18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 17 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:24
Policja w Arkansas
trytodie • 2024-08-14, 6:19
Oficer z Arkansas został zwolniony po tym, jak potraktował mężczyznę w kajdankach z tyłu pojazdu patrolowego.

Osobiście nie dostrzegam jakiś większych nieprawidłowości.

Zmieniono 1 razy Zgłoś
Avatar
BlameYou 2024-08-14, 18:05 3
Doświadczony policjant. Wiedział, że w takim przypadku siłowanie się z gościem nie ma sensu a stwarza on zagrożenie dla niego samego, więc wyłączył go wcześniej, niż on sam siebie, w celu usunięcia ścisku pasa na szyi. Po czym skuteczną metodą, jak widać na filmie, ocucił aresztowanego. Wydaje mi się, że stróż prawa w gorszej sytuacji znalazł by się, kiedy typkowi by się udusiło a policeman by nie zareagował. Biorąc po uwagę to, że ma podgląd na to co się dzieje na tylnym siedzeniu. Ale finał z zaklinowania bani między drzwiami a siedzeniem, wisienka na torcie. Czuję satysfakcję, będę do tego filmiku wracał.
Zgłoś
Avatar
Chwdp100Procent 2024-08-14, 20:24 1
KremufkowyPotwor napisał/a:

Twój ojciec się nie spodziewał że syn zostanie kurwą



Zważywszy na starodawną mądrość "lepsza córka kurwa niż syn policjant" obraziłeś właśnie bogu ducha winne kurwy. Kurwą to jego starzy chcieliby żeby był.
Zgłoś
Avatar
ja_nemo 2024-08-14, 22:06
Policjant to debil, mógł go zneutralizować bez kamery
Zgłoś
Avatar
widez2 2024-08-14, 22:17 3
Seymouro1908 napisał/a:

Co to za masaż był że tak się ocknął szybko? Pierwszy raz coś takiego widzę.



Punktowy ucisk mostka, oldskulowa metoda testowania reaktywności na ból, zalecana kiedyś oficjalnie w GCS (Glasgow Coma Scale, ogólnie rzecz biorąc, ocena stopnia przytomności pacjenta). Piszę 'oldskulowa' bo teraz być może oficjalną metodą jest wypowiedzenie jakiegoś słowa typu 'nigger'.
Zgłoś
Avatar
viking19 2024-08-15, 0:30
wasyl88 napisał/a:

A ja właśnie złożyłem papiery do policji


w sensie donosy?
kogo podjebałeś, sześćdziesiono??!!
Zgłoś
Avatar
krzylo 2024-08-15, 0:36
Gdyby zatrzymany byl czarny, to juz pol stanow by plonelo. Kolor sprawia wielka roznice.
Zgłoś
Avatar
Kici-Kici 2024-08-15, 0:50
KremufkowyPotwor napisał/a:

Twój ojciec się nie spodziewał że syn zostanie kurwą



Trzeba na niego uważać.
Zgłoś
Avatar
Cymesowy 2024-08-15, 7:52
Jakby kolor skóry miał czarny to by pół ameryki już płonęło a tak to nic się nie stało musiał sobie zasłużyć prawda?
Zgłoś
Avatar
berhol 2024-08-15, 7:55 2
Mercurio napisał/a:

"you all right?".....inna sprawa że ten niebieski to też debil bo przecież wie że kamerę ma w samochodzie a napierdala gościa



Debilu a może za picie w publicznym go zgarneli a potem się pastwią , to nie są policjanci to bandyci! , co ty kurwa niedorozwój umysłowy , oby cię kurwa pedalskie psy w polsce zgarnely za nic i tazerem w dupe raziły, będziesz wiedział co to psy zjebane i kurwy skorumpowane psiarskie
Zgłoś
Avatar
wasyl88 2024-08-15, 10:10
viking19 napisał/a:

w sensie donosy?
kogo podjebałeś, sześćdziesiono??!!



Jaka sześćdziesiono? Nawet kurwa 40 lar nie mam. O chuj ci chodzi?
Zgłoś
Avatar
viking19 2024-08-15, 14:37
wasyl88 napisał/a:

Jaka sześćdziesiono? Nawet kurwa 40 lar nie mam. O chuj ci chodzi?



xDDD
Zgłoś
Avatar
Seymouro1908 2024-08-15, 17:50
widez2 napisał/a:

Punktowy ucisk mostka, oldskulowa metoda testowania reaktywności na ból, zalecana kiedyś oficjalnie w GCS (Glasgow Coma Scale, ogólnie rzecz biorąc, ocena stopnia przytomności pacjenta). Piszę 'oldskulowa' bo teraz być może oficjalną metodą jest wypowiedzenie jakiegoś słowa typu 'nigger'.



Dzięki. To ciekawe co napisałeś. Oldskulowa jak i całkiem hardkorowa
Zgłoś
Avatar
Smokw 2024-08-15, 21:05
Mercurio napisał/a:

"you all right?".....inna sprawa że ten niebieski to też debil bo przecież wie że kamerę ma w samochodzie a napierdala gościa



przecież on mu życie uratował.
Zgłoś
Avatar
lacrimal 2024-08-16, 23:33
Przecież mu życie ratował.
Zgłoś
Avatar
ra0mir 2024-08-17, 9:04
Mercurio napisał/a:

"you all right?".....inna sprawa że ten niebieski to też debil bo przecież wie że kamerę ma w samochodzie a napierdala gościa



Dlatego trzyma się sztame z informatykami.

Kto ze mną trzyma sztame ten nigdy nie spóźnia się do roboty a i czasami nagrania się same usuwają
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie