18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Avatar
pilleater 2015-07-24, 16:51 2
Tutaj to same lamusy są, tak to co drugi chce jebać polityków i rząd ale ich sługusów tępych wychwalają hahaha

Tak jestem dresem

Jebać system wraz z tymi psami gończymi na czele.

śmierć konfidentom !
Zgłoś
Avatar
mojzesz44 2015-07-24, 17:29
W 1:59 STOI UFO !!!!!! (patrzcie między policjantem a czarnuchem)
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2015-07-24, 18:03
Chory kraj! Facet leży twarzą do ziemi a policjant mu kopa w głowę sadzi!
Zgłoś
Avatar
jaca551 2015-07-24, 18:45
Dobre było

I bankowo o banana poszło
Zgłoś
Avatar
tomkararek 2015-07-24, 20:11
a unas sie mowi ze nasza psyy sa brutalne buhhahhahahahahahahahahaa bo mandat wlepja za picje piwa
Zgłoś
Avatar
get.this.log.bitch 2015-07-24, 20:53
Lasior, tresura małp nie wymaga az takiej brutalnosci bo to inteligentne stworzenia. Za to w przypadku czarnuchow dziala nastepujaca zasada: tym wiekszy musi byc wektor przylozonej sily im cieniejsza skora czarnucha
Zgłoś
Avatar
mecenaz 2015-07-24, 21:59
Za tą akcje w 2.55 bym skurwysyna zajebał nawet nie znając tej dziewczyny , aż mnie kurwa trzęsie , także mam mieszane uczucia , ale bez przesady z nadmierną brutalnością , biedna dziewczyna
Zgłoś
Avatar
Kamilarz 2015-07-25, 11:33
Jeżeli ktoś się rzuca to wpierdol jest słuszny, ale jak ktoś nie stawia oporu a policjant atakuje takiego człowieka, to takiemu należy się wielki murzyński chuj w dupę za nadużywanie władzy.
Zgłoś
Avatar
Tebernes 2015-07-26, 18:45
Kurwa... Tam policja podczas służby jest nietykalna i jeden fałszywy ruch i mają prawo strzelić do kogoś (co osobiście mi się podoba) bo policjant nie wie czy koleś przez niego zatrzymywany wyjmuje broń a może chce się podrapać po plecach. Dużo już filmików widziałem, że niby spoko, spoko, aż tu nagle zatrzymywany wyjmuje gnata i strzela do policjantów. Przydałoby się w Polsce coś takiego, a przede wszystkim takiego wyszkolenia policjantów jak jest w Hameryce
Zgłoś