18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
🔥 Are you ok? - teraz popularne
🔥 Trekking na mokro - teraz popularne
🔥 Ruski nurek - teraz popularne
🔥 Zabił kota widłami - teraz popularne
Avatar
mianas 2019-05-18, 22:09
S.T.U_Cummins napisał/a:

Ja nie rozumiem, Najpierw coś przeskrobać z myślą "a może mi się upiecze" a potem szarpać się z gliną. I co on myśli? Że policjant powie dobra wygrałeś, możesz iść wolny? Nożownik na 100% zwolennik Pisu lub innej pro prawicowej partii. I zaraz będzie hejt na mnie, że nie mieszaj polityki w takie tematy bo to jeden z naszych i on był dobry tylko glina zły go chciał zamknąć.



Ty pierdolnięty wiosenne pedałem w głowę...
Zgłoś
Avatar
N................y 2019-05-18, 22:58 1
mianas napisał/a:

Ty pierdolnięty wiosenne pedałem w głowę...



Polska język taka trudna
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2019-05-19, 0:20 1
Agresywne cebule agrrrrrrr... I polaczki takich cymbałów chcą wysłać do Brukseli. Będziecie mieć reprezentację godną waszej zjebanej nacji.
Zgłoś
Avatar
8765tj 2019-05-19, 0:27
Szkoda chłopa choć i tak dobrze że nie poszło w nerkę. Ale taktycznie trochę zawalili. Podczas interwencji jeden mimo wszystko powinien zapewnić osłonę z pewnej odległości.
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2019-05-19, 0:40 2
8765tj napisał/a:

... Podczas interwencji jeden mimo wszystko powinien zapewnić osłonę z pewnej odległości.



Nie kurwa, skoro dostają wezwanie, że jakiś dałn straszy nożem, to z pewnej odległości powinni wydać polecenie "gleba kurwa" a jak kurwa nie posłucha wyciągają giwerę i (po przeładowaniu) wydają komendę "gleba kurwa bo zajebię"...
Rzecznik policyjny powiedział, że policjanci jak zajechali zobaczyli wystający z rękawa nóż i... przystąpili do legitymowania. Kurwa rozumiesz???
Nie znam procedur, ale jak kurwa można przystąpić do legitymowania delikwenta, który ma wystający z rękawa nóż? Kurwa to jest błazenada.
Zgłoś
Avatar
konstantyn_pierdzipompka 2019-05-19, 9:34 3
Velture napisał/a:

No i znów wychodzi chujowa bezradność polskiej policji.
Kurwa mać na chuj im te pałki, paralizatory, gaz pieprzowy i broń palna?
No po chuj?
Policjant w Polsce jest zastraszony przez te zjebane media co kręcą aferę za każdy oddany ostrzegawczy strzał albo użycie środków przymusu.
Policjant w takim przypadku nie dość, że nie powinien się bać konsekwencji to jeszcze powinien być popierany przez społeczeństwo oraz przełożonych.
Oczywiście jeśli odpierdoli coś i przyjebie komuś bezbronnemu niestawiającemu oporu to jechać z kurwą ale jak sebastiany wyklęte się rzucają czy też taki polityk najniższej rangi typu radny to napierdalać pałą, gazem i paralizatorem a jeśli to nie przyniesie pożądanych skutków to dwa strzały w powietrze i trzeci w korpus (szkoda ryzykować w kończyny bo jak nie trafi to jeszcze rykoszet komuś postronnemu coś zrobi).
Wkurwia mnie to niesamowicie, że normalni policjanci są zastraszeni przez te zjebane poprawne polityczne lewicowe media a DOROŚLI zachowujący się jak DZIECI wobec policji są uznawani potem za pokrzywdzonych.



Ilość piw pod Twoim postem pokazuje tylko "społeczność" sadistica.

Policja to prywatna ochrona rządu. Więc nie pierdol głupio broniąc psów.

Coś mi też śmierdzisz pieskiem.

Pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
Radson 2019-05-19, 9:40 1
Albo PIS zrobi z niego przykład i surowo osądzi, albo sprawa zostanie zamieciona pod dywan i się okaże że ten kretyn tylko się potknął i wpadł na policjanta, a nóż mu wypadł przez przypadek.

A tutaj NIEZWIĄZANE ze sprawą, PUBLICZNE zdjęcie polityka PIS z innym radnym:

Zgłoś
Avatar
Rozjebie 2019-05-19, 11:54 1
Niezwyciężony napisał/a:

Polska język taka trudna



Spójrz na jego wypowiedzi - albo down, albo z policji
Zgłoś
Avatar
Matt91 2019-05-19, 13:20 1
konstantyn_pierdzipompka napisał/a:

Ilość piw pod Twoim postem pokazuje tylko "społeczność" sadistica.
Policja to prywatna ochrona rządu. Więc nie pie**ol głupio broniąc psów.
Coś mi też śmierdzisz pieskiem.
Pozdrawiam



Prywatna ochrona rządu? O czym Ty mówisz? Jakieś konkrety?

Bo jak dla mnie kolega bardzo trafnie zwrócił uwagę na problem Policji w naszym kraju.
Zgłoś
Avatar
Proximate 2019-05-19, 15:08
@Tilg_die_Schmach

Ludzie nie są takimi debilami jak Ty i mają oczy.
Zgłoś
Avatar
NoobMaster69 2019-05-19, 15:23
Typowa polska dzicz i zwierzęta w niej żyjące.
Zgłoś
Avatar
Kicur 2019-05-19, 18:13
Mnie posiłki z Kielc omijaly jak tam jechały
Zgłoś
Avatar
mrkuchar 2019-05-20, 7:38 1
@Niezwyciężony zajebista cenzura nazwiska. If you know what I mean


Zgłoś
Avatar
mucha86 2019-05-20, 8:24 1
PiS (Partia interesów syjonistycznych) to partia centrolewicowa, nie żadna prawica.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2019-05-20, 9:07 2
Prokuratura rejonowa w Busku się skompromitowała i postawiła zarzut napaści na policjanta. Na szczęście interweniowało MS i śmieć dostał zarzut usiłowania zabójstwa.
Co się kurwa dzieje w prawem w tym kraju? Jak można wo ogóle pomyśleć o zarzucie zwykłej napaści na policjanta za dźganie człowieka nożem w plecy? Prokurator, który to popełnił powinien zostać zwolniony w trybie dyscyplinarnym.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie