18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 42 minuty temu
Avatar
Bobikufel 2016-12-17, 3:34 12
na 2gim filmie widac że położony koleś.
pewnie sam rzucił ten dymny shit a potem sie kładzie i leży jak by go powaliło 40 koni.
Zgłoś
Avatar
d................t 2016-12-17, 3:36 22
Piękna manipulacja. Żydzi w sumie od dawna mają w garści większość telewizji i wytwórni filmowych.

Ludzie, niezależnie od sympatii politycznych popatrzmy na to trzeźwo, nie pod kątem mediów sponsorowanych przez żydo-unię.

Pokazują nam to, co mamy zobaczyć, podstawić ludzi, żeby rzucili racą, petardą i wszczęli zadymę nie jest trudno.
Potem sprawa pójdzie w świat i będzie halo, że u nas nie ma demokracji, że są łamane prawa człowieka, że jest stan wojenny, że godzina policyjna, itp, itd.

W dupie mam tę całą politykę, nie jestem fanem PIS, nie jestem fanem PO, Nowoczesnej, czy KOD-u, z tym że Ci trzej ostatni dodatkowo sprzedali się unii żydoeuropejskiej.

Chcę tylko, żeby Polska pozostała suwerenna, żeby w końcu przestały wykupować nas obce gospodarki, a w mediach nie pierdoliły gęby opłacane przez Berlin, czy Brukselę.

Pamiętajcie, że dla euroskurwieli słaba i skłócona Polska (czy jakikolwiek inny kraj srunijny), to silniejsza "unia".
Zgłoś
Avatar
K................i 2016-12-17, 3:37
Do 43. to im jeszcze nieco brakuje
Zgłoś
Avatar
W................. 2016-12-17, 4:03 13
Info od kolegi, który jest na miejscu. Jeden z protestujących rzucił świecę dymną, żadnego gazu łzawiącego nie było.

Te barany naprawdę podpalą Polskę w imię swojej fanatycznej nienawiści pod adresem PiS...
Zgłoś
Avatar
Stoho 2016-12-17, 4:53 8
Mieli tych pierdolonch sprzedawczykow porozjezdzac...
Zgłoś
Avatar
incar84 2016-12-17, 5:04 6
o kuwa położył się i umiera KOD spierdalaj jaka jest obłuda że coś się dzieje KOD Nowoczesna na miejscu bronią demokracjii konstytucji dziennikarzy a marszałkowie biorą mikołajkowe oprócz kukiz proponuje głosowanie ilu z pań i panów posłów jest za podniesieniem nam pensnsjii wszyscy za?
Zgłoś
Avatar
alexraider77 2016-12-17, 5:32 1
Załoga rudego kaszuba długo walczyła o wprowadzenie ustawy 1066 w ruch.Teraz patrzcie co się będzie działo.
Zgłoś
Avatar
maderfakermen 2016-12-17, 6:36 4
frajer jebany. kolejny dziennikarzyna szukający taniej sensacji z szechterówki?
Zgłoś
Avatar
e................s 2016-12-17, 7:00 2
słowo daję , chciałbym aby poszli tam kibole ,wtedy może oglądać by co było
Zgłoś
Avatar
Enbeen 2016-12-17, 7:34 9
kurwa jak ja kocham Sadola haha ostoja normalności, za każdym razem jak jakiś zwolennik kod czy tam po wpada, to szybkie sprowadzenie na ziemie
krata piw dla całego sadola haha
Zgłoś
Avatar
saves 2016-12-17, 8:08 4
Tak nagle broni się mediów w Sejmie? A kiedy, KURWA!!!, ktoś ostatnio oglądał jego obrady??? Uczciwie się przyznać.
Zgłoś
Avatar
W................. 2016-12-17, 9:43 3
Zajrzyjcie na stronę The Guardian... POdały zorganizowały kampanię szkalującą i już wisi tam news, że policja użyła gazu łzawiącego...

Jak to dobrze, że ci idioci nie rozumieją, że w ten sposób tylko tracą elektorat
Zgłoś
Avatar
sezamkowyRozpierdol 2016-12-17, 10:08 2
(tak w uproszczeniu)

Przed
(KOD,PO,.N) L - Pacyfikowaliśmy demonstracje narodowców, zarzynaliśmy media P, hahaha dobrze skurwielom, faszystom, katolom.
(PiS,narodowcy) P - Wolne media! Żądamy demokracji i wolności! Każdy ma prawo do demonstracji!

Po
(PiS,narodowcy) P - Pacyfikowaliśmy demonstracje KOD/PO/.N, zarznęliśmy media L, hahaha dobrze skurwielom, lewakom, żydom.
(KOD,PO,.N) L - Wolne media! Żądamy demokracji i wolności! Każdy ma prawo do demonstracji!

Także ten no.
Wszystko po staremu
This is Poland
Zgłoś
Avatar
BrianGriffin 2016-12-17, 10:11 1
pisiory mogą nie dotrwać do końca 2017, a putin sie cieszy.
Może trzeba zlikwidować lokaty i jednak zainwestować w złoto.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie