18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Proximate 2019-05-18, 18:51 6
@ Niezwyciężony • 56 minut temu

Jak kurwa zamazujesz dane to zamaż też @radnyszumilas gamoniu -.-
Zgłoś
Avatar
pve11 2019-05-18, 18:57 16
Serio w każdym przypadku kiedy ktoś coś odpierdoli, to waszym zdaniem jest to związane z jego poglądami politycznymi? A tak w formie edukacyjnej: każdy socjalista to lewicowiec. Socjalizm kłóci się z założeniami prawicy. Ale to czy to był lewak czy prawak nie ma tu znaczenia, to po prostu debil.
Zgłoś
Avatar
Smokw 2019-05-18, 19:11
Dwie sprawy. Brawa dla ludzi, że zareagowali. Szczególnie ten gość w niebieskiej koszulce. No i zwróćcie uwagę, jełop w białej marynarce się zamotał i nie tą stroną zadawał ciosy, szczęśliwie bo tam gdzie tym knyfem trafiał to byłoby nieciekawie. Jak dla mnie usiłowanie zabójstwa.
Zgłoś
Avatar
djted 2019-05-18, 19:19 3
A ludzie stoją jak pojebani zamiast pomóc gliniarzowi.
Zgłoś
Avatar
H................l 2019-05-18, 19:31 9
Jakby wyglądała cała akcja w wykonaniu amerykańskiej policji:

Zgłoś
Avatar
PieronJasnySzlag 2019-05-18, 19:58
Niezwyciężony napisał/a:


Nie wiem czy rasista homofob ale prawaczek to na pewno
I zmień kto to napisał, bo to nie są moje słowa, ja tylko wkleiłem cytat i podałem źródło


Za późno. Tak czy siak śmiałem się ze źródła.

Generalnie dziwna sprawa. Na wiosce w której wszyscy się znają, lokalny polityk mieniący się konserwatywnym w biały dzień robi awanture z udziałem noża, przy wszystkich dźga policjanta a skuty w radiowozie śpiewa.
Zgłoś
Avatar
T................h 2019-05-18, 20:11
Proximate napisał/a:

@ Niezwyciężony • 56 minut temu
Jak kurwa zamazujesz dane to zamaż też @radnyszumilas gamoniu -.-



Po chuj ma zamazywać jak już wszytkim to oznajmiłeś? No kurwa, debil...
Zgłoś
Avatar
emperorzbigniew 2019-05-18, 20:20 4
Chciałbym zauważyć, że PiS to nie prawica. To partia socjalistyczna (przynajmniej sądząc po jej działaniach).
Zgłoś
Avatar
kanalistakp 2019-05-18, 20:30 1
To jest kurwa po prostu straszne ile świrów łazi między nami po mieście. Straszniejsze jest jeszcze prawo będącym tak spierdolonym że nawet im nie żal wjebać komuś kosę pod żebra bo co... Jedyna opcja to mieć nadzieje że nikogo takiego nie spotkasz na swojej drodze bo jak taki wariat zajebie Ci kosę (albo komuś bliskiemu) a Ty zrobisz mu większą krzywdę to będziesz miał bardziej przejebane. Idealny przykład na to jak policjant obchodzi się z tym pojebem.
Zgłoś
Avatar
Laaska 2019-05-18, 20:30 3
Rany boskie jaka PARODIA xD Gdyby nie ten nóż to nadal by stali i się patrzyli xD
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2019-05-18, 20:51 2
Laaska napisał/a:

Gdyby nie ten nóż to nadal by stali i się patrzyli xD



Nikt nie ma obowiązku pomagać policjantowi w interwencji...
Policjant w wieku trochę ponad 45 lat idzie na emeryturę, o której wielu Polaków może pomarzyć. I te przywileje to właśnie za to, że ryzykuje podczas każdej interwencji własne życie...
A co do tego zjeba z nożem, podobno grozi mu 10 lat. To jest kurwa chore, atak nożem na policjanta powinien być zagrożony dożywociem.
Zgłoś
Avatar
Jabulko69 2019-05-18, 20:59 1
Polskie moherki jak zwykle w formie. Do poki nic sie nie stanie to kazdy stoi i patrzy, a pozniej "o rany boskie" no o rany boskie idz i mu kurwa pomoz a nie sie wyzalasz
Zgłoś
Avatar
freddy.krueger 2019-05-18, 21:14 1
Kurwa co za debile ... z zatrzymania na 48/h dojebali se po 25 lat jak nie więcej ....
Zgłoś
Avatar
Sawix 2019-05-18, 21:28
Oj będzie wyrok
Zgłoś
Avatar
Cichy 2019-05-18, 21:32 1
freddy.krueger napisał/a:

Kurwa co za debile ... z zatrzymania na 48/h dojebali se po 25 lat jak nie więcej ....



Kara za napaść na funkcjonariusza policji to jedynie maks. 10 lat.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie