18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:56
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 7:10
Avatar
Nie_wiem 2012-07-07, 15:43
Hehe jednak pies też człowiek i lubi sobie zajarać
Zgłoś
Avatar
Leothyr 2012-07-07, 15:51
"Wpadł w ręce swoich kolegów"

Ładni mi kurwa koledzy.
Zgłoś
Avatar
fri.K 2012-07-07, 15:54
BongMan napisał/a:

Kto dał ten dał. Ja na pewno nie.


Rosjanie gdy dokonywali rozbioru uznali że milczenie to przyzwolenie.

BongMan napisał/a:

Inaczej: Komu ufasz bardziej - lekarzom i naukowcom

Słyszałeś kiedyś o przekupstwie? To działa też na lekarzy i naukowców.

BongMan napisał/a:

Słyszałeś kiedyś żeby ktoś zabił lub okradł kogoś bo go cisnęło na jaranie?

Jak bym znał kogoś, kto zabił dla dragów to by siedział zapewne. "Znam" osoby które kradną by mieć na trawę. Ciśnie ich tak jak tych po gorzale.
Zgłoś
Avatar
TrooperBR 2012-07-07, 16:01 3
Cytat:

"Znam" osoby które kradną by mieć na trawę. Ciśnie ich tak jak tych po gorzale.



a ja znam osoby, które kradną aby przeżyć. Ciśnie ich jak tych po heroinie.

ale nie o tym miałem mówić...
Zgłoś
Avatar
TymoOon 2012-07-07, 16:14 7
@Up fri.K

Skąd Ty się urwałeś? Czytam to co piszesz i oczom nie wierzę, mówisz znasz ludzi którzy kradną dla zapalenia trawy... ? Takich farmazonów dawno nie czytałem. Dla takiej Cipy jak Ty, wpojono by - banan jest narkotykiem i jest nielegalny bo to największe zło!! I dalej twardo byś trzymał rację, kto zje banana jest ćpunem! Jak można napisać "Ci którzy biorą dalej są obciążeniem dla społeczeństwa - czyli dla mnie! " Marihuanę się bierze ?? W Dupie byłeś i gówno widziałeś. Szkoda że w naszym Państwie są młode osoby które myślą w ten sposób! Czy kiedykolwiek słyszałeś żeby ktoś po zapaleniu trawy: Pobił inną osobę, był agresywny itp ? Ktokolwiek Pali z osób na sadolu doskonale wie,że trawa nie jest zła jeżeli pali się ją z głową.Jak można porównywać trawę do innych narkotyków? Dla Ciebie Holandia musi być najgorszym miejscem, bo jest tak według Ciebie dużo ćpunów, powiem Ci jedno.Na ulicy nie znalazłem nawet jednego papierka nie mówiąc o butelkach, puszkach czy innym syfie.Jest spokojnie, czysto i po prostu zajebiście.Pomimo tego że pali tam bardzo dużo osób.

Szkoda że Polska jest Państwem w którym mieszka tyle zawistnych kutasów jak Ty!
Zgłoś
Avatar
pi73rmaster 2012-07-07, 16:24 3
Cytat:

Poznałeś któregoś osobiście? Rozmawiałeś z którymś? Sami ich wybieramy, dajemy mandat zaufania przecież.


Cytat:

Własne osądy proponuję poprzedzać zwrotami takimi jak: uważam że, według mnie, wydaje mi się.


O kurwa
Zgłoś
Avatar
Jackyll 2012-07-07, 16:33 3
I tak to jest właśnie mieć kolegę policjanta, sprzeda cie jak będzie miał tylko taką możliwość.

P.s. Marihuana to jeszcze lek o bardzo szerokim zastosowaniu. A Nikotyna to lek? czy alkohol? Po prostu narkotykiem nazwano rzeczy "zakazane prawnie" widocznie mafia przejęła tą "działkę" i oni mają z tego nieopodatkowane zyski, a politycy mają profity z tego, że nie jest to dopuszczone do legalnego obrotu, ale zaś dla państwa nie ma wpływów z nielegalnego handlu. Reasumując wszystko jest dla ludzi, ale wszystko z umiarem. A religia i prawo zabija myślenie niestety. Słowo "narkotyk" świadczy tylko o tym, że to jest złe i niedobre, a po co czytać czym to jest, jak w tv mówili, że to złe i niedobre i sobie to wstrzykują i zabijają po tym ludzi.....żal mi półgłówków, bo wkurwianie głupotą już mi wyszło bokiem.
Zgłoś
Avatar
Koivu 2012-07-07, 16:35 5
TymoOon napisał/a:


Skąd Ty się urwałeś? Czytam to co piszesz i oczom nie wierzę, mówisz znasz ludzi którzy kradną dla zapalenia trawy... ?



Kurwa u mnie w wiosce x360 po 250 zł chodził, żeby uzbierać, auta na złom oddawali itp.

TymoOon napisał/a:

=Jak można napisać "Ci którzy biorą dalej są obciążeniem dla społeczeństwa - czyli dla mnie! " Marihuanę się bierze ?? W Dupie byłeś i gówno widziałeś.



Przyjebałeś się do skrótu myślowego gratz.

TymoOon napisał/a:

Ktokolwiek Pali z osób na sadolu doskonale wie,że trawa nie jest zła jeżeli pali się ją z głową.



Wszystko jak się robi z głową to jest raczej okey, więc to chuj nie argument.

TymoOon napisał/a:

Na ulicy nie znalazłem nawet jednego papierka nie mówiąc o butelkach, puszkach czy innym syfie.Jest spokojnie, czysto i po prostu zajebiście.Pomimo tego że pali tam bardzo dużo osób.



W krajach bardziej cywilizowanych niż Polska tj. Niemcy, Belgia, Szwajcaria, Austria jest ogólnie czysto, więc kolejne brednie.

TymoOon napisał/a:

Szkoda że Polska jest Państwem w którym mieszka tyle zawistnych kutasów jak Ty!





Kolega się widze strasznie oburzył, że ktoś mu mówi, że palenie ble.
A niby tacy spokojni...
Zgłoś
Avatar
Jackyll 2012-07-07, 16:36 5
A pierdolenie, że marihuana jest początkiem w kierunku heroiny mnie bawi, kolejny slogan dla debili, którzy nie mają o niczym pojęcia. Musiałbym tu litanię wypisać, którą pewnie przeczyta może 5%, a reszta półgłówków dalej będzie słuchać babci moherowej Zosi, że marihunane wstrzykują i zabijają. Fakt, że narkotyki nie są dla idiotów, a ich jest przytłaczająca ilość niestety i faktem jest też, że nie są dla gówniarzy, bo mają jeszcze kupę w głowie choć wydaje im się inaczej. Można powiedzieć, że kofeina jest wstępem do amfetaminy, podobnie jak marihuana do heroiny, czyli pierdolenie. Reasumując ludzie się boją narkotyków twardych nawet jak spróbują marihuany. Ogólnie rzecz biorąc prawo próbuje trzymać na lańcuchu idiotów. NIe trzeba być alkoholikiem po wypiciu kilku drinków bądź piw, podobnie jak z marihuaną czy nawet twardymi narkotykami- i nie pierdolić mi tutaj, że tak nie jest, a jeśłi ktoś się wjebał to jest debilem, a nie autorytetem w tej sprawie akurat.

Masa narkomanów oczywiście będzie za pełnym dostępem, bo chcą taniej i większej tolerancji dla nich-normalne. Ci co się boją i gówno wiedzą, będą przeciw. A ja jestem po środku w zasadzie, bo jestem świadom, że jest za dużo idiotów, któzy się wciągną i nie będą pracować czyli minus dla państwa w budżecie, bo nie pójdą do roboty. Zaś powinna być legalizacja, ale od 21 roku życia, badź nawet od 25, wtedy gdy ktoś wie coś o tym i powinna być szersza edukacja, a nie zakazy i nakazy dla bezmyślnych lemingów.
Zgłoś
Avatar
BiOoSs 2012-07-07, 16:51 2
fri.K napisał/a:


A dla Twojej wiadomości: nie piję (alkoholu), nie palę (tytoniu), nie biorę (narkotyków), a przy tym nie pijam kawy. Nie, katolem nie jestem.



wiec jesteś emo !
Zgłoś
Avatar
Jackyll 2012-07-07, 17:15
A co do tych co się boją narkotyków to jest takie powiedzenie "do odważnych świat należy", jeśli nie jesteście silni psychicznie to naprawdę nie polecam sięgania po używki naprawdę. Zdaję sobie sprawę z tego, że nie jest to dla wszystkich i słabym psychicznie odradzam szczerze. Ale rozpierdala mnie ktoś, kto mówi, że "to mnie nie kręci"-jak można pierdolić, że coś nie kręci gdy nie ma się o tym pojęcia, ani nie próbowało się .

A poza tym policjant powinien postępować zgodnie z prawem. Znajdując się w jakiejś grupie, a tym bardziej tej pilnującej i reprezentującej prawo nie powinny być pomijane bandyckie akcje policji. Mówi się, że policja zła, że coś tam. Ale wyobraźcie sobie choć tydzień bez niej, bo szczerze jak nie przepadam za nakazami i zakazami jednak, tak bez policji nie wyobrażam sobie świata i wyjścia po zmroku.
Zgłoś
Avatar
fri.K 2012-07-07, 17:23 2
TymoOon napisał/a:

mówisz znasz ludzi którzy kradną dla zapalenia trawy... ?

Tak

TymoOon napisał/a:

Takich farmazonów dawno nie czytałem. Dla takiej Cipy jak Ty, wpojono by - banan jest narkotykiem i jest nielegalny bo to największe zło!! I dalej twardo byś trzymał rację, kto zje banana jest ćpunem!!

Nie lubię narkotyków i narkomanów. Za to lubię broń i uważam że powinna być legalna (z wyjątkami).

TymoOon napisał/a:

Marihuanę się bierze ??

A no tak, oddaje, sry

TymoOon napisał/a:

Szkoda że w naszym Państwie są młode osoby które myślą w ten sposób! !

I vice versa

TymoOon napisał/a:

Czy kiedykolwiek słyszałeś żeby ktoś po zapaleniu trawy: Pobił inną osobę, był agresywny itp ?

Miałem okazję obserwować kilka walk z udziałem naćpanych. W jednej niewielki śmieć zaczepiał kolegę i nie wystarczyło połamanie mu obu rąk, ciągle próbował dać się zabić. W drugiej z kolei ćpun obrywał stalową rurką po nogach i... śmiał się z tego - cóż, później chodzenie nie było jego najmocniejszą stroną

TymoOon napisał/a:

Jak można porównywać trawę do innych narkotyków?

Tak po prostu, patrzysz na istoty które biorą i porównujesz efekty.

TymoOon napisał/a:

Dla Ciebie Holandia musi być najgorszym miejscem

Problemy innych krajów to nie moje problemy. Tu jest Polska i dbam o swój kraj by wyglądał tak jak JA chcę.

TymoOon napisał/a:

Szkoda że Polska jest Państwem w którym mieszka tyle zawistnych kutasów jak Ty!

Jestem nietolerancyjny i prosiłbym to uszanować

TymoOon napisał/a:

Kolega się widze strasznie oburzył, że ktoś mu mówi, że palenie ble.A niby tacy spokojni...



Jackyll napisał/a:

A pierdolenie, że marihuana jest początkiem w kierunku(...)

Wszystkie narkusy które mam nieprzyjemność znać zaczynali od trawy, ale nie każdy palący trawę poszedł "lvl wyżej".

Jackyll napisał/a:

A ja jestem po środku w zasadzie

A ja jestem przeciw legalizacji. Każdy ma prawo do własnego zdania bo swoje poglądy opiera na zdobytym doświadczeniu.

BiOoSs napisał/a:

wiec jesteś emo !

Phehe, dobre. No nie, jestem NS.
Zgłoś
Avatar
Jackyll 2012-07-07, 17:26 1
Wiesz, wszyscy którzy biorą amfetaminę, heroinę itp. itd., których znasz nie zaczynali od trawy, ale od tytoniu lub kawy, bądź alkoholu to tak na marginesie . Zaczynali od słabych środków odurzających i wchodzili na "lvl" wyżej. Jeśli ktoś nie ma hamulców to jest to indywidualna sprawa. A wyjaśnij dlaczego nie jesteś za legalizacją, bo co?? argumenty, bo co? może "bo tak"?
P.s. Cechą mądrego człowieka jest określanie sytuacji obiektywnie, a nie subiektywnie według własnych odczuć z tego "co widziałem i co wyczytałem w Gali". Brak obiektywizmu to zwyczajnie ograniczenie, gdy człowiek jest ograniczony jest zwyczajnie głupi, bo nie rozwija się lecz zamyka we własnych przekonaniach, które nabył wśród wąskiej grupy ludzi, być może patologicznej grupy.
Zgłoś
Avatar
TymoOon 2012-07-07, 17:45 1
fri.K napisał/a:

Tak
Miałem okazję obserwować kilka walk z udziałem naćpanych. W jednej niewielki śmieć zaczepiał kolegę i nie wystarczyło połamanie mu obu rąk, ciągle próbował dać się zabić. W drugiej z kolei ćpun obrywał stalową rurką po nogach i... śmiał się z tego - cóż, później chodzenie nie było jego najmocniejszą stroną



Nie wiem skąd te bajki bierzesz... I oczywiście jeden rambo z połamanymi rękoma jak i drugi z pokiereszowanymi nogami palił marihuanę...

Serdecznie dziękuje...Zapamiętam tylko nick żeby unikać Ciebie na sadolu straszny bajkopisarzu, Po przeczytaniu tego w zupełności mi wystarczy powiedzieć (dziękuję już z tobą nie piszę) Pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
konek3 2012-07-07, 17:46 1
Jesteście w błędzie - marihuane się wstrzykuje.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie