18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 19 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Policja idzie po internautów
woytasw • 2015-05-26, 9:11
Witamy w Polsce... Jak donosi WP.pl

Policja idzie po internautów za "budyń" i "bigos". Odpowiedzą za złamanie ciszy wyborczej?
Policjanci z dolnośląskiego wydziału do walki z cyberprzestępczością zabezpieczyli wpisy z portalu społecznościowego, które mogą świadczyć o złamaniu ciszy wyborczej w czasie drugiej tury głosowania. Internauci w czasie wyborów prezydenckich znaleźli sposoby na to, by obejść ciszę wyborczą. Nazwiska kandydatów zastąpiono kulinarnymi skojarzeniami. Najpopularniejszym było porównanie Andrzeja Dudy do budyniu, a urzędującego prezydenta - do bigosu. Ich "ceny" na wyborczym bazarku oznaczały planowane wyniki. wyborczej?
Policjanci z dolnośląskiego wydziału do walki z cyberprzestępczością zabezpieczyli wpisy z portalu społecznościowego, które mogą świadczyć o złamaniu ciszy wyborczej w czasie drugiej tury głosowania - informuje TVN24.
WP.PL / Konrad Żelazowski
Zobacz galerię
Policja nie ujawnia, o jaki portal społecznościowy chodzi, ani ile wpisów zabezpieczono.

Wieczór wyborczy Dudy
Internauci w czasie wyborów prezydenckich znaleźli sposoby na to, by obejść ciszę wyborczą. Nazwiska kandydatów zastąpiono kulinarnymi skojarzeniami. Najpopularniejszym było porównanie Andrzeja Dudy do budyniu, a urzędującego prezydenta - do bigosu. Ich "ceny" na wyborczym bazarku oznaczały planowane wyniki.
Dlaczego takie skojarzenia? W jednym z wywiadów dawna nauczycielka Andrzeja Dudy wspominała, że w młodości był jak "budyń waniliowy z soczkiem malinowym".

"Bigos" to z kolei nawiązanie do słów Komorowskiego, który w czasie jednego ze swoich kampanijnych wystąpień odniósł się właśnie do tej potrawy.

Amber Gold, sól drogowa, Skoki mają w dupie. Naród musi wiedzieć, żę fikać nie wolno.
Zgłoś
Avatar
FenomenKol 2015-05-27, 22:15
Klikam "zobacz galerię" i nic się nie dzieje, robię coś źle?
Zgłoś
Avatar
InnyName 2015-05-27, 22:24 2
@up
Dokladnie, za takie skopiowanie tekstu nawet go nie czytając powinno byc ostrzeżenie ...
Zgłoś
Avatar
Nikolay 2015-05-27, 22:35
kcesz ze mnie kpic nie poczułem nic
Zgłoś
Avatar
Remz 2015-05-27, 22:59 4
"Jak ryć społeczeństwu beret" - lekcja pierwsza. Prowadzący: RMF FM (czy inna popularna stacja, ch*j wie)

1. Wspomnieć 1 zdaniem o osobie, która wygrała wybory.
2. Opowiadać przez 10 minut, jakie to ŚWIETNE wyniki miał PRZEGRANY w wyborach.

25 lat wolności, k*rwa jego mać.
Zgłoś
Avatar
MrR.I.P. 2015-05-27, 23:11
"Policjanci z dolnośląskiego wydziału do walki z cyberprzestępczością zabezpieczyli wpisy z portalu społecznościowego" normalnie geniusze i hakerzy. Print screeny porobili jako dowód. W normalnych krajach nie ma ciszy wyborczej i jest dobrze ale w Polsce zawsze muszą srać w wentylator.
Zgłoś
Avatar
staruchazpalcemwd 2015-05-28, 7:42 3
A ja widziałam wtedy, że u nas na bazarze Brzoza po 53 zł a Dziczyzna po 47 zł
Zgłoś
Avatar
WiedźminXXI 2015-05-28, 8:04 1
I bardzo dobrze. Prawo jest po to, by go przestrzegać.
Zgłoś
Avatar
kapitanstefan 2015-05-28, 20:33
Bardzo dziwne co? Przepisy są jakie są, kupe czasu przed ciszą we wszystkich mediach o tym się trąbi aż do pożygu, ale zawsze musi się trafić banda zbuntowanych cwaniaków która robi na opak. Oby dopierdolili im wszystkim takie kary ze się posrają. Jak ktoś jeden dzień nie może się powstrzymać to jego problem, pseudobojownicy o demokracje.
Zgłoś