18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 15:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 20 minut temu
Policja w Arkansas
trytodie • 2024-08-14, 6:19
Oficer z Arkansas został zwolniony po tym, jak potraktował mężczyznę w kajdankach z tyłu pojazdu patrolowego.

Osobiście nie dostrzegam jakiś większych nieprawidłowości.

Zmieniono 1 razy Zgłoś
Avatar
OWCA_CZARNA 2024-08-17, 19:08 1
skurwiel chcial sie powiesic, gosc dal mu drugie zycie wiec za co ?
Zgłoś
Avatar
Icecurser 2024-08-17, 23:38
Mercurio napisał/a:

"you all right?".....inna sprawa że ten niebieski to też debil bo przecież wie że kamerę ma w samochodzie a napierdala gościa



Jak na moje typ wygląda na jakiegoś psychicznie chorego który próbował się zajebać. Policjant sprawnie podszedł do sprawy nokatując go żeby nie musieć się z nim szarpać, wtedy zdjął mu pas z szyi jak widać. A później szybki masaż serca rękojeścią od batona żeby sprawdzić czy żyje czy tylko udaje martwego. Według mnie w 100% dobrze wykonane zadanie

[ Dodano: 2024-08-17, 23:40 ]
BlameYou napisał/a:

Doświadczony policjant. Wiedział, że w takim przypadku siłowanie się z gościem nie ma sensu a stwarza on zagrożenie dla niego samego, więc wyłączył go wcześniej, niż on sam siebie, w celu usunięcia ścisku pasa na szyi. Po czym skuteczną metodą, jak widać na filmie, ocucił aresztowanego. Wydaje mi się, że stróż prawa w gorszej sytuacji znalazł by się, kiedy typkowi by się udusiło a policeman by nie zareagował. Biorąc po uwagę to, że ma podgląd na to co się dzieje na tylnym siedzeniu. Ale finał z zaklinowania bani między drzwiami a siedzeniem, wisienka na torcie. Czuję satysfakcję, będę do tego filmiku wracał.



Ta, zajebiście przeprowadzona akcja.
Zgłoś
Avatar
Vm4x 2024-08-18, 7:34
Mercurio napisał/a:

"you all right?".....inna sprawa że ten niebieski to też debil bo przecież wie że kamerę ma w samochodzie a napierdala gościa



Inaczej by tam nie pracował
Zgłoś
Avatar
TurboKaczka 2024-08-22, 15:02
uniwerstal napisał/a:

Najlepsze jak ustała praca serca, to poradził sobie przyłożeniem paralizatora i od razu bej odżył



tobie chyba ustała praca mózgu imbecylu.
Zgłoś
Avatar
Tobiahus96 2024-08-23, 22:35
Przecież on mu życie uratował bo debil by się kurwa sam udusił tym pasem
Zgłoś