18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:31
Wpadłem właśnie na pewien filmik w którym amerykański zakolak chwali się że w Polsce są najłatwiejsze dziewczyny a Warszawa jest miejscem w którym można zaliczać laski nie wychodząc z pokoju hotelowego.
Dodam że jest to podróżnik który zwiedza różne kraje znane z seksturystyki jak Kolumbia czy Filipiny i jest bardzo zaskoczony że w Polsce ma x3 większe powodzenie niż na Filipinach gdzie biały jest traktowany przez miejscowe laski niczym bóg.

No muszę pogratulować Polkom że wygrywają w tej konkurencji nawet z Tajkami, Kolumbijkami czy Filipinkami.

Great performance dziwki jebane i jak tu was szanować.





Film nr 2 z podziałem na kraje i omówieniem każdego z nich.

Zgłoś
Avatar
edek_kotek 2021-12-10, 13:35 4
Ja nie jestem łatwa, żadnemu kolorowemu nie dam dupy choćby był arabskim księciem.
Zgłoś
Avatar
Hello1988 2021-12-10, 13:37
Można śmiało powiedzieć że nie tylko przez obcokrajowców
Zgłoś
Avatar
Krezus 2021-12-10, 13:50 4
satariel napisał/a:

Jeżeli myślicie, że polki to nie kurwy, to pogadajcie ze swoimi dziewczynami albo żonami. I wiecie co usłyszycie? nic, bo będą się zastanawiały ile tego było i zawieszą się na liczeniu do 1000 Starą prawdę życiową powiedział już dawno testo na temat polek i miał w tym sporo racji. A teraz wio i szukać tego 1%, który jest porządny, na pewno 100% z was mówi, że wasza bladź jest właśnie tym 1% xD
Pewnie po tym co powiedziałem, najbardziej będą się spinać posiadacze żon, ale spokojnie, jak kiedyś nie przejdziecie przez próg domu z powodu za dużych rogów, to może coś wam zaświta xD



Każdy tak mówi: ,,moja jest inna" a tak na serio to mało który zna przeszłość seksualną swojej laski. Mi zawsze mówią że miały tylko 3 chłopaków xD Nawet jedna moja znajoma mi tak powiedziała chociaż znam osobiście pięciu typów którzy ją ruchali.

edek_kotek napisał/a:

Ja nie jestem łatwa, żadnemu kolorowemu nie dam dupy choćby był arabskim księciem.



Jakie to jest uczucie dla Polki gdy słyszysz od obcokrajowca że jesteście łatwe? W Niemczech jest taki żart ,,Jaka jest różnica między zamawianiem pizzy a Polki? Co do pizzy możesz sam zdecydować czy chcesz z grzybami czy bez" xD
Zgłoś
Avatar
Diggerx 2021-12-10, 13:51
edek_kotek napisał/a:

Ja nie jestem łatwa, żadnemu kolorowemu nie dam dupy choćby był arabskim księciem.



Bardzo dobra postawa.

Jak coś to ja jestem czystym polakiem
Zgłoś
Avatar
garota 2021-12-10, 13:53 1
Mnie bardziej martwi nie że polki dają dupy tylko że polacy sami się cieszą i twierdzą że ich matki, siostry i babcie to kurwy. No cóż...okazuje się że kurwy mamy również wśród facetów.
Zgłoś
Avatar
zipi 2021-12-10, 13:54 3
ja tam lewakiem nie jestem, ale kurwa CIEKAWE DLACZEGO Polki nie chcą dawać dla Polaczkow ? a moze dlatego ze im słoma z butów wystaje ? nie potafią się dobrze ubrać, czy zrobić sb innej fryzury niz 3MM na głowie ? a moze to nie chodzi o kobiety tylko o facetów, ze są chujowi ? ale typowy polaczek "to na pewno nie chodzi o mnie! ja jestem super. biore prysznić raz dziennie, CZEGO ONE ODE MNIE WIECEJ WYMAGAJĄ!" co drugi polaczek mowi ze stylizacja brody czy ogarniecie fryzury TO PEDALSTWO, a potem sie dziwicie ze laseczki nie chcą się ruchać, brak mi słów na waszą ignorację i samozachwyt, który jest poparty totalnie niczym i nie mowię tego bo sam rucham nie wiadomo ile lasek , ja akurat rucham kolegów :v
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2021-12-10, 14:00 2
zipi napisał/a:

ja tam lewakiem nie jestem, ale kurwa CIEKAWE DLACZEGO Polki nie chcą dawać dla Polaczkow ? a moze dlatego ze im słoma z butów wystaje ? nie potafią się dobrze ubrać, czy zrobić sb innej fryzury niz 3MM na głowie ? a moze to nie chodzi o kobiety tylko o facetów, ze są chujowi ? ale typowy polaczek "to na pewno nie chodzi o mnie! ja jestem super. biore prysznić raz dziennie, CZEGO ONE ODE MNIE WIECEJ WYMAGAJĄ!" co drugi polaczek mowi ze stylizacja brody czy ogarniecie fryzury TO PEDALSTWO, a potem sie dziwicie ze laseczki nie chcą się ruchać, brak mi słów na waszą ignorację i samozachwyt, który jest poparty totalnie niczym i nie mowię tego bo sam rucham nie wiadomo ile lasek , ja akurat rucham kolegów :v



HA GAAAAAY!
Zgłoś
Avatar
Tryper 2021-12-10, 14:04 2
Za granicą za uważałem, że półka dla obcokrajowca na wyciągnięcie ręki, same zaczepiają murzunów, natomiast polka dla Polaka za granicą (w Polsce w sumie też) głowa podniesiona w górę i spierdalaj.
Zgłoś
Avatar
C................n 2021-12-10, 14:08
Taki obraz dzisiejszej cywilizacji... tępy chujek z krzywym ryjem ma wzięcie tylko dlatego, że ma tupet. Geny bezwartościowe, ale kasa jest i tupet jest...

Kobiety straciły instynkt doboru naturalnego przez feminizm i doprowadzą ludzkość do zagłady gatunku.
Zgłoś
Avatar
Hege 2021-12-10, 14:18
Krezus napisał/a:

Nie mam problemu z kobietami i mam dziewczynę z Polski ale i tak mnie to wkurwia. Polki należą do nas lol
I nie chce żeby Polska stała sie burdelem europy, nie chce żeby tacy pajace przyjeżdżali do Polski i uprawiali seksturystykę jak w Tajlandii.
Poza tym to szkodzi całemu naszemu społeczeństwu, już w 1941 roku Niemcy badając grupę 100 robotnic przymusowych z Rosji odkryli że 90% z nich to dziewice i zaalarmowali Hitlera żeby natychmast rozpoczął pertraktacje ze Stalinem bo kraju z taką wysoką moralnością seksualną u kobiet nie da się podbić. A dlaczego doszedł do takiego wniosku? Ponieważ wszystko co mężczyzna robi w życiu jest podyktowane tym aby zdobyć kobietę i się z nią rozmnożyć i taki Rusek miał wtedy nadludzką motywacje żeby walczyć w obronie tych pięknych rosyjskich dziewic ponieważ wiedział że po wojnie będzie ona na niego czekać jako dziewica. Czy taka sama sytuacja miałaby miejsce gdyby Rosjanki w tamtych czasach były tak zdemoralizowanymi kobietami jak Rosjanki,Ukrainki,Polki dziś? Oczywiście że nie bo rusek by stwierdził że ,,jebać to, dla takich kobiet nie warto się poświęcać".
Jaki wpływ ma dziwkarskie zachowanie naszych kobiet na nasze społeczeństwo? Destrukcyjne ponieważ mężczyźni nie mają już tego poczucia że kobieta z którą będą nie jest warta tego aby się dla niej poświęcać a przez co nie starają się tak w życiu codziennym i zawodowym co ma fatalne skutki dla gospodarki. Do tego rodzi się mnien dzieci i jest coraz wiecej samotnych matek które obciążają budżdet państwowy. Oczywiście wzrasta też przestępczość i akty agresji ponieważ porządnych kobiet jest coraz mniej a każdy facet chciałby mieć taką. Jest takie przysłowie dosyć trafne ,,Jeden włos z cipki kobiety może pociągnąć 100 statków" Myśle że to trafne określenie.



Ty tak na poważnie czy trollujesz?



Jakie nasze kobiety? Wypowiadasz się jak o przedmiotach a po drugie to czy tylko baby się puszczają? Rozumiem że chłopy to cnotliwe istoty dochowujące wierności jedynym wybrankom lub z braku laku dłoniom?

Zgłoś
Avatar
Nile90 2021-12-10, 14:33 13
A ja zadam jedno pytanie: ilu znacie mulatów czy innych pół-ciapatych, których ojcem jest Polak, a matka kolorowa? No właśnie w chuj mniej niż takich, których ojcem jest ciapaty/murzyn, a matka biała. Zapytajcie jeszcze kogoś zorientowanego co się dzieje w Polsce w zakładach pracy, gdzie jest dużo hindusów, arabów i innych mazańców. Polskie laski dosłownie się biją o nich, a potem przechwałki która ilu zaliczyła. I tak jak ktoś już napisał - nie przeszkadza im w tym fakt posiadania męża czy dzieci.
Zgłoś
Avatar
S................e 2021-12-10, 14:38 1
janlew napisał/a:

Po arabskim sraniu modelkom do ryja czy tam na klatę, jeszcze cię coś zaskoczyło?
W chuj mamy potomków boszewików, folksdojczy i pejsatych żmijosmoków. W zasadzie tyle gdzieś % ile ma lewica + PO. Połowa z nich to baby, może bardziej Obywatelki RP, niż Polki, na ale jak je tam zwać, spodziewasz się że będą porządne? Dzieci i wnuki sprzedajnych kurew i zbrodniarzy?



Większość panienek na jeden raz pochodzi z tzw katolickich i prawdziwue polskich domów. I tylko faceci w tych domach są tak zapatrzeni w siebie że nie widzą jak rogami sufity polerują
Zgłoś
Avatar
siemawiktorek 2021-12-10, 14:52
Krezus napisał/a:

Jeszcze kilka lat temu byłem nastolatkiem który uważał że Polki są najlepsze i trzeba je szanować. A potem wyjechałem do Niemiec i klapki spadły z oczu widząc co one robią. Zdrady i rozpadanie związków Polaków za granicą to raczej norma. I przeważnie to kobiety zdradzają i zostawiają swoich facetów dla jakichś typów którzy wyglądają jakby zsiedli dopiero z pontonu ratowniczego.
No i nie musze mówić że posiadanie męża lub chłopaka w Polszy nie jest dla nich problemem.



Napisz po prostu, że gustujesz w pisowskich starych kurwach ze wsi bez wykształcenia, albo zjebanych szmatach popierających konfederację, która ma je za nic. to widocznie twój jedyny target, który jest w twoim zasięgu zjebany konfederacyjny kucu co ma szczęście, że od masturbacji się nie ślepnie.
Zgłoś
Avatar
Krezus 2021-12-10, 15:08 3
Hege napisał/a:

Ty tak na poważnie czy trollujesz?

Jakie nasze kobiety? Wypowiadasz się jak o przedmiotach a po drugie to czy tylko baby się puszczają? Rozumiem że chłopy to cnotliwe istoty dochowujące wierności jedynym wybrankom lub z braku laku dłoniom?



Zdrada kobiety jest gorsza niż zdrada faceta. Poza tym tak Polskie kobiety są dla mnie ,,zasobem" z którego korzystam i nie chce wkładać po jakimś kolorowym.
Zgłoś
Avatar
TheAndyboy888 2021-12-10, 15:14 2
janlew napisał/a:

Po arabskim sraniu modelkom do ryja czy tam na klatę, jeszcze cię coś zaskoczyło?
W chuj mamy potomków boszewików, folksdojczy i pejsatych żmijosmoków. W zasadzie tyle gdzieś % ile ma lewica + PO. Połowa z nich to baby, może bardziej Obywatelki RP, niż Polki, na ale jak je tam zwać, spodziewasz się że będą porządne? Dzieci i wnuki sprzedajnych kurew i zbrodniarzy?



Próbujesz wytłumaczyć polskie kurestwo jakimiś dziecinnymi pisankami o potomkach, lewakach itp. Jebnij się w ten czerep, bo i tak chuja ci to da. Niestety większość polek ma naklejkę kurwy, bo tak w praktyce jest. I nie trzeba tu wcale jechać do polski, a trafić polkę za granicą i w wielu przypadkach masz ruchanie za darmo. Jak już tam wcześniej jeden typ wspomniał, też myślałem, że polki to porządne kobiety. Do czasu aż zacząłem mieszkać poza polską. Dopiero wtedy się zauważa jakimi materialistkami i kurwami jest większość polskich kobiet. Te porządne to już niestety mniejszość.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie