18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:55
🔥 Pato VS Bandera - teraz popularne
🔥 Nie dzisiaj... nie dzisiaj. - teraz popularne
Avatar
Pyton (_) )==D 2011-04-14, 0:10
Tak czy inaczej protest zwalczony.. czy chuj wie co to było.. u nas by się tak przydało jak ci "gejowie" urządzają swoje marsze równości.. najebać pałą i był by spokój.
Zgłoś
Avatar
m................x 2011-04-14, 0:39
Bziqmasta napisał/a:

Szanowny Panie Misiex i inne lebiody łona natury:) zdecydowałem poświęcić swój cenny czas i odpowiedzieć po krótce na ,spowodowany przez moją skromna osobę, bulwers. Bazując na podstawie tego co tu wypisujecie wróżę świetlaną przyszłość wam i waszym dzieciom. Życzę abyście pławili się w głupocie własnego rozumowania:).
Jedynie wypowiedź Misiex'a była jako tako logiczna, przynajmniej podejmowała próbę buntu i pokazania osobistego poglądu gratuluję! Jesteś inteligentym głąbem:) trzymaj tak dalej:) Sto kijów i dwie taczki gruzu:) niech Ci sadistic lekkim będzie.
Co do reszty hmmmm( w tym i Pana Misiex'a) jeśli chcecie sobie "pokozaczyć" bądź podskakiwać do mnie to polecam najpierw poćwiczyć, najlepiej przed lustrem:) może jak nabierzecie trochę wprawy to zauważę wasze żałosne wypociny.
Póci jesteście daleko w tyle na każdej płaszczyźnie.

P.s.
Panie " nie kolektywie " jak dorościesz/zmądrzejesz to porozmawiamy.



panie bziqmasta

nie kozaczylem ani nie podskakiwalem. wyjasnilem ci pare rzeczy i pomimo kilku wulgaryzmow w ani jednym momencie cie nie obrazilem. nie rozumiem dlaczego ty mnie bezpodstawnie obrazasz nazywajac glabem.

teksty o podskakiwaniu, kozaczeniu i cwiczeniu przed lustrem to twoja pusta, internetowa demagogia (mam nadzieje ze nadazasz) nieczego nie wnoszaca do dyskusji, jedynie ja niepotrzebnie zaostrzajaca.

twierdzenie ze jestem daleko w kazdej plaszczyznie to kolejny przyklad chuja znaczacej internetowej gadki. tez tak zaczne - "ej jestes dla mnie zerem, jakbys zobaczyl moja swinie, heh i wogole przypakuj na silce zanim tak pierdoly bedziesz pisac, i w ogole jestes dla mnie nikim". chuja o mnie wiesz kropka.

i na koniec, jezeli chodzi o "o moja wypowiedz bedaca wyrazem buntu" nie zauwazyles faktu ze nie skomentowalem tego filmiku, tylko skomentowalem twoja wypowiedz, ktora jest oderwana od realiow sadistica, ktore powinienes poznac zanim zaczniesz pisac.

wielce madry i dojrzaly bziqmasta, jezeli napiszesz kolejnego posta, skierowanego rowniez do mnie, to chce zebys w nim zawarl tym razem chociaz jeden argument, dotyczacy mojej wypowiedzi a nie postow innych userow

Zgłoś
Avatar
DMN 2011-04-14, 14:19
Można przegonić demonstrację bez strzelania i gazu? Można!
Zgłoś