzić jeśli tylko chcą. Tak też zrobili, a ja miałem przez kilka lat fiber 1Gbps za frajer, a do dziś mam bardzo dużą zniżkę + różne bajery jak stałe IP.

Czasem lepiej jest się po prostu dogadać niż wkurwiać się na świat dookoła.


no i to zasluguje na piwko.
przynajmniej ci filmiki na Hardzie nie tną. xD
Zgłoś
Avatar
polakwrocek 2024-07-07, 23:51 4
Ech często są pasy ziemi dróg gminnych nie używane przez lata.
Rolnicy srają na takie detale i po kilku latach staja się te 3-4 metry "ich polem"
a potem geodeta przychodzi i się kłócą że przecież od 10 lat oni to orają...

[ Dodano: 2024-07-07, 23:59 ]
Wrzucę nawet przykład. znalezienie tego to może 30 sekund.
Pas jest gminny... ale sobie ktoś ora bo kto mu zabroni prawda ?...

Zgłoś
Avatar
ruddie 2024-07-08, 0:09
Jak jego własność, to powinien pogonić widłami. Kto myśli inaczej, to komuch i tak nic nie zrozumie.
Zgłoś
Avatar
Zbozny 2024-07-08, 1:11
PsikutaBezS napisał/a:

Własność prywatna to rzecz święta !!! Ale komuniści i inne lewactwo mieszkające w blokach tego nigdy nie zrozumie.


Dzień dobry komuno. Bolek
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie