18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:55
🔥 Pato VS Bandera - teraz popularne
🔥 Nie dzisiaj... nie dzisiaj. - teraz popularne
🔥 Czysty rów to podstawa - teraz popularne
Funkcjonariusz z Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu pełniący służbę na stanowisku pomocnika oficera dyżurnego, udzielił pomocy przedmedycznej, instruując rodziców nieoddychającego dziecka. Przebieg akcji był dramatyczny, ale finał szczęśliwy. Lekarze stwierdzili, że z ośmiomiesięcznym maleństwem jest już lepiej.
W weekend, w godzinach południowych, pod numerem alarmowym 112 przyjęto zgłoszenie dotyczące nieoddychającego dziecka. Pomocnik oficera dyżurnego Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu – asp. Robert Adamski, który tego dnia pełnił służbę, instruował rodziców dziecka, jak udzielić mu pomocy przedmedycznej.

Wszystko działo się bardzo szybko. Policjant po niezwłocznym powiadomieniu pogotowia ratunkowego, nie tylko opanował własne emocje, ale również emocje osób dzwoniących. Jasno i wyraźnie przekazywał instrukcje dotyczące udzielenia pomocy.

Utrudnieniem był fakt, że nie mógł w żaden sposób sprawdzić, czy jego polecenia są wykonywane właściwie. Wszystko skończyło się pomyślnie. Osobie instruowanej przez funkcjonariusza, udało się przywrócić dziecku oddech. W międzyczasie na miejsce przyjechała wezwana karetka pogotowia, która odwiozła dziecko do szpitala, gdzie zostało ono hospitalizowane.

Z informacji uzyskanych od lekarzy wynika, że ośmiomiesięczne maleństwo czuje się już lepiej.

Link do nagrania:

policja.pl/dokumenty/zalaczniki/1/1-117914.mp3

Zgrzewka browara dla tego policjanta
Zgłoś
Avatar
kaiel 2013-09-17, 13:17
trudno ocenić, czy to nie manipulacja
Zgłoś
Avatar
0statniSprawiedliwy 2013-09-17, 13:34 33
kaiel napisał/a:

trudno ocenić, czy to nie manipulacja



Ty jebnięty jesteś. A strzałów nie słyszałeś?
Zgłoś
Avatar
Logiczny 2013-09-17, 13:41 1
Ale ja też pomyślałem że zła opinia o policji z wałbrzycha zmusiła parę osób do eksperymentu i poprawienia tej opini.
Zgłoś
Avatar
Hrodgar 2013-09-17, 14:26 10
ŁAŁ policjant wykonał swoją pracę i napisali o nim artykuł. Już niedługo będzie informacja o lekarzu, który wykonał operację, albo górniku że zjechał pod ziemie i pracował na przodku.
Zgłoś
Avatar
kinektel 2013-09-17, 15:38 8
do wszystkich powyzej @
Debatujecie o podstepach sfalszowania nagrania, o tym ze to nic nadzwyczajnego a ja uwazam ze slusznie ze tym sie chwala bo naprawde jest czym! Postawa policjanta jak i rodzicow na 1 miejscu. Malo jest naglasnianych takich spraw a przydalo by sie ich wiecej bo jestem przekonany ze istnieja

Widac ze policjant zostal dobrze przeszkolony chociaz w glosnie tez bylo slychac zdenerwowanie.
Najwazniejszy jest efekt koncowy- dziecko przezylo!

Takie obrazy (w tym przypadku nagranie glosu) poruszaja mnie bardziej niz rozprute dlonie, polamane nogi czy inne dziwadztwa na hardzie
Zgłoś
Avatar
rew123321 2013-09-17, 16:17 5
Hrodgar napisał/a:

ŁAŁ policjant wykonał swoją pracę i napisali o nim artykuł. Już niedługo będzie informacja o lekarzu, który wykonał operację, albo górniku że zjechał pod ziemie i pracował na przodku.


no bo lepiej słuchać o nowym wpisie na blogu kasi tusk, o pseudokibolach co znowu komuś wpierdol dali albo o baranach z sejmu co to znowu coś ukradli...

z taka Polską...
Zgłoś
Avatar
d................C 2013-09-17, 18:23 1
uratował to uratował ale chyba to część jego pracy więc nie wiem po co to zamieszanie.
Zgłoś
Avatar
Peter-Norivotset 2013-09-17, 18:23
A co miał kurwa zrobić? Śmiać się
Ja pierdole, toż to bohater, pomnik mu stawiać! ...
Zgłoś
Avatar
bania1212 2013-09-17, 18:29
Kolejny piesek pójdzie do raju.
Zgłoś
Avatar
Kamilp4 2013-09-17, 18:39 3
Ja to odczułem inaczej... z jednej strony niby wykonał swoją pracę ale pomyślcie ilu psów spie...liłoby tę akcję. Wezwaliby pogotowie i kazali rodzicom czekać, skończyłoby się tak, że dzieciak by sie nie obudził, a zarzutów szukaliby wśród rodziców (druga Madzia) i nikt nie mówiłby o błędzie czy zaniedbaniu funkcjonariusza.

Nie żeby od razu pomniki stawiać ale docenić powinniśmy

Jak ktoś jest innego zdania to niech wypier..la
Zgłoś
Avatar
Sekker 2013-09-17, 18:59 6
JP na 100% mają ból dupy, że ta policja to jednak nie taka zła
Zgłoś
Avatar
Nihil 2013-09-17, 19:48 4
Jejku ale dzikie bydło tu pisze.
Gadają tylko o przekrętach, strajkach i problemach? Jak to źle w kraju, tylko złe info, łeee bul dópy
Jest coś o ludziach którzy są uczciwi? Frajer mógł zabrać
Policjant spisał się na medal? Manipulacja, to tylko jego robota, co to jest...

Nie potraficie docenić dobrego, umiecie tylko narzekać i tylko na to co wam powiedzą że możecie Wasze zdanie jest nic nie warte.
Zgłoś
Avatar
Presty 2013-09-17, 19:53
HWDP, miętkie hujki?

Jesooo, jak ja nienawidze debili...
Zgłoś
Avatar
yoyoyo 2013-09-17, 20:12
A dzieciak, gdy pójdzie do gimnazjum, będzie pokrzykiwał "jebać policje, tylko buk może mnie sondzić"
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie