18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 31 minut temu
Avatar
s................n 2013-11-11, 0:47 20
Nie pojebało tylko chłopaki po chemii z całej polski przyjado... tak samo jak i pedały z całej polski i niemiec
Zgłoś
Avatar
gazo 2013-11-11, 0:49 4
kurde chcialem pojechac do warszawy, ale nie pyklo. Bedzie ich tam pewnie od zajebania, mam nadzieje ze tym razem nie beda sie wpierdalac za nic i robic rozpierdol, a media i tak obwinia jak zwykle tych co zwykle...
Zgłoś
Avatar
brudny 2013-11-11, 0:52 3
takie akcje też nie są za free.
jestem ciekaw kosztów asekuracji przemarszu. To pewnie wymaga milionowych nakładów puścić ludzi ulicą
Zgłoś
Avatar
Alley 2013-11-11, 1:15 67
Potem się dziwić się, że są zamieszki na 11nastego listopada jak tu taka wielka PROWOKACJA przejeżdża i demonstruje swoją siłę.
Zgłoś
Avatar
Soxic 2013-11-11, 1:20 3
Świeci się jak na jakiejś typowo wsiowej dyskotece xd
Zgłoś
Avatar
MocnyFull 2013-11-11, 1:22 56
@Alley

Przestań pierdolić. Gdyby nagle komuś przyszło do głowy zebrać z 200 ludzi i rozjebać coś na trasie przemarszu to kto by się tym zajął. Oni sami na pewno woleliby posiedzieć w domu albo móc wyjść z ludźmi świętować ale taka robota. Dobrze wiecie, że oni są potrzebni, chociaż za to prowo karny kutas w dupe.

Widzimy się jutro! Chwała Wielkiej Polsce!
Zgłoś
Avatar
flashineye 2013-11-11, 1:26 6
@up

Widzę ze kolega broni swoich ;>
Zgłoś
Avatar
Anarchangel 2013-11-11, 1:37 12
Jadą utrzymywać podległość w dniu niepodległości...
Zgłoś
Avatar
BrunerOvned 2013-11-11, 2:01 6
Zza klawiatury w domu, komentując za abonament płacony przez starszych, wielu jest kozaków.
A gdzie działka od Waszego życia dla Ojczyzny, roszczeniowe gnojki?
Zgłoś
Avatar
Marianiski 2013-11-11, 2:14 12
MocnyFull napisał/a:

Chwała Wielkiej Polsce!



I może jeszcze flagę ze sobą weźmiesz? Faszyzm nie przejdzie!
Zgłoś
Avatar
khalifa 2013-11-11, 2:15 6
musieli jakoś dowieźć przecież tych co mają prowokacje robić.
Zgłoś
Avatar
BoKoR 2013-11-11, 3:31 4
Jutro też jest szczyt klimatyczny (czyli zbiera się grupa ludzi, którzy zarabiają kupę kasy z naszych podatków). Tam pewnie też cześć policji zostanie skierowana.

Ale jeżeli się mylę, i to wszystko jedzie na MN, to będzie ciekawie.
Na szczęście sam tam idę, więc przekonam się na własne oczy co tam się dzieje (a nie z gówno-pudła, czy innych środków masowego odmóżdżania ludzi).

Do zobaczenia o 15!
Zgłoś
Avatar
Hooorq 2013-11-11, 9:03 1
Dziś trzeba odłączyć internety i inne media bo bóle dupy osiągną apogeum i można przypadkowo dostać rzadkim gównem w pysk
Zgłoś
Avatar
Murawka 2013-11-11, 9:27 4
Ja tam sie cieszę ze ich bedzie dużo, akurat dzisiaj muszę przejechać przez samo centrum Warszawy gdzie cały marsz sie zbiera i jakoś tak bedzie mi sie spokojniej szło wiedząc ze stoi policja i pilnuje co by szanse ze dostanę kostką chodnikową po głowie były jak najmniejsze.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie