18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:10
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:10
Na wielu płaszczyznach Polska jest żenującym państwem. Na płaszczyźnie politycznej i medialnej - na pewno. Sposób, w jaki jestem okłamywany i manipulowany, uwłacza mi. Gdyby jeszcze ktoś się wysilił, próbował mnie zaczarować, sprytnie i niepostrzeżenie poprowadził mnie za rączkę w kierunku jak najbardziej mylnych wniosków. To wymagałoby inteligencji i przebiegłości. Dyskretnie sprawić, bym sam w coś uwierzył, wyznaczyć kierunek, którym sam pójdę - wyższa szkoła jazdy. Nasza rzeczywistość jest jednak zupełnie inna: idioci tworzą treści dla idiotów, wbijają je do głów młotkiem, by przypodobać się jeszcze większym idiotom.

Cała ta hałastra przywołuje u mnie mdłości, niesmak, czasami też wzbudza agresję (chociaż agresją gardzę).

Uważam, że TVN - wraz ze swoją odnogą, TVN24 - to bardzo szkodliwa organizacja. Przyglądałem się jej działalności w ostatnich dniach z dużym zaciekawieniem. Nie tyle interesowała mnie bójka na plaży w Gdyni, bo cały ten incydent warty był notki na ósmej stronie w "Dzienniku Bałtyckim", a sposób rozrobienia tego medialnego przedstawienia. Szokujące było zwłaszcza zestawienie tego zajścia, z zajściem z Hiszpanii, gdzie polscy kibice nie byli tymi bijącymi, tylko tymi bitymi. W TVN24 gdyńska plaża przykryła nawet atak chemiczny w Syrii, podczas gdy hospitalizacja Polaków w Sewilli przeszła kompletnie niezauważona. Prowadzący "Fakty po południu" słyszał o zamieszaniu na samym stadionie i chętnie poinformował o kilku zatrzymanych fanach Śląska (za rzekomy atak na policjantów), ale już o napad ze strony hiszpańskich bandytów jakoś mu umknął.

Nie wierzę, że o nim nie wiedział. Wierzę, że nie był mu na rękę. Czyli dobierał fakty pod konkretną tezę, co jest właśnie jakże obrzydliwym w dziennikarstwie procederem - manipulacją. Jest też druga i ostatnia opcja: to nieudacznik.

Polskie władze przeprosiły Meksyk, z czym - wbrew wielu osobom - nie mam większych problemów, tak jak nie mam problemów z przeproszeniem Litwy. Dziwię się jednak nieproporcjonalnej reakcji po zajściu po stokroć bardziej skandalicznym, czyli napadem nożowników na polskich obywateli w Hiszpanii. Rząd, wykonując w tej kwestii ruchy pozorne, idzie pod rękę z mediami, którym również nie w smak nagły zwrot akcji. Przyjęto linię "zawsze winny polski kibic" (moim zdaniem na plaży w istocie winny był polski kibic) i nie ma od niej odstępstw. Politycy i niektóre media to dziś jedna banda, walcząca o wpływy w białych rękawiczkach, stosując metodę kłamstw i niedopowiedzeń. Banda, która zapomniała, do czego została powołana. Przeobraziła się w organizację mającą na celu zagarnięciu jak największych pieniędzy, metodą otumaniania ludzi. Media zamiast podawać informacje, żonglują nimi, a politycy podczepiają się pod głośne i wygodne dla siebie tematy, bardziej niż interesem społecznym i przyzwoitością, kierując się sondażami. Sondaże mówią: więcej ludzi nie lubi kibiców niż lubi, więc do wyborów można tym grać.

Czuję wielką odrazę do TVN-u. Czułem ją dzisiaj, gdy pokazywano w "Faktach", jak jakaś kobiecina odpowiedzialna podobna za transparent o litewskim chamie jest prowadzona przez funkcjonariusza w kominiarce, wyciągnięta z domu z samego rana, a dziennikarz nie zadaje jakże oczywistego pytania: czy to aby nie przesada? Czuję odrazę, gdy słyszę ministra, który mówi, iż "państwo ma monopol na przemoc fizyczną", a nikt go nie pyta, czy aby nie zgłupiał. Wreszcie - czułem wielką odrazę gdy się przemogłem i obejrzałem pełne wydanie "Faktów", w którym potraktowano mnie jak imbecyla, który jeśli cokolwiek czyta, to co najwyżej "Rewię". Program, z którego powinienem się dowiedzieć o najważniejszych sprawach z kraju i ze świata, poinformował mnie, że…

- Kibice pobili się na plaży z marynarzami (główny i najdłuższy materiał)
- Jest problem z budżetem (króciutkie)
- Jest problem z jakimś księdzem
- Taśma podrapała dziecko na jakiejś karuzeli
- Jakiś grubas waży 600 kilogramów i go podnosili dźwigiem
- Jest nowy pies w "Białym Domu"
- Sport uprawiają geje (i nie mają lekko)

Oto komplet wiadomości z 20 sierpnia. Sądzę, że całkiem sporo osób uważa, że właśnie przyjęło dawkę faktycznie kluczowych informacji. Tymczasem tak naprawdę przejrzała - w formie telewizyjnej - najmniej ambitne strony dowolnego tabloidu. Jeśli ktoś uważa takie "Fakty" za program, który spełniają swoją misję, to robi mi się smutno. Kiedyś elitę polityczną wybijali nasi wrogowie, strzałami w potylicę albo wywózką na Sybir. Dzisiaj elita zarzynana jest w zarodku, ogłupiania takimi programami jak "Fakty" właśnie. Zanim podrośnie, będzie sądziła, że liczy się to, jakiego psa ma Barack Obama. Przecież mówili o tym w najważniejszym programie.

Nie mam wątpliwości, że istnieje porozumienie polityczno-medialne, na skutek którego informacje przekazywane są w konkretny sposób. Dzisiaj - 23 sierpnia - też obejrzałem "Fakty po południu" oraz "Fakty", dowiedziałem się właśnie o tym, że Polacy zaatakowali policjantów w Hiszpanii, a także o tym, że MSW wydaje wojnę kibolstwu. Normalny dziennikarz, niezależny, zadaje pytania, natomiast dziennikarz TVN-u przekazuje pogląd władz. Byłem zszokowany, gdy obejrzałem Hannę Gronkiewicz-Waltz, która jedzie metrem, by pokazać, że po kilku tygodnia przerwy stacja Centrum znowu jest otwarta. Myślałem sobie (czy za myśli można iść siedzieć?): - Ty pindo, wracaj pracować, a nie metrem jeździsz i pokazówki urządzasz… Wydaje mi się, że normalny dziennikarz zapytałby, czy pani prezydent nie ma ważniejszych spraw na głowie, czy naprawdę zamknięcie czegoś i ponowne otwarcie warte jest obecności kamer. Wreszcie - czy zapraszanie ludzi, którzy dojechali na stację docelową, na kawę, to nie ten rodzaj obrzydliwego wchodzenia w dupę wyborcom, którzy za moment wezmą udział w referendum? Czy to nie zabieg godny pogardy i wyśmiania, zamiast suchej informacji?

Jeśli masz po swojej stronie media, gotowe na bezwzględne ogłupianie ludzi, możesz rządzić długo i skutecznie, w atmosferze strachu przed wyimaginowanym wrogiem (od razu zaznaczam: nie zagłosuję na PiS, na Palikota też nie, nie PiS-owską agitację ma na celu ten artykuł), także w atmosferze złudnych sukcesów. Jak dla mnie, rząd PO w TVN-ie skutecznie dawkuje informacje niewygodne, ogranicza je do minimum, w sposób fantastyczny odwraca uwagę i zasypuje ludzi wiadomościami wartymi tyle, co kolor majtek mojej sąsiadki. Uważam, że wielką krzywdę ta stacja wyrządza Polsce i Polakom, zatruwa ich umysły, karmi ich szkodliwą papką. Wielu ludzi - na skutek przyjmowania tej papki - jako obywatele wegetują. Powiedzcie mi sami: czy ciekawszą i bardziej wartościową informacją jest to, że pracownicy skarbówki poniekąd odpowiedzialni za aferę Amber Gold nie otrzymają zarzutów, czy to, że Bronisław Komorowski ma pierdolonego spaniela? Zdaniem "Faktów" - to drugie.

Narasta wkurwienie. Młodzi ludzie nie mają pracy, nie mają też poczucia, że grają z politykami w jednej drużynie, że ci cokolwiek im zapewnią, albo że chociaż się postarają. Dziennikarze żyją jak pączki w maśle, tuczeni przez rząd, nie wyczuwają, o czym mówi ulica. A mówi o tym, że rząd Polaków zdradza. I gdy MSW śle jakieś listy do Platiniego (mimo że Platini spuści je w kiblu), to i ja czuję się zdradzony. Nie wierzę, że ów list miał wpływ na utrzymanie zamknięcia "Żylety", moim zdaniem to zwykła popisówka obliczona na reakcję polskich mediów (TVN!), a nie Platiniego, gra pod wybory, pod elektorat kibicom niechętny, cyniczne łaszenie się do niezorientowanych w temacie osób. Ale jako Polak czuję zażenowanie, bo oczekiwałbym raczej, by polscy politycy wstawili się za Polakami: tymi napadniętymi w Sewilli, albo tymi, którzy zostali ograbieni z możliwości obejrzenia meczu Legia - Steaua na podstawie lichych przesłanek. To jest skandal: że sześć tysięcy Polaków nie będzie mogło obejrzeć meczu, a nie to, że marynarz pobił się z jakimś wyrostkiem. I to jest temat dla MSW. I dla TVN.

Pracownicy mediów, celebryci informacji mają poczucie, że robią coś pożytecznego, chociaż to zakały tego kraju. Monika Olejnik szczeka w swoim programie, nie próbując wyciągnąć żadnego istotnego zdania, a jedynie zabłysnąć pyskówką i nowymi szpilkami. Świeci gwiazda Jarosława Kuźniara, któremu zdaje się, że faktycznie naprawia Polskę, podczas gdy jest zwykłą medialną wydmuszką, uprawiającą nie dziennikarstwo, tylko poranną błazenadę. To ten, który powiedział, że jak przyjdzie tysiąc maili wzywających go do odejścia z pracy, to odejdzie. A gdy maile przyszły, to oświadczył: "To pokazuje, jak płytki jest czasem odbiór telewizji". Co w tym płytkiego? Miałeś odejść, to odejdź, spierdalaj. Człowiek bez honoru, który chce wyznaczać standardy. Nie są płytcy ci, którzy sądzili, że wywiążesz się z obietnicy, ale płytki jesteś ty, bo za bardzo uwierzyłeś w uwielbienie telewidzów.

Pierdolę politykę i media. W wyborach będę głosował nogami, a przed telewizorem - pilotem. Albo w ogóle się spakuję i przeprowadzę do innego kraju, by odciąć się od tych wszystkich, którzy widzą we mnie tylko frajera, którego należy przemielić na swoją modłę. Gdybym miał własną telewizję, to przed wyborami pytałbym: co ze swoich zapowiedzi przedwyborczych zrealizowałeś? Apelowałbym, by wprowadzić karę pozbawienia wolności dla polityków, którzy zdobywają władzę obietnicami, których nie mają zamiaru realizować. Poszedłby siedzieć nawet premier, który najpierw chciał abonament telewizyjny kasować, a wyszło na to, że skupił się na podniesieniu skuteczności jego ściągalności. Szczegół? Owszem. Ale znamienny - że słowa nic nie znaczą, a ludzie każde przedwyborcze kłamstewko wybaczą.

Ale przecież TVN się tym nie zajmie. Bójka w Gdyni, Hanka w metrze, pies w Białym Domu. By żyło się lepiej. Tuskom i Kuźniarom. Nienawidzę was.

KRZYSZTOF STANOWSKI

źródło: weszlo.com/news/16122-Polityczno-dziennikarska_halastra_Gardze_wami
Zgłoś
Avatar
McMenel 2013-08-24, 10:55 5
Oh a w TV Trwam samą prawdę pokazują. Kolejny debil który myśli iż media mają za zadanie przekazywać informacje. Niezależne media to takie media które nie są finansowane z niczyjej kieszeni i przekazują informacje za darmo.
Zgłoś
Avatar
w................4 2013-08-24, 11:07 40
McMenel napisał/a:

Oh a w TV Trwam samą prawdę pokazują. Kolejny debil który myśli iż media mają za zadanie przekazywać informacje. Niezależne media to takie media które nie są finansowane z niczyjej kieszeni i przekazują informacje za darmo.


No tak zamiast podjąć merytoryczną dyskusję i w razie możliwości odeprzeć argumenty przedstawione w tekście najlepiej od razu "atakować" drugą stronę. Jeśli moja była sorka od historii która była niewierząca, oglądała wiadomości Trwam, bo mówiła że one są NAJBLIŻEJ prawdy to coś w tym jest (bardzo mądra kobieta, zawsze na historii komentowaliśmy najnowsze doniesienia ze świata). Nie od dziś wiadomo, że media głównego nurtu to partyjniackie bagno. Możecie sprawdzić kto założył/finansuje dane stacje, to nie jest trudne. Nikt wam nie każe oglądać Trwam, ale czasem zastanówcie się czy te media są rzetelne zamiast dać się faszerować tym ich gównem. To już nie pierwszy raz, kiedy TVN robi burzę z niczego fałszując jednocześnie prawdę (wcześniej JKM 2 razy zmieszany z błotem, bo powiedział grodzkie i druga afera z paraolimpiadą gdzie nawet nie zacytowali tego co on napisał. Ale jak Wojewódzki wteknął flagę Polski w gówno była ciszszszsza). Zamiast przyjmować wszystko jak leci zastanówcie się czasem nad prawdziwością lewackich mediów, które wszędzie widzą faszystów, homofobów, antysemitów, eurosceptyków.....
Zgłoś
Avatar
Cara_Al_Sol 2013-08-24, 11:25 5
A jeśli 'niezależny portal' napisze, że "media kłamią" ?
Paradoks kłamcy?
A tak serio - Twierdzisz, że media kłamią... A które nie?
Jeśli nie lubisz tvn'u - nie oglądaj. GW? Nie czytaj.
A co jest prawdziwe w tych czasach?
Al -Jazzira? Fronda.pl? Nasz Dziennik? Co?Gdzie?Kiedy?NaMazowszu?
Sadistic.pl też kłamie
Zgłoś
Avatar
McMenel 2013-08-24, 11:31 7
wiesiors4 napisał/a:


No tak zamiast podjąć merytoryczną dyskusję i w razie możliwości odeprzeć argumenty przedstawione w tekście najlepiej od razu "atakować" drugą stronę. Jeśli moja była sorka od historii która była niewierząca, oglądała wiadomości Trwam, bo mówiła że one są NAJBLIŻEJ prawdy to coś w tym jest (bardzo mądra kobieta, zawsze na historii komentowaliśmy najnowsze doniesienia ze świata). Nie od dziś wiadomo, że media głównego nurtu to partyjniackie bagno. Możecie sprawdzić kto założył/finansuje dane stacje, to nie jest trudne. Nikt wam nie każe oglądać Trwam, ale czasem zastanówcie się czy te media są rzetelne zamiast dać się faszerować tym ich gównem. To już nie pierwszy raz, kiedy TVN robi burzę z niczego fałszując jednocześnie prawdę (wcześniej JKM 2 razy zmieszany z błotem, bo powiedział grodzkie i druga afera z paraolimpiadą gdzie nawet nie zacytowali tego co on napisał. Ale jak Wojewódzki wteknął flagę Polski w gówno była ciszszszsza). Zamiast przyjmować wszystko jak leci zastanówcie się czasem nad prawdziwością lewackich mediów, które wszędzie widzą faszystów, homofobów, antysemitów, eurosceptyków.....


Że niby co? Mam bronić TVN ?? Nie. Nie będę dyskutował na argumenty kiedy założenie jest błędne. Nie ma niezależnych mediów. Nie było i nie będzie. Za każdą gazetą i za każdą TV stoi ktoś kto daje pieniądze na jej działanie. Czy to TVN czy TV Trwam czy CNN czy BBC. Zawsze mamy do czynienia z pewną zależnością od owych funduszy. Ale widać wśród nowopatriotów ( młodzieży która identyfikuje się fanatycznie z prawą stroną i anykomuną {co zabawne sama jej nie zaznała i zna ją tylko z propagandy }) że nie potraficie nawet czytać ze zrozumieniem i wyciągać wniosków. Jedynie kryjecie się za innymi pseudo-autorytetami. Ja już dawno doszedłem do wniosku że TVN kłamie tak samo jak TV Trwam. I jednym i drugim zależy na tym samym. Traktuje oba podmioty tak samo podle i gardzę nimi. Ale nie dla ciebie i tobie podobnym zawsze świat przedstawia się w barwach czerni i bieli. Zawsze nasi i wróg bo tak zostałeś zaprogramowany przez jedną z propagand.
Zgłoś
Avatar
tds1974 2013-08-24, 11:56 3
Krótko: po chuj oglądasz TVN, jak nie lubisz? Po chuj czytasz GW, skoro nie znosisz? Oglądaj Trwam, czytaj Nasz dzienni, przeglądaj Frondę. I nie zawracaj dupy innym.
Zgłoś
Avatar
blakot 2013-08-24, 12:29 11
@up
kurwa, koleś nie odkrył niczego nowego, ale wyraził swą opinię i chuj.
najlepiej nic nie gadać tylko jebać 12 godzin dziennie i oddawać pół wypłaty na to zjebane państwo, licząc na to, że na starość spotka cię szybka śmierć.
czy Polacy zaczną się w końcu choć trochę buntować ?
Zgłoś
Avatar
N................r 2013-08-24, 12:30 15
Mi się wydaje że media raczej szukają przede wszystkim sensacji a dopiero później wspierają rząd. I to w sposób bezwzględny i amoralny nie licząc się z życiem ludzi których niszczą albo z tym że faktycznie robią ludziom z mózgu papkę, przykłady:

1. Sprawa Amber Gold- skurwysynek-dzienikarz dzwoni do prezesa Sądu Okręgowego i żąda od niego podania informacji dotyczących postępowania w tej sprawie. Mimo że prezes SO udzielił tylko takich informacji jakich miał obowiązek udzielić każdemu Kowalskiemu który zażądał by tego w kraju wybucha teraz afera bo dziennikarze i politycy stwierdzili że to zachowanie jest be. Mimo że ten informacje które zostały podane są również podane na kartce wywieszonej przy każdej sali rozpraw i każdy szary obywatel może przyjść i się z nimi zapoznać. Rezultat afery jest na chwilę obecną taki że facet przestał być prezesem i został przeniesiony do jakiejś pipidówy. Całe życie starał się pewnie żeby zajść tam gdzie zaszedł a teraz jeden ciulasty dziennikarz zniszczył mu życie. I przy okazji okłamał społeczeństwo

2. Parę tygodni temu opublikowano nagranie na którym dwójka policjantów ma intymną w ramach której facet mówi lasce że by ją wyruchał. Nagranie zostało opublikowane przez media. Na nagraniu niema żadnych informacji które mogły by świadczyć że doszło do popełnienia przestępstwa. A mimo to znowu media zrobiły ostrą akcję na cały kraj bo podobno to jest "obrzydliwe i chamskie". News dania nie? Upublicznienie tej informacji doprowadziło do zniszczenia tej babce życia pod w policji jest teraz postrzegana jako dupodajka

3. Sprawa Radosława Agatowskiego to ten upośledzony który zbierał puszki żeby mieć z czego żyć i "przypadkiem" nakradł rowerów pralek lodówek za 10000 zł. W mediach pokazuje się go jako biednego głuptaska który nie zdawał sobie sprawy z tego co robił i który nie zdaje sobie sprawy z konsekwencji swego czynu wylewając przy okazji szczyny na Sąd który go skazał. Gdyby było tak jak twierdzą media, gdyby Agatowski faktycznie nie wiedział co robi, nie potrafił ocenić efektów swego zachowania to Sąd by go uniewinnił już dawno a Prokuratura to by nawet nie wnosiła aktu oskarżenia bo by nie było do tego po prostu podstaw. I tego nikt nie powie. Nikt nie powie że Radek doskonale wiedział co robi skoro go skazano i że prawo jest równe dla wszystkich. Media zamiast pokazać tego gościa jako przestępce czyli wroga uczciwych ludzi robią z niego męczennika zapominając o tym że kolo nakradł na 10000 zł i że jego proceder trwał od 2008 - 2012r. czyli przez 4 lata. Nikt nie powie że koleś idzie pierdzieć za 4 lata kradzieży. Nikt nie powie o tych ludziach którzy musieli czekać 4 lata żeby ktoś się tym zajął jak należy. Bo przecież lepiej jest w społeczeństwie wywołać fałszywe współczucie dla przestępcy. Największa patologią w tej sprawie jest wpływ mediów na prokuraturę. Bo prokuratorzy załamali się i teraz chcą ułaskawienia gościa. Może ktoś mi to wyjaśnić? Na początku oskarżają a potem chcą ułaskawienia? Czy to jest logiczne zachowanie? Bo mi się wydaje że ktoś na górze chce udowodnić po prostu że pod "jego" rządami prokuratura jest bardziej ludzka i zjednać sobie tym wyborców.

4. sprawa Starucha- parę miesięcy temu aresztowano go i podobno miał być oskarżony o wiele przestępstw. W mediach podawano to przykład na to że państwo zwalcza kiboli. Niedawno go wypuszczono bo nie było żadnych dowodów na ani jeden zarzut jaki mu postawiono. No ale facet dostał 3 miesiące tymczasowego aresztowania. Jego zatrzymanie też było dobre, Staruch dostał wezwanie do tego aby stawić się jako świadek w innej sprawie i jak kumpel go podwiózł pod komisariat to dorwało go i skuło kilku policjantów. Wzorowa i brawurowa akcja policji, nie? No ale o tym w mediach nie było prawda? Bo niby po co?

Takie przykłady można mnożyć.... a później dziwić się że mamy takie państwo i społeczeństwo jakie mamy...
Zgłoś
Avatar
LuckyLu 2013-08-24, 17:11 3
McMenel
Oh a w TV Trwam samą prawdę pokazują. Kolejny debil który myśli iż media mają za zadanie przekazywać informacje. Niezależne media to takie media które nie są finansowane z niczyjej kieszeni i przekazują informacje za darmo.

Oh , jeb się, co kurwa ma tu TV Trwam , do rzeczy ? , wiadomo że kłamią jak wszyscy . Przeczytaj jeszcze raz artykuł Stanowskiego którego notabene nie cierpię , to może zrozumiesz , o co chodzi , a jak nie , to czytaj baranie do skutku
Zgłoś
Avatar
McMenel 2013-08-24, 17:16 1
LuckyLu napisał/a:

McMenel
Oh a w TV Trwam samą prawdę pokazują. Kolejny debil który myśli iż media mają za zadanie przekazywać informacje. Niezależne media to takie media które nie są finansowane z niczyjej kieszeni i przekazują informacje za darmo.

Oh , jeb się, co kurwa ma tu TV Trwam , do rzeczy ? , wiadomo że kłamią jak wszyscy . Przeczytaj jeszcze raz artykuł Stanowskiego którego notabene nie cierpię , to może zrozumiesz , o co chodzi , a jak nie , to czytaj baranie do skutku


Oh widać że czytałeś moje posty. Och naprawdę widać. Weź wróć jak nauczysz się czytać całe wypowiedzi a nie tylko początki.
Zgłoś
Avatar
Atreyu 2013-08-24, 17:21
Jak Ci murzyni zabili ostatnio białego w Ameryce to TVN o tym informował, nawet dziwił się Obamie że nie potępił zbrodni jak zrobił to wtedy gdy zastrzelono czarnego chłopca.

Zabicie białego nazwał rasizmem! Patrzcie.
Zgłoś
Avatar
LuckyLu 2013-08-24, 17:22
LuckyLu napisał/a:

McMenel
Oh a w TV Trwam samą prawdę pokazują. Kolejny debil który myśli iż media mają za zadanie przekazywać informacje. Niezależne media to takie media które nie są finansowane z niczyjej kieszeni i przekazują informacje za darmo.

Oh , jeb się, co k***a ma tu TV Trwam , do rzeczy ? , wiadomo że kłamią jak wszyscy . Przeczytaj jeszcze raz artykuł Stanowskiego którego notabene nie cierpię , to może zrozumiesz , o co chodzi , a jak nie , to czytaj baranie do skutku

Oh widać że czytałeś moje posty. Och naprawdę widać. Weź wróć jak nauczysz się czytać całe wypowiedzi a nie tylko początki.

