18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 8 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Julek0002 2021-03-02, 22:00 7
Zuwalsky napisał/a:

Wypierdalaj do siebie kurwa, nie chciało się polskiego Pana to żyj w bogactwie swojego Bendera



Wypierdala to twoja matka szmata jebana z roksy
Zgłoś
Avatar
Szangti 2021-03-02, 22:17 2
Banderowska kurwo, jesteś w Polsce to się zachowuj!
Zgłoś
Avatar
sirmlcs 2021-03-02, 22:20 19
Za teksty do policjanta "ksycec to sobie mozesz do zony nie do mnie" powinien taki wpierdol w suce dostac ze by mu sie odechcialo panoszenia. kurwy ukrainskie się panoszą, zarobi taki 20 zł na godzine i wielki pan, nagle coś trzeba podpisywać to ja nie panimaju ale kwity na obywatelstwo i prawko ma. Jebać takie wyszczekane cwane banderowskie śmiecie; typowa upaińska mentalnośc ze co to on kurwa nie moze. Pies go jebał. A policja od razu powinna go wziac do suki, tam by przeprosił i spokorniał to pewnie by go puscili.
Zgłoś
Avatar
SSmołki 2021-03-02, 22:24 3
Haha za chuj w dupe polskiej policji zawsze piwko !
Zgłoś
Avatar
PhantomMask 2021-03-02, 22:28 29
sirmlcs napisał/a:

Za teksty do policjanta "ksycec to sobie mozesz do zony nie do mnie" powinien taki wpierdol w suce dostac ze by mu sie odechcialo panoszenia. kurwy ukrainskie się panoszą, zarobi taki 20 zł na godzine i wielki pan, nagle coś trzeba podpisywać to ja nie panimaju ale kwity na obywatelstwo i prawko ma. Jebać takie wyszczekane cwane banderowskie śmiecie; typowa upaińska mentalnośc ze co to on kurwa nie moze. Pies go jebał. A policja od razu powinna go wziac do suki, tam by przeprosił i spokorniał to pewnie by go puscili.



Co dupa zabolała ? Bo masz 16 brutto/h ?

Zgłoś
Avatar
a................p 2021-03-02, 22:28 26
Całkowicie popieram Ukraińca bo:
1. Ten policjant to sfrustrowany, zakompleksiony dupek o mentalności ciecia, który uwielbia wyżywać się na słabszych. Niemcowi by buty całował, a Ukrainiec wiadomo, gorszy.
2. Nakaz noszenia maski na ulicy to idiotyzm.
3. Nakaz noszenia maski w czasie jazdy na rowerze to idiotyzm do 10 potęgi.
Zgłoś
Avatar
donkapusta 2021-03-02, 22:29 8
Szkoda, że policjant dał się sprowokować.Nie powinien się wdawać w pyskówki tylko przypierdolić pałą temu skurwielowi z ukrainy. Mądrala z banderlandu, co nawet szczepionki na gruźlicę nie mają.
Zgłoś
Avatar
Ronin69 2021-03-02, 22:29 3
Ale buc z tego psa... Hasło z kagańcem i psami dobre, zapamiętam.
Zgłoś
Avatar
sirmlcs 2021-03-02, 22:31 6
PhantomMask napisał/a:

Co dupa zabolała ? Bo masz 16 brutto/h ?



Mniej, akurat na twoją matke starcza co tydzień
Zgłoś
Avatar
S................n 2021-03-02, 22:41 2
Hehehe w Polsce na świeżym powietrzu w kagańcach popierdalaja o ja jebię Ijeszcze plebs obstaje przy tych obostrzeniach bo im Mateusz kazał z Niedzielskim , a u nas spokój ,cisza. W kagańcu tylko do sklepu, jeden lot dziennie do RVK i spowrotem, polakeny z rvk co myslały, że rvk to cała islandia potracili pracę w hotelach i w wynajmie aut, a ja , gdzieś na północy napierdalam na 2 etaty (spawacz do południa, mechanik samochodowy po południu) i mam niezłą polewkę z tych głupców, zarówno tych co chcieli zarobić ale nie nie napracować w RVK jak i z durniów, którzy wybrali sobie imbecyli na rząd
Zgłoś
Avatar
Rafer 2021-03-02, 22:50 3
Wszedłem w komentarze, aby poczytać wysrywy i prucie pizd prawackich ścierw i gówien z ONanistoRów.
Zgłoś
Avatar
rapidu 2021-03-02, 23:05 3
Caly w tym problem ze tak jak stwierdzil policeman - mam pieniadze bo zarabiam... Problem jest w tym ze policja, sluzby mundurowe i caly rzad na samym koncu odczuje wymyslona pandemie bo im place skoncza sie na samym koncu...ciekawe jak szybko skonczyla by sie pandemia gdyby obywatele stwierdzili ze teraz pora na lockdown płac rzadu..m
Zgłoś
Avatar
dadar123 2021-03-02, 23:06 5
Ci policjanci są wyjątkowo durni. Zwykłe chamowate prostaki
Zgłoś
Avatar
Noside 2021-03-02, 23:37 2
No i dlatego Policja ma pod górkę. Trafi się kilku zjebów, karierowiczów, albo inne półmózgie szambo i koniec przyjemności...
Ani podstaw prawnych, ani kultury...
Zgłoś
Avatar
twentyfree 2021-03-02, 23:40 6
Julek0002 napisał/a:

Wypierdala to twoja matka szmata jebana z roksy



jebany ukrainiec jeden z drugim, wypierdalac
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie