18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Policyjny rap
S................n • 2011-12-26, 0:38
Alternatywny rodzaj rapu
Zgłoś
Avatar
crazy_psycho_zez 2011-12-26, 20:35 2
Eh, ludzie zamiast się kłócić i spierać, czy jebać, czy kochać policje - pomyślcie! Można nienawidzić instytucji, lub ludzi którzy w niej pracują. Instytucję po co, w końcu to rzecz martwa! A ludzi? Cóż jeszcze trzeba się nauczyć, że pies to nie zawód, tylko charakter.
Zgłoś
Avatar
D4kai 2011-12-26, 21:27 3
Rap jak rap, gówniany. Ale nie powiem, alternatywa miła dla tych tępaków z firmy i ich "fanuf"
Zgłoś
Avatar
hasegawa 2011-12-26, 21:42 2
EudezetReprezent mam na to wyjebane, a kto sie podnieca JP to FRAJER !
Zgłoś
Avatar
cebul1617 2011-12-26, 21:56
EudezetReprezent kolejny gimbus, jeszcze proś o łapki w górę do komentarza...
Zgłoś
Avatar
Dżoker 2011-12-26, 22:08
D4kai, jeśli dla ciebie rap to tylko firma, to nawet nie zasługujesz na to, żeby dostać chuja w zęby.
Nie słucham firmy bo jest chujowa, słucham rapu i nie przeszkadza mi to w zabijaniu ludzi takich jak EudezetReprezent
Zgłoś
Avatar
Powell 2011-12-26, 22:23 1
jebać was wszystkich na 100%
Zgłoś
Avatar
s................i 2011-12-26, 22:27 2
ja pierdole toz to sie robi jakas policyjna strona...
Zgłoś
Avatar
wielkiGornik 2011-12-26, 22:46 4
Jebac policje i chuj w dupe tym którzy ich bronia
Zgłoś
Avatar
fdM 2011-12-26, 22:50 2
Jeżeli uważacie, że Firma nagrywa tylko piosenki o jebaniu policji to polecam sprawdzić: Tadek Firma solo - Żołnierze Wyklęci.
Co do policji - sami zapracowali na niechęć którą wielu ich darzy.
Zgłoś
Avatar
dziubczyk 2011-12-26, 22:53
z up@ się nie wygra...
Zgłoś
Avatar
szprycha1908 2011-12-26, 23:07
up@ dokładnie
Zgłoś
Avatar
ezi87 2011-12-26, 23:10 2
Przestańcie pieprzyć, wiadomo, że jak wszędzie, w każdym środowisku i grupach zawodowych są porządni, honorowi ludzi i są zwykłe śmiecie, które za dużo sobie wmawiają. Dostanie taki pałę i jest królem świata.
Znam normalnych policjantów, ale też nam dwóch pojebów, którzy mimo upośledzenia umysłowego zdali egzaminy psychologiczne i są w policji. Chyba coś nie tak z tymi testami ;/
Zgłoś
Avatar
Ranger 2011-12-26, 23:20 5
Cytat:

Co do policji - sami zapracowali na niechęć którą wielu ich darzy.



Jasne. Bo jak kibol dostanie wpierdol od policji to z reguły za niewinność. Policja jest instytucją znienawidzoną dlatego, że element o niskiej inteligencji ( kibole, dresy i co poniektórzy kierowcy ) nigdy nie zobaczy swojej winy. Bo zawsze ich przestępstwo jest spowodowane aspektem religijnym ( ''tylko Bóg może nas osądzać'' ) lub jak to ostatnio tutaj przeczytałem - winny jest głupi chuj z ministerstwa, a nie kierowca który przekracza umyślnie prędkość

A że naród mamy głupi to większość ludzi o policji ma negatywne zdanie. Sam miałem kilka nieporozumień z policją i równie dobrze mógłbym krzyczeć ''jebać policję'' razem z tą bandą debili. Rzecz w tym, że ja jednak mam świadomość błędów, które popełniłem i nie winię policjantów za wykonywanie swojej pracy.

Cytat:

Chyba coś nie tak z tymi testami ;/



Te testy psychologiczne (multiselect) są po prostu popierdolone. Nie dość, że komputer decyduje czy nadajesz się do policji czy nie to jeszcze są tam takie durne pytania jak np. ''Gdybyś zauważył otwarte drzwi do kina i miał pewność, że nie zostaniesz przyłapany to czy wszedłbyś obejrzeć film ?'' albo mój ulubieniec ''Co uważasz za słuszniejsze: nie jedzenie mięsa ze względu na miłość do zwierząt czy zakazanie rozmnażania osobom niepełnosprawnym ?''
Zgłoś
Avatar
h................1 2011-12-26, 23:27
Mądrych małych szczchów kurwa go mać się narobiło na tej stronie. Ezi mądze powiedział.
Zgłoś
Avatar
fdM 2011-12-26, 23:29
Ja akurat jestem kibicem, nie uważam się za kibola (chociaż od jakiegoś czasu chyba jestem, bo stałem na schodach podczas meczu i podobała mi się oprawa "Jihad Legia"). Myślę, że nie znasz realiów, policja potrafi być bardzo brutalna i stosować odpowiedzialność zbiorową. Nie podlega dyskusji, że jest wielu normalnych policjantów, ale są też tacy którzy psują opinię tej instytucji. Biorąc pod uwagę, że powinni być "stróżami prawa" i składają przysięgi, to uważam, że czarne owce powinny być surowo karane. Niestety wszyscy się nawzajem chronią - przykładem chociażby ostatnie pobicie przez policjanta na Marszu Niepodległości. Potrzeba reorganizacji Policji, żeby ludzie ponownie nabrali szacunku i w końcu czuli się bezpiecznie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie