18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 32 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Policyjna interwencja
callantin • 2015-04-22, 14:48
Cytat:

Salwy śmiechu wywołała interwencja ostrowskich policjantów. Do McDonald`s wysłano patrol składający się z pani policjantki i towarzyszącego jej pana policjanta. Mieli oni za zadanie dotrzeć do młodego mężczyzny siedzącego na górnym poziomie wieży zabawowe. Sęk w tym, że jest ona zaprojektowana dla małych dzieci. Ale cóż to za problem dla świeżej policyjnej krwi.
Policjant wykazał się niespotykaną gibkością i sprytem. Najbardziej rozbawił wszystkich świadków tej interwencji sposób opuszczenia wieży
Aktualuzacja:
Interwencja miała miejsce w dniu 12 kwietnia 2015 r. i została zgłoszona przez obsługę restauracji. Dotyczyła ona mężczyzny, który dłuższy czas przesiadywał w wieży zabawowej dla dzieci znajdującej się przed lokalem
i nie chciał jej opuścić.





Źródło

P.S. wiem że ci co to nagrywali musieli być pod wpływem jakiegoś środka odurzającego jak np. coca (cola) z McDonalda dlatego od razu uprzedzam że nie ja to nagrywałem.
Zgłoś
Avatar
c................t 2015-04-22, 14:58 108
Interwencja skuteczna? To czego śmiejesz michę jak typowy, zjarany przygłup?
Zgłoś
Avatar
SsijMiKij 2015-04-22, 14:59 2
@up jest pierwszy komentarz milicjanta po sluzbie

czekamy na zlot psiarni
Zgłoś
Avatar
carlos232323 2015-04-22, 15:17 2
@SsijMiKij

milicjanta??? jebnął się pan o 25 lat wstecz
Zgłoś
Avatar
nowynick 2015-04-22, 15:18 39
callantin napisał/a:

e nie ja to nagrywałem.



jasne, że nie mogłeś nagrać z tej perspektywy siedząc na wieży...
Zgłoś
Avatar
kambodia66 2015-04-22, 15:19 4
@SsijMiKij - pierwszy komentarz 100% JP , typowy gimbus który pierwszy się popłacze i zadzwoni 112, a przy okazji to nie jest milicja- u nas w Polsce mamy już POLICJĘ
Zgłoś
Avatar
callantin 2015-04-22, 15:23 7
nowynick napisał/a:



jasne, że nie mogłeś nagrać z tej perspektywy siedząc na wieży...



Ku*** przejrzał mnie...
Zgłoś
Avatar
zonk 2015-04-22, 15:32 2
Jak czytam że udział brała policjantka to ogarnia mnie pusty śmiech. Jakim chujem tępe dzidy pracują w policji ? Przecież one są do niczego. Żadnego pożytku,
Zgłoś
Avatar
K................3 2015-04-22, 15:34
SsijMiKij napisał/a:

@up jest pierwszy komentarz milicjanta po sluzbie

czekamy na zlot psiarni



Tak btw. To nie ładne robić zdjęć swojemu staremu i wrzucać go na avatr.
Zgłoś
Avatar
Teflon666 2015-04-22, 15:41 3
delikatne wyjście z progu, piękny zjazd, zabrakło tylko telemarka i byłaby zasłużona dycha podejrzewam że panu policjantowi się podobało i była to jedna z fajniejszych interwencji w jego dotychczasowej karierze
Zgłoś
Avatar
PanBóg 2015-04-22, 15:47 16
Interwencja jak interwencja, różne bywają przypadki, natomiast zjazd mistrzowski
Zgłoś
Avatar
SsijMiKij 2015-04-22, 15:49
@KIERR3 lepszy taki niz byly pies
Zgłoś
Avatar
c................t 2015-04-22, 16:45
Mówisz o sobie cały czas? Ja nie byłem nigdy psem. A to ty jesteś zwykłą suką, na dodatek wysterylizowaną.
Zgłoś
Avatar
F................m 2015-04-22, 17:59
Co w tym śmiesznego?
Zgłoś
Avatar
Aberracja 2015-04-22, 18:06 22
Gimbusiarnia bawiąca się za hajs rodziców w MCGrubasie, zdradzająca histerycznym śmiechem swój strach przed nakryciem ich o tej godzinie poza terenem gimnazjum. W akcji policjantów nie zauważyłem nic śmiesznego (Zjechać sobie nie mógł? Miał rozpierdolić całe to gówno żeby wygonić jakiegoś zbakanego dzieciaka?), no może oprócz typowego zachowania policjantki, czyli "nie wiem po chuj tu jestem więc sobie postoje obok i poudaje że coś wiem".

Panom od "JP 100%" życzę tego co zawsze, czyli wykazania się niezmiennością swoich poglądów gdy ktoś ich okradnie, pobije itd.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie