18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 52 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 8 minut temu
Avatar
BrianGriffin 2017-05-24, 16:39 10
Dawać go do Wrocławia i się skończy cwaniakowanie
Zgłoś
Avatar
mr-dupa 2017-05-24, 16:45 10
Piękny film. Idioci mieli by rodzinną niedzielę ale naoglądali się w internetach bohaterów i wyszło jak wyszło
Teraz go na Komisariat do Wrocka
Zgłoś
Avatar
MówięPrawdę 2017-05-24, 16:48 4
wracają z maca w niedzielę. Laska się podnieca, że ma buty za 200 zł. Chyba bym im jeszcze dał ze 20 zł
Zgłoś
Avatar
Infatuated 2017-05-24, 16:53 4
Ale słodko leży chłop na ryju, pozdrawiam pana na dole ze 180 centymetrów wyżej
Zgłoś
Avatar
pierdolnik 2017-05-24, 17:03 3
Kurwa ale zjebane ryje, zamiast dać dowód i pogadać jak ludzie to cwaniaczkują i potem płacz, że panie władzo ja przepraszam, a tak to skończyłoby się na bank pouczeniem.
Zgłoś
Avatar
sir_Alex 2017-05-24, 17:07 35
sexplast napisał/a:

Gratuluje wszystkim komentatorom błyskotliwości , spontanistoczni , sędziowania a przede wszystkim mądrości w ocenie sytuacji. NARA



cześć seba, co tam u grażynki ?
Zgłoś
Avatar
doredo 2017-05-24, 17:08 4
A skoro seba "też jest osobą publiczną" to dlaczego jest ocenzurowany? Sam zgodził sie pokazać ryj. Nie odbierajmy mu sławy
Zgłoś
Avatar
Viperal 2017-05-24, 17:13 2
kwintesencja cebuli
Zgłoś
Avatar
durabo2 2017-05-24, 17:13 3
Brajan i Dzesika patrzy jak Seba i Karyna z pieskami fika... Nie wstydź się korzeni cebula kwitnie w pełni
Zgłoś
Avatar
ziemniaki_z_koperkiem 2017-05-24, 17:22 1
Częstochowa - moje miasto, takie piękne...
Zjeb z dupą próbują cwaniakować, żeby nie zapłacić mandatu...
Tacy powinni płacić podwójnie...
Zgłoś
Avatar
szajaa 2017-05-24, 17:23 31
Przed chwilą ktoś z moich "znajomych" na fb polajkował post tvn-u z artykułem na ten temat. Odpalam sobie filmik który jest o połowę krótszy i idealnie ucięty w momencie jak ci prostacy zaczynają się stawiać, przeklinać itd. Do tego tekst wyssany z palca opowiadany jako to oni byli niewinni a policja okrutna i bezczelna. Do tego tytuł: "Przebiegli z dziećmi przez dwupasmówkę. "Na ziemię, kajdanki i do radiowozu"". Jak mnie już denerwują te lewackie ścierwa..
Zgłoś
Avatar
Blendzioł 2017-05-24, 17:26 2
Dlaczego puścili Karyne? Przecież co najmniej powinna dostać mandat za przeklinanie jeszcze filmik obciążający wrzucili do internetu skąd oni się urwali?
Zgłoś
Avatar
Tafariel 2017-05-24, 17:29 2
Haha "tak się karze za przechodzenie przez pasy bez pasów" Co za popierdolona rodzinka. To tak jak z murzynami z usa. Proszą ich o dowód tożsamości, a oni wymyślają i pyskują i kończy się na strzelaninie. Tu tylko tego zabrakło
Zgłoś
Avatar
waloos 2017-05-24, 17:31 24
Ludzie to są serio pojebani. Gdyby nie ich automatyczne JP100 to sprawa skończyła by się pewnie na pouczeniu.

Gdyby zaczęli normalnie rozmawiać, przyznali się do błędu, pocisnęli jakiś tekst że dziecko marudziło, że boli brzuszek a przejścia są w takich miejscach że trzeba by obchodzić długo, to chcieli szybko przejść.
Wiedzą, że głupio zrobili ale żeby się dało jakoś bez mandatu, bo z kasą cienko.

To myślę, że policjanci by i luźniej do tego podeszli.

No ale jak debil na widok suki wrzeszczy: co się gapisz, a laska każdą rzecz jaka ma na sobie przekłada na pieniądze to gdzie szukać tu inteligencji.

W sumie to ja czasem policjantom współczuję. Ci którzy pracują z klientem wiedzą jacy debile się trafiają. To teraz wyobraźcie sobie, że policja ma do czynienia z samymi takimi.
Zgłoś
Avatar
MaczoJuh 2017-05-24, 17:36 3
Widac ze psiarnia chciala sie dogadac.. zwrocic im tylko uwage.. kurwa lamiesz 'prawo' licz sie z konsekwencjami...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie