18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:52
Avatar
SexBone 2013-05-01, 14:36
Jest Pete, jest piwo. Uwielbiam gościa, strasznie spoko typ. Ostatnio u Niekrytego kurwytyka wystąpił.
Zgłoś
Avatar
ru_ziolo 2013-05-01, 15:00 16
Prezioo napisał/a:

Tym razem FuriousPete postanowil nauczyc swoich rodakow "randomowych" slow.

Ps. Wiem ze ta czesc troche odbiega od pozostalych, ale moze sie spodoba



Czegoś mi tu brakuje....
A już wiem - masz rozjebany prawy alt na klawiaturze.
Pomogę.
Łap:
ą ę ś ć ż ź ń ó ł
Zgłoś
Avatar
tamsadrzwi 2013-05-01, 15:05
Pete nakurwia aż miło posłuchać.
Zgłoś
Avatar
Prezioo 2013-05-01, 15:08 2
@upup
Wyobraz sobie ze komputera nie kupilem w polsce, ba nawet nie mieszkam w polsce,a teraz kulminacja i mam nadzieje ze to nie bedzie zbyt wielki szok dla ciebie, za granica niema polskich znakow
Zgłoś
Avatar
puxynn 2013-05-01, 15:55 6
dlatego idioto dostalłeś w prezencie
Zgłoś
Avatar
ru_ziolo 2013-05-01, 15:58 9
O widać, że shift też ci nie działa - a no chyba, że w zagranicznej klawiaturze nie ma Polskiego shifta - pisze się Polsce a nie polsce.

A teraz ja mam szok myślowy dla ciebie - wystarczy ustawić w systemie operacyjnym i już będą.
Zgłoś
Avatar
AdmirałFloty 2013-05-01, 17:13 2
On kurwa rośnie a nie jak ten Adbuster...
Zgłoś
Avatar
AJ.IS 2013-05-01, 17:23 5
Prezioo napisał/a:

@upup
Wyobraz sobie ze komputera nie kupilem w polsce, ba nawet nie mieszkam w polsce,a teraz kulminacja i mam nadzieje ze to nie bedzie zbyt wielki szok dla ciebie, za granica niema polskich znakow



Nie wiem czy to nie będzie zbyt wielki szok dla Ciebie, ale za granicą są polskie znaki. Nie kupiłem komputera w Polsce, ba nawet nie mieszkam w Polsce.
Wyobraź sobie, że nawet inny układ klawiszy i znaki na niej występujące nie przeszkadzają mi pisać poprawną polszczyzną.

Przecież za granicą to taki wstyd być Polakiem, co ? Mogę pokazać kolegom, że jestem światowy.
Inna sprawa, że w dobie równania do najgłupszych, polskie znaki i ortografia nie mają znaczenia.
"Przecież i tak wszyscy zrozumieją". Ile razy to czytałem na polonijnych forach.

Fakt. To wstyd być takim "Polakiem".
Zgłoś
Avatar
dth 2013-05-01, 17:24 6
@Prezioo
Wgraj sobie język "Polski(programisty)" i będziesz miał polskie znaki. Mam nadzieję, że to nie będzie dla Ciebie zbyt wielki szok, ale klawiatura nie ma tutaj nic do gadania. Możesz mieć polską klawiaturę i nakurwiać cyrylicą jeśli Ci się podoba. Wymówka, że nie masz polskich znaków jest najbardziej chujową jaką da się wymyślić. Lepiej powiedz, że Ci się nie chce używać ogonków, przynajmniej nie będziesz z siebie pośmiewiska robił.
Zgłoś
Avatar
KMD 2013-05-01, 17:28
Dobrą masę typ ma.

A opowieść o śwince zajebista.

Czego chcieć więcej?
Zgłoś
Avatar
C................s 2013-05-01, 17:49
Prezioo napisał/a:

@upup
Wyobraz sobie ze komputera nie kupilem w polsce, ba nawet nie mieszkam w polsce,a teraz kulminacja i mam nadzieje ze to nie bedzie zbyt wielki szok dla ciebie, za granica niema polskich znakow



No bo jebne na cycki ;X przyklad typowego zarozumialca ktory broni sie falszywymi argumentami aby moc uchronic swoja nietykalna dume. Po chuj sie wypowiadac na temat o ktorym nie ma sie bladego pojecia ? Grzej mozg bo Ci wystygnie
Zgłoś
Avatar
mayday1707 2013-05-01, 19:22 4
Prezioo napisał/a:

@upup
Wyobraz sobie ze komputera nie kupilem w polsce, ba nawet nie mieszkam w polsce,a teraz kulminacja i mam nadzieje ze to nie bedzie zbyt wielki szok dla ciebie, za granica niema polskich znakow



Poradnik dla niedomyślnych. Myślę że jeżeli masz po zamorsku to se poradzisz z tłumaczeniem na inglisz
Zgłoś
Avatar
rusofil 2013-05-01, 19:23 1
Za to "randomowe" i za brak polskich znaków wielki, tłusty kutas ci w dupę.
Zgłoś
Avatar
m_mytnik 2013-05-01, 19:23 3
Prezioo napisał/a:

@upup
Wyobraz sobie ze komputera nie kupilem w polsce, ba nawet nie mieszkam w polsce,a teraz kulminacja i mam nadzieje ze to nie bedzie zbyt wielki szok dla ciebie, za granica niema polskich znakow


Napisz kurwa wprost, że nie potrafisz tego zmienić w ustawieniach.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie