18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Avatar
SharpSe 2015-07-24, 8:26
Rozwieje Twoje wątpliwości. Pysznie się to ogląda.
Zgłoś
Avatar
Dbk1945 2015-07-24, 9:39 8
Kurwa jak czytam wasze komentarze to jakbym słyszał starych Januszy - "Dobrze im tak" "pałą ich" no kurwa takie pierdolenie że "Jak ja nie dostaje to jebać to" daliście się wyruchać przez system i otworzycie oczy aż sami dostaniecie wpierdol od policji na dołku czy w suce. Prawo to prawo obezwładnienie sprawa i wyrok żaden pies nie ma prawa napierdalać gazem po oczach nie rzucających się ludzi czy napierdalać po mordzie a wam to współczuje. Oglądajcie telewizje jedzcie leki i nie sprzeciwiajcie się bo system ma rację ! To jest wasz pogląd kurwa na świat. Moje przekleństwa są uzasadnione
Zgłoś
Avatar
kuba1393 2015-07-24, 10:17 3
na sadolu wiekszosc to zyciowe pizdy, nieudaczniki,biedne janusze. kochaja psiarskie, bo sami sobie w zyciu nie daja rady. cale szczescie, ze tacy ludzie jak wy siedza zazwyczaj w domach. no chyba, ze raz na rok w wakacje do pobierowa autokarem pojada
Zgłoś
Avatar
Wolf3D 2015-07-24, 10:22
Tam jest panstwo prawa wiec policja ma prawo cie lać.
Zgłoś
Avatar
K................o 2015-07-24, 11:38
To kaci, a nie policja.
Zgłoś
Avatar
Blurey 2015-07-24, 11:47
Z jednej strony Lincolny i inne się przewracają w grobach jak widzą co się dzisiaj dzieje w US i A, z drugiej strony w USA jest plaga niszcząca cywilizację więc muszą dokręcać kurek z wolnością.
Zgłoś
Avatar
Murgen 2015-07-24, 12:07
1:14 - dosięgła ją noga sprawiedliwości
Zgłoś
Avatar
NomadUG 2015-07-24, 12:16
Bez powodu nie napierdalają
Zgłoś
Avatar
milek07 2015-07-24, 12:49
Niech napierdalają tylko te ciemne.
Zgłoś
Avatar
brejku 2015-07-24, 13:24
No i prawidłowo. Tak samo powinno być u nas. Skończyło by sie HWDP i wgl. Dresy by tak nie kozaczyły bo kazdy by wiedział ze dostanie srogi wpierdol. Piwko dla tym Policemanów
Zgłoś
Avatar
Hvsarz 2015-07-24, 13:52
Tak się steruje umysłami. A dlaczego nikt nie robi zlepków interwencji, gdzie cierpliwi i kulturalni gliniarze użerają się z bydłem. Mogę się założyć, że takich interwencji jest pierdylion razy więcej. Ale to oczywiście nikogo nie obchodzi.
Zawsze ważna jest sensacja, że Policja to zawsze &%*@)&^%*(@ .
Jestem osobą karaną - 3 krotnie, a mimo to nigdy nie miałem, żadnego "ale" do ich pracy, bo nawet podczas czynności wobec mnie, zachowywali się bardzo nawet nie tylko profesjonalnie ale wręcz byli sympatyczni A, że musieli "za cichy chód po skrzypiących schodach" podejmować czynności, bo jakiś kretyn tak ustalił przepisy, a inny to zgłaszał, to nie ich wina.
Zgłoś
Avatar
Symbian 2015-07-24, 14:50
jestem gangsterem napinaczem z gimnazjum w sosnowcu i mam ważny przekaz : CH.W.D.P JP !! 100 %
Zgłoś
Avatar
radooomir 2015-07-24, 15:14
Szajba_Man napisał/a:

Mam mieszane uczucia oglądając ten zlepek.
Ale może niesłusznie...





całkowicie popieram system na filmiku.Policja Ma Egzekwować Prawo a nie pierdolić się z czarnym zbuntowanym plebsem
Zgłoś
Avatar
Ks-Paweł 2015-07-24, 16:34
Pamiętam pierwszy wpierdol jaki dostałem od pana policianta, dziś sam jestem policiantem i nie wiem aresztować i katować- na miejscu.
Zgłoś
Avatar
centylion 2015-07-24, 16:45 1
"Bez powodu nie biją"
..

Bo zupa była za słona.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie