18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 43 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Polityka MS
Mathiuser • 2013-06-12, 12:11
Oto co były pracownik EA (25 lat pracy), a nowa 'twarz' (pewnie już była) Microsoftu ma do powiedzenia ludziom, którzy nie mają lub nie chcą mieć podłączonej do internetu konsoli przez cały czas.


link do yt:
Kod:
watch?v=jzmVcasl3ZU&feature=player_embedded
MS usuwa te filmiki skąd się da, wieć link niedługo może przestać działać.
Zgłoś
Avatar
rysiek0 2013-06-13, 8:59 3
Zgłoś
Avatar
T0B1 2013-06-13, 10:51 1
Mathiuser napisał/a:


tl;dr: Zamierzam kupić PS4, a na Xboxa nawet nie będę spoglądać.

SQT napisał/a:

Ja pierdole, nie zgadzasz się z polityką microsoftu to nie kupuj jeden z drugim xboxa. Ludzie sami se robią problemy.



Albo jesteś trollem albo niesamowicie tępy.


Ale z Ciebie hipokryta. Mówisz wprost, że olejesz XBox'a One, a potem czepiasz się kolesia, który myśli tak samo. Zresztą dobrze powiedział - nie podoba Ci się = nie kupisz, nikt Cię do tego nie zmusza. Podobnie było z Iphonem 4 i 4s - ludzie srali, że Apple naciąga klientów na kupno nowego Iphona, który niewiele się różni od poprzednika a i tak był na niego popyt.

coopra napisał/a:

Gdyby ktoś chciał, tu jest działający youtu.be/BiUzaqOU06M

Nie umiałem się powstrzymać, napisałem tak: You know that scared microsoft and Viacom will remove this video? It perfectly shows, how shitty is Microsoft what is scared about them mistakes. Normal people will explain what happened, Micro$oft want to shut us all thef**k up.

I wydaje mi się, że mam rację.


Chciałeś się nam pochwalić, że znasz angielski na poziomie ~A2?

@topic
Za czasów Bill Gates'a polityka MS była znacznie "normalniejsza" (możliwe, że i czasy były takie, że inaczej się nie dało), pomijając kwestie monopolowe. Np. taki Windows 98 czy XP - wydało się na niego trochę kasy ale przynajmniej mogło z nim się zrobić co się chciało, kopiować jak każdą inną płytę czy dać koledze, żeby sobie zainstalował. A teraz zaczynają robić produkty, które nawet jak dostaniemy do ręki i wydamy na nie kupę kasy to i tak nie są nasze bo ich użytkowanie jest zależne od połączenia z netem.

@up
Gdyby to było coś grubszego to można by zebrać ludzi i zabawić się w trolli wrzucając masowo ten filmik
Zgłoś
Avatar
kalosz90 2013-06-13, 15:36
Ciekawe tylko, czy always on ma coś wspólnego z ostatnią aferą z PRISM... Hmmm przypadek?
Zgłoś
Avatar
takija 2013-06-13, 18:03
monto napisał/a:

@up no to pograj w zimie przy zimnym piwku, odorbina gier nikomu jeszcze nie zaszkodzila



Biedna wioska hali sie nie dorobiła? Piwko zawsze można wypić po, w barze
Zgłoś
Avatar
Murekkk 2013-06-14, 13:11
cerastes napisał/a:

żaden komp, konsola itp... nie dorówna meczowi w kosza czy nogę z dobrymi kumplami przy zimnym piwku



Panie kolego, nie porównuj konsol i elektroniki do życia socjalnego, to niema racji bytu
Zgłoś