18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:56
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 11 minut temu
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 2024-09-20, 16:24
Avatar
161ZT650 2012-07-06, 23:51 4
Powie ze rozpracowywał osiedlowych dilerów i niósł to na komisariat. Zapalił skręta by przetestowac czy to nie iskra i czy nie wstyd z tyms iść do komendanta.
Zgłoś
Avatar
Vinewood 2012-07-07, 8:21
Może chciał pojechać w kamuflażu
Zgłoś
Avatar
pakicito 2012-07-07, 8:27 1
prawdziwy orzeł
Zgłoś
Avatar
BongMan 2012-07-07, 10:32 5
Nawet pieski sobie przypalają. Czemu tego nie zaligizują?
Zgłoś
Avatar
fri.K 2012-07-07, 10:49 5
I bardzo dobrze że złapali te ścierwa, czekam na następne takie akcje.
BongMan napisał/a:

Czemu tego nie zaligizują?

Ponieważ marihuana to narkotyk.
Zgłoś
Avatar
BongMan 2012-07-07, 11:21 20
fri.K napisał/a:

Ponieważ marihuana to narkotyk.


Cytat:

Według leksykonu Światowej Organizacji Zdrowia narkotykami można określić wszystkie substancje mające wpływ na świadomość, w tym poza powyższymi także kofeinę, nikotynę oraz alkohol etylowy.[3]


Kofeina, nikotyna i alkohol - wszystkie trzy są narkotykami, są o wiele bardziej szkodliwe niż marihuana, a mimo to są legalne. Kurwa, dziwne... Mógłbyś to jakoś wytłumaczyć?
Zgłoś
Avatar
Arrancar 2012-07-07, 12:08 3
Konopia to nie tylko narkotyk...

w-sercu-polska.org/joomla/index.php?option=com_content&view=articl...
Zgłoś
Avatar
fri.K 2012-07-07, 12:30
BongMan napisał/a:

Kofeina, nikotyna i alkohol (...) Kurwa, dziwne... Mógłbyś to jakoś wytłumaczyć?

Tak, mogę. Nie ma ich na liście środków odurzających.
A dla Twojej wiadomości: nie piję (alkoholu), nie palę (tytoniu), nie biorę (narkotyków), a przy tym nie pijam kawy. Nie, katolem nie jestem.

Arrancar napisał/a:

Konopia to nie tylko narkotyk...

Ale jednak narkotyk zgodnie z wykazem środków odurzających.
Zgłoś
Avatar
BongMan 2012-07-07, 12:52 13
fri.K napisał/a:

Nie ma ich na liście środków odurzających.


Cytat:

Ale jednak narkotyk zgodnie z wykazem środków odurzających.


To zależy komu bardziej ufasz. Kilku chujkom z sejmu, którzy układali tą listę, czy ekspertom ze Światowej Organizacji Zdrowia? Dodam, że celem tej ustawy NA PEWNO nie była troska o zdrowie obywateli.
Zgłoś
Avatar
fri.K 2012-07-07, 13:20 3
BongMan napisał/a:

To zależy komu bardziej ufasz. Kilku chujkom z sejmu

Poznałeś któregoś osobiście? Rozmawiałeś z którymś? Sami ich wybieramy, dajemy mandat zaufania przecież.
BongMan napisał/a:

czy ekspertom ze Światowej Organizacji Zdrowia?.

Organizacja jak "każda" inna.
BongMan napisał/a:

celem tej ustawy NA PEWNO nie była troska o zdrowie obywateli.

Własne osądy proponuję poprzedzać zwrotami takimi jak: uważam że, według mnie, wydaje mi się.

Ja poznałem kilki "fanów" narkotyków, ci którzy przestali są raczej ich przeciwnikami, a Ci którzy biorą dalej są obciążeniem dla społeczeństwa - czyli dla mnie!
Zgłoś
Avatar
wojtass 2012-07-07, 14:36 5
ech kurwa żołnierze legalizacji. Zajarali 3 razy w życiu i babilon nie ma dla nich tajemnic.

Ganja ryje łeb, walcie wiadra przez rok kilka razy dziennie to zobaczycie. znam takich zawodnikow, ich głowy nie nadają sie do niczego poza trzymaniem się szyi. potrzebna ta legalizacja jak druga dziura w dupie

a sprawę tego psa to powinni upublicznić, podać jego dane, pokazać twarz i nagie zdjęcia jego starej przed ślubem. Jebany hipokryta, to mnie wkurwia najbardziej. Pewnie mandaty napierdalał jak złoto bo tak każe prawo a sam nie lepszy.
Zgłoś
Avatar
adamonos123 2012-07-07, 14:49 1
Słabe. U nas w kochanym Ostrowie Wielkopolskim policjant w mundurze i radiowozie sprzedawał narkotyki pod dyskoteką. Więc nie wiem co za afera ze chciał sobie nakupić koksu. Może dla dzieci chciał w prezencie dać?
Zgłoś
Avatar
Jamcok 2012-07-07, 14:56 5
wojtass napisał/a:


Ganja ryje łeb, walcie wiadra przez rok kilka razy dziennie to zobaczycie. znam takich zawodnikow, ich głowy nie nadają sie do niczego poza trzymaniem się szyi. potrzebna ta legalizacja jak druga dziura w dupie



Po chuj legalny alkohol? Alkohol ryje łeb i walenie go przez rok kilka razy dziennie niesie za sobą tragiczne skutki nie chodzi nawet o zdrowie (wątroba,mózg) ale o patologię jaką za sobą niesie.
Zgłoś
Avatar
BongMan 2012-07-07, 14:56 11
fri.K napisał/a:

Poznałeś któregoś osobiście? Rozmawiałeś z którymś? Sami ich wybieramy, dajemy mandat zaufania przecież.


Kto dał ten dał. Ja na pewno nie.
fri.K napisał/a:

Organizacja jak "każda" inna.


Inaczej: Komu ufasz bardziej - lekarzom i naukowcom, którzy przeprowadzili różnego rodzaju badania, czy gościowi z sejmu, który jest tam tylko dlatego, że ktoś go wybrał?
fri.K napisał/a:

Ja poznałem kilki "fanów" narkotyków, ci którzy przestali są raczej ich przeciwnikami, a Ci którzy biorą dalej są obciążeniem dla społeczeństwa - czyli dla mnie!


Też kilku poznałem. Widziałem gości na speedzie i na pigułach, którzy bardziej przypominali zombie niż ludzi, zaślinieni, bełkoczący coś od rzeczy, narwani, często agresywni. Znam gościa, który po grzybach i kwasach jest tak zryty, że w środku lata chodzi w bluzie, gada do własnej ręki albo wali konia przy ludziach. Ma 26 lat i rentę inwalidzką dostał, bo nie nadaje się do niczego. Gadałem z gościem, który wrzuca herę - nie dogadasz się. To są narkotyki. Tak działają. Po marihuanie czegoś takiego nie ma. Przy dłuższym stosowaniu może nastąpić upośledzenie pamięci krótkotrwałej, które znika do 90 dni po odstawieniu, bo tyle czasu potrzeba żeby THC zostało wydalone z organizmu. Dlatego uważam, że marihuana nie powinna być stawiana na równi prawdziwymi narkotykami.
PS: Do tego dochodzi fakt, że ćpuny lub alkoholicy, żeby zdobyć pieniądze na ćpanie/chalnie nie zawahają się przed popełnieniem przestępstwa, nawet zabójstwa. Słyszałeś kiedyś żeby ktoś zabił lub okradł kogoś bo go cisnęło na jaranie? Ja nie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie