18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:50
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:26
🔥 Siadło - teraz popularne
Avatar
lololololl 2012-04-03, 18:54 5
ksio napisał/a:

niech go tam zruchają i zatłuką na śmierć za tego 13latka

trzeba było isc do normalnej pracy to by sie nie musiał użerać z kibolami



Ktoś musi napierdalać kiboli, a jak krzywda się stanie to wielki płacz. 13-latek pewnie spenerzony do tego stopnia że sam byś wpierdol dostał od niego gdybyś szedł spokojnie chodnikiem.

Żal dzieciaka i tak bo w tym wieku jeszcze się nie myśli, ale trudno. Może podziękować kolegom za dobry przykład i to oni powinni przepraszać rodzinę za to że wciągnęli go w ten "sport" bycia kibolem.

A temu szkiełowi powinni wręczyć medal że wyszedł cało z tej napierdalany.
Zgłoś
Avatar
Mar0 2012-04-03, 19:00 3
Powiedział - "Kto nie ryzykuje, nie pije szampana" ło kurwa teraz to się faktycznie napije ale wody z klopa.
Zgłoś
Avatar
R................e 2012-04-03, 19:17 3
hahaha, znam to cały czas do tego wracam - kabaret jak skurwysyn. argumenty zezowatego powalają na kolana
Zgłoś
Avatar
macleod 2012-04-03, 19:43 4
solltys napisał/a:

@macleod

Ja pierdole.

Piszesz pojebany kraj. A czy za granicą jest inaczej?



Nie wiem czy zagranicą jest tak czy inaczej. I średnio mnie to interesuje. Urodziłem się w Polsce, żyje w Polsce i pewnie umrę w tym kraju.
Ale jednocześnie oczekuje, że ten kraj będzie tworzył mi takie podstawy funkcjonowanie, żebym miał przeświadczenie, ze to co robię ma sens. A wykonując normalne codzienne czynności, ja mam wrażenie że ciągle ktoś mi rzuca kłody pod nogi i tylko czeka aż się wypierdolę. I tylko słyszę, że benzyna lada chwila po 6PLNów, emerytura pod 70-tkę, matka za uśmiercenie swojego dziecka i postawienie całej wojewódzkiej komendy na nogi dostaje za free, wczasy razem z mężem + nową chałupę i lada chwila będzie "celebrytką", no i do tego moja kasa z moich podatków idzie na utrzymanie takich "ludzi", jakich miałeś okazję obejrzeć na powyższym filmiku. I można by tak wymieniać i wymieniać bez końca...

Dla mnie Polska to pojebany kraj, i dodam, ze niestety wszystko zmierza w coraz bardziej pojebanym kierunku. Ale to tylko moje osobiste zdanie więc bez urazy
Zgłoś
Avatar
VanBajer 2012-04-03, 20:31 2
Ja się pytam gdzie byli rodzice gnojek lekcje powinien odrabiać. siusiu paciorek i spać a nie smarkacz z palantownią do walki się nastawił. pl.wikipedia.org/wiki/Zamieszki_w_Słupsku_(1998)
Zgłoś
Avatar
gin 2012-04-03, 22:24 1
ksio napisał/a:

niech go tam zruchają i zatłuką na śmierć za tego 13latka

trzeba było isc do normalnej pracy to by sie nie musiał użerać z kibolami


Policjant to też praca. Zapamiętaj, że żadna praca nie hańbi. Kiboli trzeba napierdalać i zawsze będę to mówił. Jeżeli ten 13 latek był niewinny mówi się pech. Był w złym miejscu i o złej godzinie. Z drugiej strony jakim trzeba być bezmózgiem, żeby młodego samego na mecz puszczać? Nie mam dzieci ale jestem pewien, że przestrzegał bym przed ogniem i meczami bo jedno i drugie jest niebezpieczne. Polska źle podchodzi do tych debili ze stadionów (nie mam nic do normalnych kibiców). Kiedyś na mecze można było iść całą rodziną i czuć się bezpiecznie. Jak nie wierzysz zapytaj swoich rodziców jak było.
Zgłoś
Avatar
Damain 2012-04-03, 23:11 1
Nie ma to jak git siedzący przy jednym stole z psem. I jeszcze sobie rozmawiają! Polskie 'dokumenty' niszczą.
Zgłoś
Avatar
kidi1 2012-04-03, 23:36 8
ten gościu zezowaty sam sobie nie ufa, i jak gada to sam sobie w oczy patrzy.
Zgłoś
Avatar
Dusz 2012-04-03, 23:49 3
@gin ,,Kiedyś na mecze można było iść całą rodziną i czuć się bezpiecznie. Jak nie wierzysz zapytaj swoich rodziców jak było." w dupie byłeś i gówno widziałeś. W porównaniu z tym co było np. w latach 90-tych dzisiaj na stadionach jest Wersal. No ale stereotyp się przyjął to niech jeszcze kilku napinaczy napisze że kibice to bezmózgi, debile, bydło. Ulżyjcie sobie bo tylko tyle możecie zrobić.

A sam pies który 14-latka zabił powinien pod ścianę trafić, zomowiec pierdolony.
Zgłoś
Avatar
JDMSoiL 2012-04-04, 0:03 1
Zajebisty dokument. Leci piwo!
Swoją drogą, wie ktoś czy są inne części tego dokumentu?
Zgłoś
Avatar
Numernabis 2012-04-04, 0:05
powinni rozjebać te kurwe od razu a nie jakieś tam kurwa pogaduszki i ploteczki, posadzili go z takimi rekinami i co ? za grosz ta kurwa nie ma w oczach żalu. Jeszcze pierdolony je przy stole.
Zgłoś
Avatar
Lepal007 2012-04-04, 0:07 3
Co w ogóle robi pies u grypsujących ?
Zgłoś
Avatar
Saki1357 2012-04-04, 0:07
Rozumisz, nie?
Zgłoś
Avatar
Kamyk5011 2012-04-04, 0:07 5
@Kelt

No jasne. Kibice są grzeczni. Nic nie robią, tylko ciekawe czemu Policja nie napierdala na meczach siatkówki, ani koszykówki. Tylko po kilkaset Policjantów musi zabezpieczać mecze polskiej ligii. No, ale życia nie znasz, bo kibicujesz przez internet Barcelonie. Idź się przejdź z bojówkami Motora Lublin, Radomiaka Radom lub Arki Gdynia. Ciekawe czy oni po meczu chodzą na lody, czy się napierdalają i dym robią.
Zgłoś
Avatar
Doktór 2012-04-04, 0:14 3
Kamyk5011 napisał/a:

@Kelt

No jasne. Kibice są grzeczni. Nic nie robią, tylko ciekawe czemu Policja nie napierdala na meczach siatkówki, ani koszykówki. Tylko po kilkaset Policjantów musi zabezpieczać mecze polskiej ligii. No, ale życia nie znasz, bo kibicujesz przez internet Barcelonie. Idź się przejdź z bojówkami Motora Lublin, Radomiaka Radom lub Arki Gdynia. Ciekawe czy oni po meczu chodzą na lody, czy się napierdalają i dym robią.



,,W sobotę, 10 stycznia 1998 r. ok. godziny 19.45, Przemysław Czaja wraz z dwustuosobowym tłumem kibiców wracał z meczu koszykówki"

źródło: pl.wikipedia.org/wiki/Zamieszki_w_S%C5%82upsku_(1998)

Więc nie pierdol głupot. Chuligani to chuligani to przy jakim sporcie akurat nie ma znaczenia.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie