18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 21 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Poligon w straży miejskiej?
phrontch • 2020-12-15, 0:20
W Vila Velha w stanie Espirito Santo strażnik miejski postanowił rozdzielić walczące ze sobą psy, i trzeba mu przyznać, że zrobił to dość skutecznie.

Zgłoś
Avatar
nwonigers 2020-12-15, 0:24 2
maja palki przeciez. szkoda gadac. ja dzisiaj musialem walczyc z takim 1 kurwiem kiedy zaatakowal mojego psa. dostal kopa na brzuch i odechcialo mu sie bawic.
Zgłoś
Avatar
Halman 2020-12-15, 0:25 13
czyli na te kundle które tracą kontrolę nad sobą w szale bojowym są jednak sposoby...
Zgłoś
Avatar
Asuritta 2020-12-15, 1:11 47
nwonigers napisał/a:

maja palki przeciez. szkoda gadac. ja dzisiaj musialem walczyc z takim 1 kurwiem kiedy zaatakowal mojego psa. dostal kopa na brzuch i odechcialo mu sie bawic.



pies jest pojebany kazdy... mnie gdy ujebał dostał kopa z buta roboczego w blachą i rzucił się całkiem na noge więc go udusiłem na oczach baby pojebanej która nie była wstanie go odciągnąć ... sprawa umorzona w obronie ona mandaty za brak kontroli pies zdechł skurwiel ;P blizny moje ale warto było
Zgłoś
Avatar
Barnellini 2020-12-15, 1:15 2
phrontch napisał/a:

W Vila Velha w stanie Espirito Santo strażnik miejski postanowił rozdzielić walczące ze sobą psy, i trzeba mu przyznać, że zrobił to dość skutecznie.



Nie dwa walczące ze sobą psy tylko jeden pojebany (jak najbardziej do odstrzelenia) kundel znęca się nad psem. Koniec filmu satysfakcjonujący.
Zgłoś
Avatar
plastic 2020-12-15, 5:23 8
wszyscy do uśpienia!! powtarzam! WSZYSCY DO UŚP.... ZzZZzzzZzzZz
Zgłoś
Avatar
35i 2020-12-15, 5:24 2
Asuritta napisał/a:

pies jest pojebany kazdy... mnie gdy ujebał dostał kopa z buta roboczego w blachą i rzucił się całkiem na noge więc go udusiłem na oczach baby pojebanej która nie była wstanie go odciągnąć ... sprawa umorzona w obronie ona mandaty za brak kontroli pies zdechł skurwiel ;P blizny moje ale warto było



Już dawno pisałem, że Asuritta to nowe wcielenie Poligona. Natury nie oszukasz.
Zgłoś
Avatar
djted 2020-12-15, 6:34 1
I jak ładnie. Sie dogadały na koniec
Zgłoś
Avatar
C................s 2020-12-15, 6:44 17
Uuuuuuuu czarnego zastrzelili.
Zgłoś
Avatar
Szangti 2020-12-15, 7:18
I super, ważne że skutecznie.
Zgłoś
Avatar
MrLiquor 2020-12-15, 7:40
nwonigers napisał/a:

maja palki przeciez. szkoda gadac. ja dzisiaj musialem walczyc z takim 1 kurwiem kiedy zaatakowal mojego psa. dostal kopa na brzuch i odechcialo mu sie bawic.



Wstawaj mordeczko i posprzątaj łóżko
Zgłoś
Avatar
banerr 2020-12-15, 8:41 1
Każdy bezpański kundel powinien tak kończyć.
Zgłoś
Avatar
katoslaw 2020-12-15, 8:50 2
Asuritta napisał/a:

pies jest pojebany kazdy... mnie gdy ujebał dostał kopa z buta roboczego w blachą i rzucił się całkiem na noge więc go udusiłem na oczach baby pojebanej która nie była wstanie go odciągnąć ... sprawa umorzona w obronie ona mandaty za brak kontroli pies zdechł skurwiel ;P blizny moje ale warto było



Myślę, że jakbyś ją pozwał to jeszcze by ci płaciła odszkodowanie.
Zgłoś
Avatar
Jebac_pedalarzy 2020-12-15, 10:48 1
To powinien być film instruktażowy dla sebixow i Karin co się lansują na trotuarach z psami rasy groźnej bez kagańca.
Od pierdole nie takiego psa + duuuży mandat dla byłego właściciela pchlaża
Zgłoś
Avatar
outsidethebox86 2020-12-15, 11:10 5
Asuritta napisał/a:

pies jest pojebany kazdy... mnie gdy ujebał dostał kopa z buta roboczego w blachą i rzucił się całkiem na noge więc go udusiłem na oczach baby pojebanej która nie była wstanie go odciągnąć ... sprawa umorzona w obronie ona mandaty za brak kontroli pies zdechł skurwiel ;P blizny moje ale warto było



Z psami, jak z ludźmi, niewiadomo czego się do końca spodziewać. Ale trzymać w domu psa nad którym nie ma się kontroli, to głupota, tym bardziej łazić z nim po ulicy.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie