18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
cormax19000 2021-03-03, 1:22 2
Coś bym napisał aaaaa jebta sie w pachy zasrane tępe społeczenstwo
Zgłoś
Avatar
vass 2021-03-03, 1:25 1
Milicyjne głąby
Zgłoś
Avatar
Adrian92 2021-03-03, 1:35 3
Poważnie doszło już do tego, że jadąc na rowerze trzeba mieć maseczkę?
Swoją drogą, już kilka razy byłem świadkiem w sklepie gdzie starsza kobieta miała na twarzy zwyczajnie brudną maseczkę. Do czego to doszło, że ludzie noszą pewnie po kilka dni jednorazowe maseczki, jakies tanie gówno z apteki czy z lokalnego sklepiku.

Ps. ten policjant to zwyczajny głąb, niestabilny emocjonalne
Zgłoś
Avatar
przewodnik_elektryczny 2021-03-03, 7:38 3
Przepis może i głupi ale akurat takich chamskich Ukraińców w Polsce nie trzeba. Burak jebany, dostał obywatelstwo i już król świata. Pewnie jak nie miał to się cichcem tylko przemykał żeby go policja nie zwinęła za nielegalną pracę na budowie
Zgłoś
Avatar
koshlatuy 2021-03-03, 7:39
Ahahah rozjebana polska dupa
Zgłoś
Avatar
darayavahus 2021-03-03, 7:40 2
Śmieć ludzki, policyjny nadaje się do zamiatania ulic po psim gównie. Szacun dla gościa za postawę (dowód polski ma i dla mnie jest Polakiem).
Zgłoś
Avatar
CzerstWybut 2021-03-03, 8:08 4
SteinarBjorgvinsson napisał/a:

Hehehe w Polsce na świeżym powietrzu w kagańcach popierdalaja o ja jebię Ijeszcze plebs obstaje przy tych obostrzeniach bo im Mateusz kazał z Niedzielskim , a u nas spokój ,cisza. W kagańcu tylko do sklepu, jeden lot dziennie do RVK i spowrotem, polakeny z rvk co myslały, że rvk to cała islandia potracili pracę w hotelach i w wynajmie aut, a ja , gdzieś na północy napierdalam na 2 etaty (spawacz do południa, mechanik samochodowy po południu) i mam niezłą polewkę z tych głupców, zarówno tych co chcieli zarobić ale nie nie napracować w RVK jak i z durniów, którzy wybrali sobie imbecyli na rząd



Bo widzisz... normalny człowiek to nie musi zapierdalać jak koń na dwa etaty i mieć w piździe relacje z rodziną. Ale jak sie jest pejsatym kretynem to sie wypierdala nawet na najciemniejszy i najzimniejszy wypizdów zapierdalać na obcego żeby jak "najwincyj piniondzów" mieć. Jesteś zwykłym cyganem europy bez swojej własności wchodząc do dupy tam ludziom. Obojetnie czy siedzisz na islandii, w norwegii, szwecji i tak jesteś tam postrzegany za najniżej robola, jeszcze sobie przypomnisz te słowa jak w końcu zauwazysz ten pierdolony fałszywy świat do polaka, ale z drugiej strony pejsatym to i ryj plucie nie przeszkadza jak troche papieru szeleści

Zgłoś
Avatar
Okularyigogle 2021-03-03, 8:45 4
Już widzę jak ukraińscy policjanci maja taka cierpliwość do polskiego rowerzysty z takimi tekstami -w PL od demokracji się we łbie przewraca .
Zgłoś
Avatar
Bizior4 2021-03-03, 9:09 4
Zuwalsky napisał/a:

Wypierdalaj do siebie kurwa, nie chciało się polskiego Pana to żyj w bogactwie swojego Bendera



Się kurwa pan znalazł za 5 złoty, założę się że na 80 procent ty albo ktoś z twojej rodziny był w Holandii czy innej Anglii, czy Niemczech zapierdalales na paprykach czy innych ogórkach, za pojare, i teraz zgrywasz jakiegoś kurwa magnata, hipokryta jebany, jak większość Januszy z tym psem wlacznie
Zgłoś
Avatar
qzi666 2021-03-03, 9:32 3
wdowa40 napisał/a:

A ty zamknij ryj i dziękuj staremu ze ciebie nie zabił
Z kolei ty to tak na serio.



nie dla sławy

jeśli typ jest gościem a jest to nie ważne jaką mamy policje czy obywateli ale kurwa z szacunkiem nawet jak mamy zjebany rząd.

moja teoria jest taka. Polska to moja rodzina w prawie każdej jest jakiś zjeb ale to zjeb z rodziny i jakiś sąsiad nie ma zasranego prawa odzywać się bez szacunku nawet do mojego w chuj zjebanego "brata" czy "siostry" poza tym nie cierpię ukraińców jak kotów i chuj
Zgłoś
Avatar
Notturno 2021-03-03, 10:39 2
I bardzo dobrze im pojechał. Ten cep policyjny widać od razu się gubi, kiedy ktoś mu pierdolnie jakimkolwiek sensownym argumentem.
Zgłoś
Avatar
JaTylkonaChwile 2021-03-03, 10:58 2
Rafer napisał/a:

Wszedłem w komentarze, aby poczytać wysrywy i prucie pizd prawackich ścierw i gówien z ONanistoRów.



i co zawiodles sie? myslales, ze wszyscy napisza, ze ukrainiec chuj?

musi cie niezle wkurwiac, ze ludzie bronia ukrainca? smuteczek ? a teraz uciekaj oskarku sprawdzic czy julka nie potrzebuje twojej pomocy przy malowaniu blyskawic na kosciele
Zgłoś
Avatar
Johnybike 2021-03-03, 11:33 1
Pies w nie pełnym umundurowaniu
Zgłoś
Avatar
jesiotr 2021-03-03, 12:57 4
wolę pracujących ukrainców, którzy jeszcze potrafią okazać obywatelski sprzeciw ( a że zbjebał tą faszystowską policję to kolejny plus), niż sfrustrowanych polskich debili, którzy nie radzą sobie z konkurencją we własnym kraju, leją pod siebie na widok policji i sprzedali kraj pisiorom za socjalne obietnice.
Frustraci, chamy i lenie
Jak dla mnie 5+ dla pedalarza, za to że z jego Polskim potrafił się postawić, policji w obcym kraju
Większość z was leszcze, słowa by nie pisneła w niemczech(lub gdzie indziej), co najwyżej pokiwałą głową na tak i wzieła mandad za granicą
nie ma to jak się czuć lepszym z powodu urodzenia gdy wszystko inne światczy o mentalnym zjebaniu
Zgłoś
Avatar
kuba08 2021-03-03, 13:51 3
Ten policjant i Ukrainiec sa siebie warci. Aż wstyd ze dal się sprowokować temu upowcowi, i wszedl w idiotyczna dyskusje. A ten banderowiec cwaniakuje ze jest Polakiem i jaki on to wysztalcony nie jest. Ledwo sklada zdania do kupy, nie wiem kto dal mu obywatelstwo. Niech wraca spowrotem na wschód. Nasz rząd jest zbyt pobłażliwy ze pozwala im się tu osiedlać bez większej weryfikacji osobników
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie