18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Avatar
rusofil 2013-05-01, 19:24 2
Prezioo napisał/a:

@upup
Wyobraz sobie ze komputera nie kupilem w polsce, ba nawet nie mieszkam w polsce,a teraz kulminacja i mam nadzieje ze to nie bedzie zbyt wielki szok dla ciebie, za granica niema polskich znakow



Co za debil. Instalujesz polski pakiet językowy i oto masz polskie znaki. Jesteś idiotą?
Zgłoś
Avatar
Giacore 2013-05-01, 19:46
Skąd Pete zna polski?
Zgłoś
Avatar
IwanMT 2013-05-01, 20:05
Dobrze kurwa, że coś takie wrzuciliście.
Powtórzę ten angielski do matury chociaż w taki sposób bo inaczej coś kurwa nie idzie...
Zgłoś
Avatar
WidziszINieGrzmisz 2013-05-01, 20:21
Giacore napisał/a:

Skąd Pete zna polski?


Jest z pochodzenia Polakiem.
Mowil, ze jego rodzice i on urodzili sie w Kanadzie, ale, ze podlapal troche Polskiego - pewnie od dziadkow, bo napierdala naprawde dobrze w porownaniu z innymi urodzonymi za granica jako ktorestam juz pokolenie.
Zgłoś
Avatar
Hannibal_PL 2013-05-01, 23:21 1
ru_ziolo napisał/a:



Czegoś mi tu brakuje....
A już wiem - masz rozjebany prawy alt na klawiaturze.
Pomogę.
Łap:
ą ę ś ć ż ź ń ó ł



Jezus maria, co z Ciebie za typ... A nie pomyślałeś sobie czasem zakuta pało, że nie każdy musi na komputerze przeglądać sadola? To, że nie masz 5 stów na wydanie na tablet czy normalny smartfon z dostępem do porządnej przeglądarki mnie nie robi. Używaj sobie swojej stacjonarki do przeglądania. Ale nie mów innym jak mają pisać. Gość pisze składnie i ładnie, bez ogonków, ale sens jest zachowany. Nie ma się taki chuj do czego przypierdolić do do gówna się jak mucha przyczepi. Spróbuj końska pało sam trochę na komórce popisać. Zobaczymy jak długo będziesz się kurwa męczyć z ogonkami -,-
Zgłoś
Avatar
de_vasto 2013-05-02, 0:48 1
bol dupy o brak polskich znakow i o to, ze koles sobie ich nie ustawil jest przeuroczy XD
Zgłoś
Avatar
kutasek325 2013-05-02, 2:12 1
pierdoleni hejterzy przyczepic sie mozna kazdego:)
Zgłoś
Avatar
C................s 2013-05-02, 3:11
Di_ReDD napisał/a:



To, że nie masz 5 stów na wydanie na tablet czy normalny smartfon z dostępem do porządnej przeglądarki mnie nie robi. Używaj sobie swojej stacjonarki do przeglądania.



srablet za 5 stowek zamiast kompa
Zgłoś
Avatar
Villthuriss 2013-05-02, 12:45
Ja pierdole. Bajkę opowiedział normalnym głosem, ale później znowu mu się załączył ten wkurwiający akcent...
Zgłoś
Avatar
rusofil 2013-05-02, 14:48
Di_ReDD napisał/a:



Jezus maria, co z Ciebie za typ... A nie pomyślałeś sobie czasem zakuta pało, że nie każdy musi na komputerze przeglądać sadola? To, że nie masz 5 stów na wydanie na tablet czy normalny smartfon z dostępem do porządnej przeglądarki mnie nie robi. Używaj sobie swojej stacjonarki do przeglądania. Ale nie mów innym jak mają pisać. Gość pisze składnie i ładnie, bez ogonków, ale sens jest zachowany. Nie ma się taki chuj do czego przypierdolić do do gówna się jak mucha przyczepi. Spróbuj końska pało sam trochę na komórce popisać. Zobaczymy jak długo będziesz się kurwa męczyć z ogonkami -,-



Debil zawsze obroni debila. Swój do swego.
Zgłoś
Avatar
Novik 2016-11-09, 11:27
Pete dostał raka i umiera
Zgłoś