18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Policjanci pobili pijanego 27-latka
S................n • 2020-01-14, 23:24


Informację opublikowała Gazeta Gryfińska (egryfino.pl) oraz lokalny portal igryfino.pl. Na nagraniu z monitoringu widać jak 27-latek siedzi na ławce przed sklepem w Nowym Czarnowie koło Gryfina. Kiedy mężczyzna zauważył dwóch policjantów wysiadających z radiowozu postanowił odejść. Jak mówi na łamach portalu igryfino: "Przyznaję, że byłem nietrzeźwy, ale nie wszczynałem żadnych awantur". Jeden z policjantów postanowił siłą posadzić 27-latka znów na ławce, szarpiąc i kopiąc pijanego mężczyznę.

Komendant powiatowy policji w Gryfinie jest zbulwersowany postawą dwóch funkcjonariuszy interweniujących w Nowym Czarnowie. Wydał w tej sprawie specjalne oświadczenie: "Funkcjonariusze niewłaściwie użyli siły fizycznej podczas przeprowadzonej interwencji - wskazuje na to zebrany w tej sprawie materiał dowodowy i wykonana analiza."

Jeden z policjantów został tymczasowo aresztowany. Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Okręgowa w Szczecinie.

Źródło
Zgłoś
Avatar
W................r 2020-01-15, 12:15
Kicur napisał/a:

Kto nigdy najebany nie dostal wpierdolu od policji ten niech pierwszy rzuci kamien...



W którą część ciała CI tym kamienie zajebać ?
Zgłoś
Avatar
modoc 2020-01-15, 14:06
Wiewór napisał/a:

Policja nie ma prawa tak po prostu podejść i legitymować faceta, który siedzi sobie na ławce. Legitymowanie za żywota bez uzasadnienia to łamanie prawa. Czasy komuny się skończyły.
Powinni iść garować za to co zrobili. Sk***ysyny j***ne.



Siedział najebany prawie nieprzytomny więc mieli obowiązek sprawdzić czy żyje czy wszystko w porządku. Poza tym, że tamten się stawiał to i tak nie powinni go napierdalać. Jak stawiał opór to tylko obezwładnienie i tyle.
Zgłoś
Avatar
tbone121 2020-01-15, 16:39
jebane psiarskie kurwy
Zgłoś
Avatar
Wełzew 2020-01-15, 16:50
Drugim razem wywiozą go do lasu bez kamer.
Zgłoś
Avatar
żmij 2020-01-15, 17:15
tbone121 napisał/a:

jebane psiarskie kurwy



Cześć, Seba Dresik wyprałeś?
Zgłoś
Avatar
RoBoTRoN 2020-01-15, 19:00
Wiewór napisał/a:

Policja nie ma prawa tak po prostu podejść i legitymować faceta, który siedzi sobie na ławce. Legitymowanie za żywota bez uzasadnienia to łamanie prawa. Czasy komuny się skończyły.
Powinni iść garować za to co zrobili. Skurwysyny jebane.



Art. 15 Ustawy o Policji z dnia 6 kwietnia 1990 r. (Dz. U. 2017.0.2067) - przeczytaj i przestań pierdolić...

martinkane napisał/a:

A dlaczego nie mówi się o tym że ci tak zwani policjanci to Ukraińcy ???



A co, to twoi starzy?

Od kiedy cudzoziemiec może być w Polsce funkcjonariuszem publicznym, debilu? Czyżby Konstytucję zmienili w tym zakresie?
Zgłoś
Avatar
Karboksylator 2020-01-15, 20:53
Mietek7567 napisał/a:

Jesteś jednym z nich?


a wyobraź sobie, że nie:)
Zgłoś
Avatar
n................l 2020-01-16, 0:41
Jaką trzeba być nieżyciową pizdą aby bronić "patopolicji"... Zawsze gdy czytam takie komentarze mam przed oczami banana z batorego czy innego lansiarskiego liceum, który gówno wie, gówno widział, gówno sam jest w stanie osiągnąć - ale już wie kim gardzić (oczywiście oceniając po $$$ w kieszeni bo po czym innym). Trudno jest mi zaakceptować fakt że są dorośli ludzie którzy nadal tak myślą...
Zgłoś
Avatar
tbone121 2020-01-16, 5:32
żmij napisał/a:

Cześć, Seba Dresik wyprałeś?



do seby mi daleko ,a ty co kolegów po fachu bronisz pajacyku?
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2020-01-16, 8:00
modoc napisał/a:

Siedział najebany prawie nieprzytomny więc mieli obowiązek sprawdzić czy żyje czy wszystko w porządku. Poza tym, że tamten się stawiał to i tak nie powinni go napierdalać. Jak stawiał opór to tylko obezwładnienie i tyle.



Nie mieli prawa podejść bo po prostu sobie siedział.
Nie stawiał oporu.
Zgłoś