18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Policjanci pobili pijanego 27-latka
S................n • 2020-01-14, 23:24


Informację opublikowała Gazeta Gryfińska (egryfino.pl) oraz lokalny portal igryfino.pl. Na nagraniu z monitoringu widać jak 27-latek siedzi na ławce przed sklepem w Nowym Czarnowie koło Gryfina. Kiedy mężczyzna zauważył dwóch policjantów wysiadających z radiowozu postanowił odejść. Jak mówi na łamach portalu igryfino: "Przyznaję, że byłem nietrzeźwy, ale nie wszczynałem żadnych awantur". Jeden z policjantów postanowił siłą posadzić 27-latka znów na ławce, szarpiąc i kopiąc pijanego mężczyznę.

Komendant powiatowy policji w Gryfinie jest zbulwersowany postawą dwóch funkcjonariuszy interweniujących w Nowym Czarnowie. Wydał w tej sprawie specjalne oświadczenie: "Funkcjonariusze niewłaściwie użyli siły fizycznej podczas przeprowadzonej interwencji - wskazuje na to zebrany w tej sprawie materiał dowodowy i wykonana analiza."

Jeden z policjantów został tymczasowo aresztowany. Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Okręgowa w Szczecinie.

Źródło
Zgłoś
Avatar
Karboksylator 2020-01-15, 8:10 1
gość chciał spierdolić, nie słuchał poleceń, nie chciał usiąść na ławce, zaczął się szarpać, zaczął używać wulgarnych i obraźliwych słów, zaczął wykrzykiwać groźby karalne, nie chciał się poddać badaniu na trzeźwość i badaniu na narkotyki, mógł posiadać jakieś narkotyki przy sobie (coś tam policjant podnosił z ziemi)....
szkoda że go nie zutylizowali.
Zgłoś
Avatar
Oldgun 2020-01-15, 8:15 5
Z policjantem jak z kobietą, Musi go chłopak dobrze w nocy wyruchać bo inaczej mu odpierdala w pracy.
Zgłoś
Avatar
martinkane 2020-01-15, 8:17 2
A dlaczego nie mówi się o tym że ci tak zwani policjanci to Ukraińcy ???
Zgłoś
Avatar
edek_kotek 2020-01-15, 8:18
W Brazylii dokładnie w Manaus dostał by taki wpierdol od policji żeby na dupie nie mógł siedzieć przez miesiąc.
Zgłoś
Avatar
Kicur 2020-01-15, 8:25 3
Kto nigdy najebany nie dostal wpierdolu od policji ten niech pierwszy rzuci kamien...
Zgłoś
Avatar
Mietek7567 2020-01-15, 8:32 5
Karboksylator napisał/a:

gość chciał spierdolić, nie słuchał poleceń, nie chciał usiąść na ławce, zaczął się szarpać, zaczął używać wulgarnych i obraźliwych słów, zaczął wykrzykiwać groźby karalne, nie chciał się poddać badaniu na trzeźwość i badaniu na narkotyki, mógł posiadać jakieś narkotyki przy sobie (coś tam policjant podnosił z ziemi)....
szkoda że go nie zutylizowali.



Jesteś jednym z nich?
Zgłoś
Avatar
miki660 2020-01-15, 8:41
Mam mieszane uczucia. Gdyby polska policja była naprawdę jak powinna, służyła obywatelowi, a nie pisowskiemu Państwu to byłbym za taką interwencją i zachowaniem. Policja szanuje obywatela, to obywatel powinien szanować policjanta i słuchać się jego poleceń (tutaj tego zapewne nie było). Ale, że żyjemy w gnoju, a policja często niewiele różni się od tych których zatrzymuje to tak jak napisałem wcześniej mam mieszane uczucia. Niby tak jak należy, ale jednak tak zwyczajnie po psiarsku.
Zgłoś
Avatar
OxY 2020-01-15, 8:42
Cytat:

Dopóki w policji będą znajdowały pracę po znajomości synalki ubeków i wsioków, to będą się pojawiały takie filmiki i nie będzie mowy o dobrym imieniu policji.


Niestety wizerunek policji psuje więcej niewygodnych faktów, chociażby niska płaca oraz ilość czynnych funkcjonariuszy (porównuję do obsady administracji). Synalkowie ubecji oraz 'garbaci' wbrew pozorom w takich sytuacjach są najbardziej ludzcy. Wisi im wykazanie się "po nagrodę" bo i tak ją dostaną. Mnie kilka razy podwieźli pijanego i kilka razy puścili z otwartym piwem. Zwykły sznurek miał zły dzień i tyle.
Zgłoś
Avatar
kusti 2020-01-15, 8:56 2
Ogólnie to szanuję policję i uważam, że są potrzebni a prawo jest dla nich za surowe jeśli chodzi o użycie wszelkich środków podczas ich pracy ale takie przypadki nie powinny mieć miejsca i kara dla nich powinna być dotkliwa!
Zgłoś
Avatar
C................n 2020-01-15, 9:08
@OxY Ja nie mam żadnych przykrych doświadczeń z jakimikolwiek mundurowymi (poza służbą zdrowia), a trochę już żyję. Więc albo mam wyjątkowe szczęście, albo trzeba się wyjątkowo postarać
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2020-01-15, 10:03 3
sensualna napisał/a:

niby czemu interwencja? pewnie przejeżdżając go zauważyli i chcieli od tak wylegitymować a że typ nie słuchał poleceń to oberwał od dwóch idiotów



Policja nie ma prawa tak po prostu podejść i legitymować faceta, który siedzi sobie na ławce. Legitymowanie za żywota bez uzasadnienia to łamanie prawa. Czasy komuny się skończyły.

Powinni iść garować za to co zrobili. Skurwysyny jebane.
Zgłoś
Avatar
Lizodup 2020-01-15, 10:16
Pije się w domu
Zgłoś
Avatar
TytanowyRosomak 2020-01-15, 10:17 1
Prawda jest taka że to policji przyjmują coraz więcej wykolejeńców i cweli gnębionych w szkole co chcą sobie coś udowodnić a do tych co pierdolą że spoko i więcej przywilejów to życzę byś kurwa sam doświadczył tego że pies jebany zarabiający z twoich podatków staje się twoim panem i może ci wszystko podrzucić i zrobić z ciebie szmatę, wyciagnie pierdolony worek z prochem i powie ze to twój i jak myslisz komu uwierzy sąd.
Zgłoś
Avatar
FanatiCS 2020-01-15, 10:18 2
W życiu jest się myśliwym albo zwierzyną ale nie można być psem.
Zgłoś
Avatar
darayavahus 2020-01-15, 11:06
Prokurator powinien na obu wsiąść. Z pracy natychmiast wypierdolić na zbity ryj.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie