18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:31
Wpadłem właśnie na pewien filmik w którym amerykański zakolak chwali się że w Polsce są najłatwiejsze dziewczyny a Warszawa jest miejscem w którym można zaliczać laski nie wychodząc z pokoju hotelowego.
Dodam że jest to podróżnik który zwiedza różne kraje znane z seksturystyki jak Kolumbia czy Filipiny i jest bardzo zaskoczony że w Polsce ma x3 większe powodzenie niż na Filipinach gdzie biały jest traktowany przez miejscowe laski niczym bóg.

No muszę pogratulować Polkom że wygrywają w tej konkurencji nawet z Tajkami, Kolumbijkami czy Filipinkami.

Great performance dziwki jebane i jak tu was szanować.





Film nr 2 z podziałem na kraje i omówieniem każdego z nich.

Zgłoś
Avatar
PANLACH 2021-12-10, 12:17 4
p0lki największe dupodajki wystarczy gdzieś przy barze w klubie kilka słów po angielsku i nogi same się rozkładają .

W dzisiejszych czasach wolności nie jest to mały odsetek a duży .
Moim zdaniem tych porządnych mniej☹️
Czwartek napisał/a:

Dokładnie tak jak piszesz, generalizowanie wszystkich polek po kilkuset ździrach z Interszajsu nie jest sprawiedliwe.
Nasz kraj to ponad 38 milionów ludzi z czego większa połowa to kobiety, te tanie kurwy to naprawdę mały odsetek polek.

Zgłoś
Avatar
Czwartek 2021-12-10, 12:28 3
PANLACH napisał/a:

p0lki największe dupodajki wystarczy gdzieś przy barze w klubie kilka słów po angielsku i nogi same się rozkładają .
W dzisiejszych czasach wolności nie jest to mały odsetek a duży .
Moim zdaniem tych porządnych mniej☹️



Nagraj filmik i pokaż jak łatwo, stawiam 100 PLN że nie wyrwiesz "ot tak" laski na obcy język, no chyba że totalnego kurwiszona a takiego znajdziesz w każdym barze ale rozmawiamy tutaj o normalnych kobietach a jak już wspominałem kurwy to mały odsetek.
Zgłoś
Avatar
Krezus 2021-12-10, 12:30 5
PANLACH napisał/a:

p0lki największe dupodajki wystarczy gdzieś przy barze w klubie kilka słów po angielsku i nogi same się rozkładają .
W dzisiejszych czasach wolności nie jest to mały odsetek a duży .
Moim zdaniem tych porządnych mniej☹️



Dokładnie, Polska to kraj łatwych kobiet. Oczywiście dla obcokrajowców. Oto dowód.



Zgłoś
Avatar
Czwartek 2021-12-10, 12:34 10
Krezus napisał/a:

Dokładnie, Polska to kraj łatwych kobiet. Oczywiście dla obcokrajowców. Oto dowód.



Tu nie chodzi o to czy jesteś obcokrajowcem czy nie, są faceci którzy wyrywają laski bez problemu i są tacy którzy nigdy nie poruchają, nawet kurwy.

Zwalanie winy na obcokrajowców za własne niepowodzenia i wmawianie sobie że nasze kobiety są łatwe jest ciutkę żałosne.

Gdybyście zdrowo podeszli do tematu to byście wzięli pod uwagę populację danego kraju oraz procent kobiet i w oparciu o takie dane zrobili porównanie.

Ale nie, łatwiej wmówić sobie że nasze kobiety są łatwe i dają wyłącznie obcokrajowcom a prawda jest taka że pizdy z was.

Tyle w temacie.
Zgłoś
Avatar
Krezus 2021-12-10, 12:35 4
Czwartek napisał/a:

Nagraj filmik i pokaż jak łatwo, stawiam 100 PLN że nie wyrwiesz "ot tak" laski na obcy język, no chyba że totalnego kurwiszona a takiego znajdziesz w każdym barze ale rozmawiamy tutaj o normalnych kobietach a jak już wspominałem kurwy to mały odsetek.


Mhm jasne mam inne zdanie na ten temat.

Zgłoś
Avatar
Czwartek 2021-12-10, 12:37
krezus - chcesz to wierz youtuberom i tym fake filmikom.
Zgłoś
Avatar
Krezus 2021-12-10, 12:38 6
Czwartek napisał/a:

Tu nie chodzi o to czy jesteś obcokrajowcem czy nie, są faceci którzy wyrywają laski bez problemu i są tacy którzy nigdy nie poruchają, nawet kurwy.
Zwalanie winy na obcokrajowców za własne niepowodzenia i wmawianie sobie że nasze kobiety są łatwe jest ciutkę żałosne.
Gdybyście zdrowo podeszli do tematu to byście wzięli pod uwagę populację danego kraju oraz procent kobiet i w oparciu o takie dane zrobili porównanie.
Ale nie, łatwiej wmówić sobie że nasze kobiety są łatwe i dają wyłącznie obcokrajowcom a prawda jest taka że pizdy z was.
Tyle w temacie.



Typie ja nie mam problemu w poznawaniu dziewczyn absolutnie. Poprostu wkurwia mnie to bo nasze dziewczyny to nasze ,,zasoby" a jak wiemy w krajach azjatyckich jak Indie jest nadwyżka 30mln mężczyzn. Co jeśli zaczną oni walić tutaj całymi wagonami? Zaburzą naszą biogospodarkę kraju.
Zgłoś
Avatar
Czwartek 2021-12-10, 12:40 6
Krezus napisał/a:

Typie ja nie mam problemu w poznawaniu dziewczyn absolutnie. Poprostu wkurwia mnie to bo nasze dziewczyny to nasze ,,zasoby" a jak wiemy w krajach azjatyckich jak Indie jest nadwyżka 30mln mężczyzn. Co jeśli zaczną oni walić tutaj całymi wagonami? Zaburzą naszą biogospodarkę kraju.



No po prostu idiota.

jakbyś ruchał to byś się tak nie spinał.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2021-12-10, 12:42 6
Czwartek napisał/a:

są tacy którzy nigdy nie poruchają, nawet kurwy.



oto dowód sadistic.pl/t/238739
Zgłoś
Avatar
remi1982 2021-12-10, 13:04 1
No raczej nie można uogólniać. Wszedzie są kobiety i kurwy. Pojedzcie sobie do meksyku, brazylii, wenezueli. W Polsce jestem taki sobie. Tam miałem dośc duże powodzenie u fajnych kobiet. Kobiety zawsze lecą na to co inne. A najłatwiejsze są bułgarki i ukrainki. Za 50 zeta pento opierdolą jak jest ktoś wygłodniały.
Zgłoś
Avatar
Krezus 2021-12-10, 13:04 2
Czwartek napisał/a:

No po prostu idiota.
jakbyś ruchał to byś się tak nie spinał.



Mam dziewczynę i ruchałem rano, dzięki za troskę. Spinam sie bo to godzi w mój honor jako Polaka.
Zgłoś
Avatar
s................l 2021-12-10, 13:19 5
Jeżeli myślicie, że polki to nie kurwy, to pogadajcie ze swoimi dziewczynami albo żonami. I wiecie co usłyszycie? nic, bo będą się zastanawiały ile tego było i zawieszą się na liczeniu do 1000 Starą prawdę życiową powiedział już dawno testo na temat polek i miał w tym sporo racji. A teraz wio i szukać tego 1%, który jest porządny, na pewno 100% z was mówi, że wasza bladź jest właśnie tym 1% xD
Pewnie po tym co powiedziałem, najbardziej będą się spinać posiadacze żon, ale spokojnie, jak kiedyś nie przejdziecie przez próg domu z powodu za dużych rogów, to może coś wam zaświta xD

Zgłoś
Avatar
matikati 2021-12-10, 13:21 6
HAHAHAHA o kurwa ale ból dupy stulejarzy.
Potwierdzam, że Polki są łatwe i nie ma żadnego problemu co tydzień ruchać inną. Domniemam że to wszystko przez nadmiar stulejarzy zarówno jak i na ulicy tak jak i przedewszystkim na tym portalu
Zgłoś
Avatar
s................l 2021-12-10, 13:23 4
matikati napisał/a:

HAHAHAHA o kurwa ale ból dupy stulejarzy.
Potwierdzam, że Polki są łatwe i nie ma żadnego problemu co tydzień ruchać inną. Domniemam że to wszystko przez nadmiar stulejarzy zarówno jak i na ulicy tak jak i przedewszystkim na tym portalu



Dokładnie. Białorycerzy wyjebało z tych ich piwnic z internetem światłowodowym. Życie to oni znają z reklam bakomy o szczęśliwej rodzince.
Zgłoś
Avatar
rastaban 2021-12-10, 13:35 6
jozue napisał/a:

wow ale sensacja, przecież wiadomo od dawna już że polki to największe kurwy na świecie



pozdrów matkę
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie