18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:55
🔥 Pato VS Bandera - teraz popularne
🔥 Nie dzisiaj... nie dzisiaj. - teraz popularne
Avatar
m................x 2011-04-13, 16:54 2
@bziqmasta

ja sie pofatyguje bo mnie jebie to, czy odpiszesz czy nie.

po pierwsze nie mamy swiadomosci i moralnosci kolektywnej wiec sobie daruj wy wy wy

po drugie sadistic to nie onz

po trzecie widze ze nie jestes stalym bywalcem, wiec jak sie cos nie podoba, to nie zakladaj konta i poprawiaj sobie humoru wypisujac te bzdety, krolu moralnosci, tylko zapomnij o stronie

po czwarte odwiedz harda ale wczesniej skonsultuj sie z lekarzem lub farmaceuta

i po ostatnie

ps. nie 'sie sluchaja' tylko sluchaja
Zgłoś
Avatar
b................0 2011-04-13, 17:10
a polskim feministkom zle w naszym kraju, niech sie przeprowadza i tam wojuja o prawa kobiet
Zgłoś
Avatar
Centurion 2011-04-13, 17:46 7
Bziqmasta, nie bierz tak wszystkiego na poważnie co tu ludzie wypisują, dla 3/4 użytkowników sadistica najczęściej widywaną kobietą w ich życiu jest mama

Sadistic.pl nie jest tylko, aby pokazywać rzeczy stricte śmieszne, ale też ciekawe, szokujące i inne, których nie zobaczysz w TV przez polityczną poprawność.

Ponieważ autor się nie pokwapił z podaniem informacji, postanowiłem sam tego poszukać.
Opis sytuacji przedstawionej w powyższym filmie można znaleźć na hanter.pl/articles/3555-brutalny-atak-policjanta-na-protestujace-kobiety

Cytat:

Do szokującego zdarzenia doszło w indyjskim mieście Vizianagaram, gdzie pracownice służby zdrowia odważyły się zaprotestować. Pokojowa manifestacja została brutalnie stłumiona przez niezrównoważonego funkcjonariusza lokalnej policji.

Mężczyzna chwycił w dłoń metalową laskę i właśnie za jej pomocą chciał "przekonać" kobiety do przerwania protestu i powrotu do pracy. Rozjuszony policjant uderzał nią w przypadkowo napotkane pracownice. Poszkodowanych jest przynajmniej kilka z nich.

Dwie zostały ciężko ranne i wymagają leczenia szpitalnego. Wśród pobitych była m.in. kobieta w zaawansowanej ciąży. Reakcja służb porządkowych jest tym bardziej szokująca, że większość strajkujących to wolontariuszki, które poświęcają swój czas na opiekę nad zakażonymi wirusem HIV.

Brutalny policjant został... zawieszony w pełnieniu obowiązków. Nie spotkała go żadna większa kara i całkiem możliwe, że niedługo wróci do pracy. Jego przełożeni utrzymują, że okładanie protestujących było formą obrony koniecznej. Tylko przed czym?

Zgłoś
Avatar
bluntmeeen 2011-04-13, 17:46
powinien po głowach je napierdalac :]
Zgłoś
Avatar
Zepsuty Padalec 2011-04-13, 17:48 1
Pierdolone internetowe kozaki z jedną ręką na klawiaturze, a drugą w gaciach. Widać, że niektórzy dostali albo za mało albo za dużo wpierdoli w życiu, zapewne częściowo od kobiet.
Zgłoś
Avatar
Black Snake 2011-04-13, 17:56
Chyba mi prawa słuchawka nawaliła O.o
Zgłoś
Avatar
Krzysztov 2011-04-13, 17:59
Cytat:

Wśród pobitych była m.in. kobieta w zaawansowanej ciąży


tylko żeby nikt nie pisał że zwyrodnialec specjalnie bił kobietę w ciąży. jak w takim stanie poszła się wydzierać i przepychać z wszystkimi to trudno jest mówić o taryfie ulgowej.

a to że ów pracownik służby porządkowej nie straci pracy można było przewidzieć, takie przypadki są na całym świecie...
Zgłoś
Avatar
dQrw10nYk0k5 2011-04-13, 18:06 1
W monopol nie grały, to dostały.
Zgłoś
Avatar
mjakmozg 2011-04-13, 19:39
Co jak co, ale w tym kraju takie coś należałoby się cyganom
Zgłoś
Avatar
C0caiNe 2011-04-13, 20:21 1
Ten Policjant by się nadawał to rozpędzania Obrońców Krzyża!
Zgłoś
Avatar
Bziqmasta 2011-04-13, 20:56
Jest wiele prawdy w tym co napisałeś Centurion. Co racja to racja , nie mniej jednak w moim odczuciu większość komentarzy bywalców rodzi we mnie przekonanie, że rodzi się kolejne pokolenie sadystycznych polityków i pseudo cwaniaczków a nawet obrońców krzyża przyszłości.
Szanowny Panie Misiex i inne lebiody łona natury:) zdecydowałem poświęcić swój cenny czas i odpowiedzieć po krótce na ,spowodowany przez moją skromna osobę, bulwers. Bazując na podstawie tego co tu wypisujecie wróżę świetlaną przyszłość wam i waszym dzieciom. Życzę abyście pławili się w głupocie własnego rozumowania:).
Jedynie wypowiedź Misiex'a była jako tako logiczna, przynajmniej podejmowała próbę buntu i pokazania osobistego poglądu gratuluję! Jesteś inteligentym głąbem:) trzymaj tak dalej:) Sto kijów i dwie taczki gruzu:) niech Ci sadistic lekkim będzie.
Co do reszty hmmmm( w tym i Pana Misiex'a) jeśli chcecie sobie "pokozaczyć" bądź podskakiwać do mnie to polecam najpierw poćwiczyć, najlepiej przed lustrem:) może jak nabierzecie trochę wprawy to zauważę wasze żałosne wypociny.
Póci jesteście daleko w tyle na każdej płaszczyźnie.

P.s.
Panie " nie kolektywie " jak dorościesz/zmądrzejesz to porozmawiamy.
Zgłoś
Avatar
wodzwioski 2011-04-13, 21:01
tam się chociaż nie pierdolą, biorą kij i biją.
Kobiety powinny wiedzieć, że kuchnia jest ich miejscem
Zgłoś
Avatar
Bziqmasta 2011-04-13, 21:04
AAAAAAAA bym zapomniał!

I niech was Bjorgen wszystkich w d*** wielki "czymś"....

Ps
Błędy w pisowni spowodowane śmiechem.
Zgłoś
Avatar
szczurto 2011-04-13, 22:11
00:05 On tam jest...

Zgłoś
Avatar
zbyla999 2011-04-13, 22:25
Płeć Bziqmasta
Czy wy k**** macie poprzewracane na strychu?
To jest serwis humorystyczny(tu mam na myśli różne aspekty humorystyczne łącznie z czarnym humorem, czego filmik przykładem napewno nie jest) a nie portal mający na celu szerzenie sadyzmu czy też popieranie przemocy wobec kobiet, puknijcie się w czerep - każdy i każda z osobna zanim skomentujecie coś o czym nie macie bladego pojęcia. Chcecie sadyzmu? W takim razie życzę każdemu z osobna dostać po ryju taką pałką kiedy będziecie walczyli o swoje prawa.
Razi mnie fakt zacofania, ktore bije z waszych komentarzy jak słońce w lipcu...
Polecam "psalm stojących w kolejce" gwoli konfrontacji waszej ułomności intelektualnej i emocjonalnej, może dojdzie do jakiejś refleksji, choć szczerze wątpie. Nie będę odpisywał na żadne odpowiedzi, więc się nie fatygujcie.

koleś ale żeś się rozpisał nie możesz pisać w skrócie?

"Zamknąć mordy zakute łby"

oczywiscie to obraźliwe, a co do filmu, to niech ten policjant w Polsce tak pofika ciekawe jak długo jeszcze pochodził by, bo z tego co wiadomo 5 min i posadzony był by na wózku (ale nie taki z biedronki ) tylko inwalidzkim, chociaż ja to bym mu najpierw ręce poucinał, kobiet się nie bije kurwa, można doniczka z kwiatkiem ale nie kijem,.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie