18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 22 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Politycy
Lavinka • 2010-10-18, 16:30
Autokar wiozący grupę parlamentarzystów wypadł z jezdni i rozbił się na drzewie. Miejscowy rolnik, na którego polu doszło do tragedii, pogrzebał ofiary wypadku, a potem zadzwonił po policję. Policjanci po przyjeździe na miejsce zdarzenia zaczęli przesłuchiwać rolnika:
- Czy na pewno wszyscy już byli martwi?
- Niektórzy twierdzili, że nie, ale wie pan jak ci politycy kłamią...
Zgłoś
Avatar
qTwist 2010-10-18, 22:32
Mam prośbę, jak już wstawiacie dowcipy, to nie wrzucajcie tych emotikonek. To nie zwiększy waszej szansy na piwko.
Zgłoś
Avatar
grim_wj 2010-10-19, 1:33
@up

a może to jednak działa?

Wiesz, jak ten chwyt marketingowy z ceną XX.99. Niby każdy wie o co chodzi, ale podświadomie i tak ludzie myślą że kupują taniej niż w rzeczywistości.
Zgłoś
Avatar
M................f 2010-10-19, 9:46
To jest tak glupie i nieśmieszne, że aż głupie i nieśmieszne
Zgłoś
Avatar
pakicito 2010-10-19, 11:50
Cytat:

@up

a może to jednak działa?

Wiesz, jak ten chwyt marketingowy z ceną XX.99. Niby każdy wie o co chodzi, ale podświadomie i tak ludzie myślą że kupują taniej niż w rzeczywistości.



czyli co 9,99 to nie 10 zl ? przeciez i tak nigdy nie ma grosika wydac
Zgłoś
Avatar
S.W.A.T 2010-10-19, 15:07 9
Samolot TU-154 transportował grupę parlamentarzystów i rozbił się na drzewie. Miejscowy leśniczy, w którego rewirze doszło do tragedii, pogrzebał ofiary wypadku, a potem zadzwonił po KGB. KGB po przyjeździe na miejsce zdarzenia zaczęło przesłuchiwać leśniczego:
- Czy na pewno wszyscy już byli martwi?
- Niektórzy twierdzili, że nie, ale wie pan jak ci politycy kłamią...
Zgłoś
Avatar
Dinozzo 2010-10-19, 15:26
Zaraz ktoś przekręci słowa tego kawału i dostanie miliard piw.
Zgłoś
Avatar
Dziki_Chrzan 2010-10-19, 16:18
@tamburyniarz - no baaa, jak się ktoś już nie ma do czegoś przypieprzyć (że suchar), to zawsze znajdzie się jakiś wrzód, któremu nie będą pasowały emotikonki. Albo podpis. Albo pogoda.
GTFO
Zgłoś
Avatar
Janusz~ 2010-10-19, 17:56 3
Dobra, niech będzie z innej beczki. Gramy w skojarzenia. Mi się skojarzyło z tym:
Zgłoś
Avatar
Demodeus 2010-10-19, 20:11 1
Po pierwszym zdaniu zacząłem się śmiać i wystawiłem piwo.
Zgłoś