18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:18
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:59
🔥 Are you ok? - teraz popularne
Avatar
S.T.U_Cummins 2019-05-18, 16:56 18
Ja nie rozumiem, Najpierw coś przeskrobać z myślą "a może mi się upiecze" a potem szarpać się z gliną. I co on myśli? Że policjant powie dobra wygrałeś, możesz iść wolny? Nożownik na 100% zwolennik Pisu lub innej pro prawicowej partii. I zaraz będzie hejt na mnie, że nie mieszaj polityki w takie tematy bo to jeden z naszych i on był dobry tylko glina zły go chciał zamknąć.
Zgłoś
Avatar
PieronJasnySzlag 2019-05-18, 16:59 31
Ten siłujący się policjant to Bóg
Bo gdy starsza kobieta zobaczyła że dostał ciosy nożem to krzyczy "rany boskie, rany boskie"
Rany od noża okazały się być boskie
Zgłoś
Avatar
N................y 2019-05-18, 17:00 7
Cytat:

Dwaj policjanci dostali ciosy nożem podczas interwencji w sobotę przed południem przed sklepem w Busku-Zdroju. Zatrzymano dwóch podejrzanych. Jeden z nich to radny miejski Buska-Zdroju.

Przed godziną 12 w sobotę policjanci z Buska dostali zgłoszenie, że przed jednym ze sklepów w centrum miasta jakiś mężczyzna wymachuje nożem. Pojechali na miejsce. Do człowieka z nożem dołączył drugi, który wyszedł ze sklepu. Doszło do wymiany zdań z policjantami, potem posypały się ciosy.
Na kadrze z filmu widać jak mężczyzna w jasnej marynarce wyjmuje nóż. Z pomocą funkcjonariuszowi przychodzę wtedy świadkowie zdarzenia

- Jeden z policjantów dostał dwa ciosy nożem w plecy, na szczęście nie są bardzo groźne, drugi funkcjonariusz jest ranny w rękę. Życiu policjantów nie zagraża niebezpieczeństwo - opowiada Tomasz Piwowarski, rzecznik prasowy komendant powiatowego policji w Busku-Zdroju.

Podejrzani mężczyźni zostali zatrzymani. To 33- i 37-latek. Trwa wyjaśniania okoliczności zdarzenia.

Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że młodszy z zatrzymanych to radny miejski Buska-Zdroju z startujący z listy porozumienia Elżbiety Śliwy. Mężczyzna ten jest związany ze stowarzyszeniem Młode Busko, a w przeszłości brał aktywny udział w kampaniach wyborczych polityków prawej strony sceny politycznej.

Jak informuje policja drugi z zatrzymanych jest mieszkańcem Kielc.




źródełko express brzydgoski
Zgłoś
Avatar
garota 2019-05-18, 17:01 8
Skwituję to krótko: po prostu kretyn. 0 IQ. Idiota...albo syn ustawionego polityka który wytłumaczy się że był w szoku i tak naprawdę nic się nie stało więc można go wypuścić do domu po zapłaceniu 1000 zł na szkółkę policyjną w Busku Zdroju. Nie wiem czy tam jest szkółka ale bym zapłacił.
Zgłoś
Avatar
banerr 2019-05-18, 17:06 43
Pozostaje tylko zadać pytanie: Dlaczego policjanci narażali własne życie siłując się z tymi bandytami a nie strzelali prewencyjnie w łby?
Zgłoś
Avatar
~Velture 2019-05-18, 17:23 85
No i znów wychodzi chujowa bezradność polskiej policji.
Kurwa mać na chuj im te pałki, paralizatory, gaz pieprzowy i broń palna?
No po chuj?

Policjant w Polsce jest zastraszony przez te zjebane media co kręcą aferę za każdy oddany ostrzegawczy strzał albo użycie środków przymusu.
Policjant w takim przypadku nie dość, że nie powinien się bać konsekwencji to jeszcze powinien być popierany przez społeczeństwo oraz przełożonych.

Oczywiście jeśli odpierdoli coś i przyjebie komuś bezbronnemu niestawiającemu oporu to jechać z kurwą ale jak sebastiany wyklęte się rzucają czy też taki polityk najniższej rangi typu radny to napierdalać pałą, gazem i paralizatorem a jeśli to nie przyniesie pożądanych skutków to dwa strzały w powietrze i trzeci w korpus (szkoda ryzykować w kończyny bo jak nie trafi to jeszcze rykoszet komuś postronnemu coś zrobi).

Wkurwia mnie to niesamowicie, że normalni policjanci są zastraszeni przez te zjebane poprawne polityczne lewicowe media a DOROŚLI zachowujący się jak DZIECI wobec policji są uznawani potem za pokrzywdzonych.
Zgłoś
Avatar
Lobo24 2019-05-18, 17:31 3
Jeszcze ten bierny motłoch. Nienawidzę znieczulicy.
Zgłoś
Avatar
S.T.U_Cummins 2019-05-18, 17:35 2
"a w przeszłości brał aktywny udział w kampaniach wyborczych polityków prawej strony sceny politycznej. "
Widzicie jak się znam na ludziach
Zgłoś
Avatar
mygyry 2019-05-18, 17:39 31
@up Skoro prawej strony to ni chuja nie PIS'u, widzisz gówno się znasz
Zgłoś
Avatar
C................n 2019-05-18, 17:46 4
S.T.U_Cummins Prawa strona polityczna to też Platforma Obywatelska
Zgłoś
Avatar
PieronJasnySzlag 2019-05-18, 17:49 2
Niezwyciężony napisał/a:

Mężczyzna ten jest związany ze stowarzyszeniem Młode Busko, a w przeszłości brał aktywny udział w kampaniach wyborczych polityków prawej strony sceny politycznej.



No kurwa jakby inaczej
Był to prawicowy nacjonalista, rasista homofob...
Zupełnie taki sam jak ten komunista który mordował w meczecie
Zgłoś
Avatar
N................y 2019-05-18, 17:53 12
mygyry napisał/a:

Skoro prawej strony to ni chuja nie PIS'u, widzisz gówno się znasz



33 latek, radny z listy porozumienia Elżbiety Śliwy i związany ze stowarzyszeniem Młode Busko to Łukasz Jakub Sz. który na swoim profilu linkuje materiały kandydata PIS

Zgłoś
Avatar
mygyry 2019-05-18, 18:01 5
Niezwyciężony napisał/a:

33 latek, radny z listy porozumienia Elżbiety Śliwy i związany ze stowarzyszeniem Młode Busko to Łukasz Jakub Szumilas który na swoim profilu linkuje materiały kandydata PIS



Co to ma do mojego stwierdzenia?
Zgłoś
Avatar
N................y 2019-05-18, 18:03
mygyry napisał/a:

Co to ma do mojego stwierdzenia?



No to, że jednak coś tam z PISem ma wspólnego
Sens twojej wypowiedzi był taki że pis to nie prawica, ale mogłeś to inaczej sformułować to bym się do tego nie odnosił

Spiderowski napisał/a:

No kurwa jakby inaczej
Był to prawicowy nacjonalista, rasista homofob...



Nie wiem czy rasista homofob ale prawaczek to na pewno
I zmień kto to napisał, bo to nie są moje słowa, ja tylko wkleiłem cytat i podałem źródło
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie