18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 5 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
remi1982 2018-07-05, 19:13 1
Ładnie się ukropki bawią tam u siebie.
Zgłoś
Avatar
wpr 2018-07-05, 19:17 4
Siergiej gieroj, ale zaraz go złapią i... wpierdolą na komendzie.
Zgłoś
Avatar
k................1 2018-07-05, 19:33
jakie ofermy ? co mieli zrobic ? przeciez ja majac kontakt z policja, za kazdym razem gdyby chcial bylbym wstanie to zrobic jak i pewnie wiekszosc osob.... a nie mowil bym wteedy ze zrobilem to bo policjant byl oferma...
Zgłoś
Avatar
~Velture 2018-07-05, 19:41 40
komin321 napisał/a:

jakie ofermy ? co mieli zrobic ? przeciez ja majac kontakt z policja, za kazdym razem gdyby chcial bylbym wstanie to zrobic jak i pewnie wiekszosc osob.... a nie mowil bym wteedy ze zrobilem to bo policjant byl oferma...



Zgłoś
Avatar
Essent 2018-07-05, 19:58 4
@komin321 Tak,zesrałeś się
Zgłoś
Avatar
k................1 2018-07-05, 22:39 1
ale o co chodzi ? teraz macie jakies kompeksy i chcecie odreagowac ? ok spoko wali mnie to
Zgłoś
Avatar
UBcjaPOLSKA 2018-07-06, 2:30 2
To Cię pocieszę, to nie takie proste, w PL mamy takie dobre kabury, nie wyciągniesz z niej tak o klamki.
Zgłoś
Avatar
arrgain 2018-07-06, 10:38 3
Chłopaki, ale chyba nie zrozumieliście. @komin321 ma racje. Odebranie policjantom broni nie jest skomplikowane. Niech pierwszy rzuci kamień ten kto nigdy tak nie pomyślał jak stali przed nim w sklepie policjanci z kaburą skierowaną w jego stronę . Różnica jest taka, że my nie jesteśmy dindunufinami ani debilami. Każdy wie, że skończyłoby się to w najlepszym wypadku odsiadką. A ten chłopek zapewne uciekając potknął się i przez przypadek sam się postrzelił z broni policyjnej )
Zgłoś
Avatar
MadDave 2018-07-06, 16:38
@up nope- kabura używana przez policję jest tak skonstruowana że nie wyciągniesz z niej broni policjantowi. No chyba że jest najebany i śpi.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2018-07-06, 19:40
Cytat:

Niech pierwszy rzuci kamień ten kto nigdy tak nie pomyślał jak stali przed nim w sklepie policjanci z kaburą skierowaną w jego stronę


No to ja jakiś pojebany jestem bo nigdy nie pomyślałem o tym...
Zgłoś
Avatar
MIhau_ 2018-07-06, 20:57
W Polsce już miała miejsce taka sytuacja.
https://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/policjant-postrzelony-w-bydgoszczy-wyrwal-bron-policjantowi-i-strzelil/pxtfqfh
Zgłoś
Avatar
wpr 2018-07-08, 12:23
MadDave napisał/a:

@up nope- kabura używana przez policję jest tak skonstruowana że nie wyciągniesz z niej broni policjantowi. No chyba że jest najebany i śpi.



Są takie kabury, ale na pewno nie każdy policjant je ma. Mało to się jeszcze używa stareńkich P-83 w zwykłych skórzanych kaburach?
Zgłoś
Avatar
MIhau_ 2018-07-09, 10:20
wpr napisał/a:



Są takie kabury, ale na pewno nie każdy policjant je ma. Mało to się jeszcze używa stareńkich P-83 w zwykłych skórzanych kaburach?


Tak, na ulicy ich już nie uświadczysz.
Zgłoś