No kurwa o niczym innym nie myślę tylko czytać post pjeba . Zejdź na ziemie gwiazdorze , przy okazji naucz się czytać ze zrozumieniem .
Ale Ok , pomogę , bo nawet debilom trzeba pomagać , czytaj baranie :

zrozumieć

dopuszczalne w grach

► zrozumieć

1. wytworzyć w swoim umyśle prawidłowe wyobrażenie czegoś;
2. właściwie zinterpretować czyjeś słowa, gesty, postępowanie
Zgłoś
Avatar
Ojciec_Stiffmeistera 2013-08-24, 17:27
Masz tylko te dwa kanały w domu? To ,żę nie mówią wszystkiego to ich sprawa, widać niektórzy ludzie wolą posłuchać o pierdołach być ciągle wkurwionym na politykę. Ja tam oglądam na kilku stacjach wiadomości, czytam artykuły na różnych stronach i rozmawiam z różnymi ludźmi co kształtuje światopogląd i to co prawdziwe. Tutaj proszę lekarstwo dla Ciebie
Zgłoś
Avatar
ostatni 2013-08-24, 17:33 9
NRiver napisał/a:

1. Sprawa Amber Gold- sk***ysynek-dzienikarz dzwoni do prezesa Sądu Okręgowego i żąda od niego podania informacji dotyczących postępowania w tej sprawie. Mimo że prezes SO udzielił tylko takich informacji jakich miał obowiązek udzielić każdemu Kowalskiemu który zażądał by tego w kraju wybucha teraz afera bo dziennikarze i politycy stwierdzili że to zachowanie jest be. Mimo że ten informacje które zostały podane są również podane na kartce wywieszonej przy każdej sali rozpraw i każdy szary obywatel może przyjść i się z nimi zapoznać. Rezultat afery jest na chwilę obecną taki że facet przestał być prezesem i został przeniesiony do jakiejś pipidówy. Całe życie starał się pewnie żeby zajść tam gdzie zaszedł a teraz jeden ciulasty dziennikarz zniszczył mu życie. I przy okazji okłamał społeczeństwo



Co ty pierdolisz człowieku. Tamten dziennikarz zadzwonił i przedstawił się jako pracownik premiera, to prezes sądu zaczął proponować przełożenie rozprawy na termin jaki pasuje premierowi. Weź się ogarnij, bo powtarzasz brednie z TVN.

Ta jebana telewizja prowadzi najbrutalniejszą nagonkę na Polaków razem z PełO i Gówno Prawdą. A stopień zakłamania i wpychania tematów zastępczych jest gigantyczny. Prosty przykład:

Pod koniec 2012 roku była niezła afera z wprowadzeniem GMO. Oczywiście Partia Oszustów i jej prezydent byli za, ludzie przeciw, a TVN musiał jakoś zrobić propagandę, oczywiście tego gówna nie popieram i nie oglądam, ale w tamtym okresie byłem na sympozjum i spędziłem 2 noce w hotelu, więc oglądałem jakiś program na TVN24, gdzie przez dobrą godzinę 2 typów komentowało bieżące wydarzenia tłumacząc wszystko, że wina PiSu i Tusk chce dobrze. W końcu doszli do GMO, pierwszy atak polegał na pokazaniu Dody na proteście przeciwko temu gównu i generalizacji, że tylko idioci są przeciw GMO. Ale to był tylko początek. Zaczęła się fala najbardziej bezczelnych kłamstw. Tych 2 typów zaczęło mieszać terminologią i twierdzić, że dobór sztuczny w hodowli to modyfikacje genetyczne i to samo co organizmy transgeniczne, a na dole leciały napisy typu: "pies to GMO, bo ludzie wyhodowali", "pszenica to GMO" i inne totalne bzdury. Jako człowiek, który nieco liznął wiedzy z tego tematu na studiach mało kurwicy nie dostałem Nie ogladajcie tego jebanego zakłamanego antypolskiego gówna, takie kłamstwa łykać mogą tylko matoły bez matury.
Zgłoś
Avatar
spieriz 2013-08-24, 17:44 5
ja proponuję głosować na Korwina.
Mimo tego, że nie do końca się z nim zgadzam, i pewnie wiele osób się z nim zgadza, to chyba zgodzicie się z jednym - trzeba coś zmienić. Trzeba zmienić ludzi w rządzie. Głosujecie od 20 lat na te same partie, a nie widzicie, że jest coraz gorzej, obojętnie która jest przy korycie? Więc trzeba wprowadzić coś nowego. Może akurat Nowa Prawica będzie rozwiązaniem. Warto spróbować, raczej już niewiele jest do stracenia
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie