18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:18
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:21
Avatar
KolekcjonerDobrego 2015-07-23, 21:45 4
Mam mieszane uczucia oglądając ten zlepek. -- może to od tej murzyńskiej muzyki
Zgłoś
Avatar
R................o 2015-07-23, 21:58 19
A skąd te mieszane uczucia? Ja to oglądam z uśmiechem na twarzy ))

ps zaraz gangstery napinacze się odezwą że HWDP itp ))
Zgłoś
Avatar
osa79 2015-07-23, 22:13 15
prawidłowo !!! jak debil nie rozumie że ma leżeć to trzeba pałować albo odstrzelić zjeba...
Zgłoś
Avatar
get.this.log.bitch 2015-07-23, 22:58 6
Popieram wszystkie ujecia, w ktorych bita byla czarna holota.. We wszystkich innych musze niestety przyznac, ze policja w stanach to prawdziwe skurwysyny.
Zgłoś
Avatar
Bugini 2015-07-23, 23:01 8
osa79 napisał/a:

prawidłowo !!! jak debil nie rozumie że ma leżeć to trzeba pałować albo odstrzelić zjeba...


Nawet jak rozumie to dostanie po kilka kopów na głowę albo całą serię pałą po żebrach bo stróż prawa ma zły dzień. Tą służbę przecież mają pełnić fachowcy a nie świry. Ewentualnie niech zachowają siły na seryjnych morderców i prawdziwych zwyrodnialców. Jak dla ciebie prawidłowo działają to ja nie mam pytań.
Zgłoś
Avatar
lasior 2015-07-23, 23:50 1
Tresują goryle, a to bywa brutalne.
Zgłoś
Avatar
vang 2015-07-24, 0:12 21
Eeee to wycięte z kontekstu prawie wszystko. Oglądałem dużo tych wycinków w całości i działania policji były w pełni uzasadnione. Mało kiedy za darmo dostaje się wpierdol od policji w USA.
Zgłoś
Avatar
WidziszINieGrzmisz 2015-07-24, 0:23 8
Bugini: a jaka masz pewnosc, ze na tym filmiku nie ma wlasnie prawdziwych zwyrodnialcow?
Z tydzien temu 16to czy 17to latek zgwalcil kilkuktornie 6cio letnia dziewczynke. Calkiem niedaleko mojego miasta. Nie mialbym nic przeciwko gdyby gosc pare razy im "upadl" w drodze na komisariat.

Filmik ogolnie 6/10 zdecydowanie za malo gazu.
Zgłoś
Avatar
Szczam_na_Zakrystii 2015-07-24, 0:26 6
WidziszINieGrzmisz napisał/a:

Nie mialbym nic przeciwko gdyby gosc pare razy im "upadl" w drodze na komisariat.



Raczej wypadł przypadkowo z radiowozu
Za gwałt na dziecku powinien być albo srogi pół roczny wpierdol aż do zgonu albo... W sumie nie, nie ma "albo", pierwsze mi wystarczy w zupełności.
Zgłoś
Avatar
innykonbarwyognia 2015-07-24, 1:21
Najpewniej ci napinacze co im rano żona nie dała już siedzą wraz z pałowanymi... To nie Polska. Tam ich sądzi 12 gniewnych ludzi z gminu a nie kumpel Rycha i Zdzicha.
Zgłoś
Avatar
Vesso1989 2015-07-24, 1:57
hymm w sumie 70% słusznych wpierdoli .. rozjebało mnie to z ta laska, że jak mogli ją zabić !! przecież ona młoda bla bla bla.. dobrze tak kurwie skoro nie dość, że ją aresztowi to jeszcze szmata uciekała z kajdanami .. wiadomo czarnuchów też tam ładnie tłuki bo oni "znają swoje prawa" i stawiają się policji - trzeba tresować brudasów.
Zgłoś
Avatar
i................i 2015-07-24, 2:47
Lubię jak biją ludzi. Chyba nadaję się na policjanta.
Zgłoś
Avatar
ghost114 2015-07-24, 8:12 4
Kolejny filmik miłośnika zwierząt ... Najpierw skaczą do policji a potem jak dostają wpierdol to się biorą za nagrywanie... Myślę że bez powodu ich nie leją. Każą się zatrzymać to się zatrzymaj, każą pokazać co masz w kieszeniach to pokazuj... Biorąc pod uwagę że mają takie prawo do użycia broni to i tak lekko im...
Zgłoś
Avatar
artoo2 2015-07-24, 8:21 9
W hameryce mają bardzo fajne prawo jeśli chodzi o zatrzymanie przez policję. Jeśli policjant Ciebie zatrzymuje, wydaje Ci polecenie jakieś, musisz je wykonać, nie ma że boli. Nie wykonasz, może Ci wpierdolić albo użyć jakichkolwiek środków do tego byś to polecenie wykonał. Hmm, jeśli chodzi o wpierdol, to zapewne albo nie słuchali poleceń albo sami rzucali się do policjantów. To nie polska, że tutaj policjanci omijają niektóre dzielnice bo się boją wpierdol dostać. Druga sprawa, że jeśli nie masz nic do ukrycia, nie odjebałeś nic, to po chuj stawiać się policjantowi skoro wiesz, że możesz wpierdol albo kulkę dostać? Jednak amerykanie nie są zbyt inteligentni, w szczególności ta ciemniejsza ich odmiana.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie