18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 6 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Murzyn probowal przykozaczyc do policjantow.
Widac, ze dunska policja sie nie pier*oli z marginesem spolecznym.
W tle slychac ciapaka, ktory probuje pomoc murzynowi.



ps. Ostanio zauwazylem, ze w Danii coraz wiecej osob jest przeciwko temu, aby importowac zwierzaki do kraju i dawac im azyl. Wreszcie ludzie otwieraja oczy, mam nadzieje, ze nie jest juz za pozno...
Zgłoś
Avatar
Tco 2014-09-11, 22:02 39
W Polsce ten policjant dostal by dozywocie, tylko dlatego ze odwalil kawal dobrej roboty.
Zgłoś
Avatar
G................9 2014-09-11, 22:18 3
Piękne:) Niestety u nas opcja gazu po założeniu kajdanek odchodzi....(chyba że nikt nie widzi:) )

Piwko dla panów policjantów!
Zgłoś
Avatar
R................s 2014-09-11, 22:37 7
BRAWO!!! BIS KURWA BIS!!!!!! tak ma być.. Policja ma być Policja i się nie zastanawiać czy to jest biały, czarny czy różowy tylko jak się rzuca najebać kopów i do celi.
Zgłoś
Avatar
gramwto2014 2014-09-11, 23:17 1
Światowa Deklaracja Praw Zwierząt nic nie mówi o tym przypadku. Policja ma swoje prawa.
Zgłoś
Avatar
epikur 2014-09-11, 23:28 5
Policji nie widać na ulicach Danii, ale jak coś się dzieje zjawiają się momentalnie.
Nie mają przymusu zrobienia limitu i ukarania danej ilości osób. Wystarczy z nimi pogadać i znaleźć wspólnie rozwiązanie sytuacji.
Raz nawet udało się przekonać policjanta abym poprowadził za pijanego kierowcę (zwierzaka z Polski) i zawiózł kiboli do domu. Byleby tylko nie wszczynali już bójek.
Zgłoś
Avatar
~Vuko 2014-09-11, 23:35 1
Gaz? Prawo powinno mówić jasno, że w takich przypadkach można użyć pałki i tyle. Nie chcę mi się wierzyć, że po pierwszym spałowaniu ktoś próbowałby drugi raz z taką samą śmiałością.
Zgłoś
Avatar
aras0992 2014-09-12, 0:02 7
Pracowałem w Danii i powiem wam, że tam od dawna już walczą z muslimami.. Generalnie duny są rasistami..
Zgłoś
Avatar
S................n 2014-09-12, 1:12 2
Gurgul99 napisał/a:

Piękne:) Niestety u nas opcja gazu po założeniu kajdanek odchodzi....(chyba że nikt nie widzi:) )

Piwko dla panów policjantów!



U nas to jest paranoja z tą policją. Kiedyś do milicji mógł iść praktycznie każdy i brali takich tłumoków po podstawówce dawali im pałkę i prawo do pałowania, przez co można było oberwać za byle gówno. Dziś policja ma wykształcenie wie, że nie można zachowywać się jak dzicz i bić kogo popadnie, ale za to nie ma uprawnień bić napastnika...
Zgłoś
Avatar
maddog77 2014-09-12, 5:19
Tak pięknie miał rozłożone nóżki aż chciało by się stanąć mu na worze.
Zgłoś
Avatar
eq3003 2014-09-12, 7:09
Ale go ładnie perfumują...
Zgłoś
Avatar
Emtecc 2014-09-12, 7:11 2
No pewnie, ze Duni oczy otwierają. Widza, co się w Szwecji dzieje - taki piękny kraj spierdolić...
Zgłoś
Avatar
Pituz 2014-09-12, 7:50 1
Mieszkam w danii i sam widze jak te skurwysynskie ciapaki i i brudasy sie obnosza.. dobrze skurwielowi .
Zgłoś
Avatar
cyryl025 2014-09-12, 8:48
miód dla mych oczu, zimne w kuflu na Panów Policjantów
Zgłoś
Avatar
majkel_admwz 2014-09-12, 8:52 1
0:47 slipknot, slipknot
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie