18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 34 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 7:53
Wpadłem właśnie na pewien filmik w którym amerykański zakolak chwali się że w Polsce są najłatwiejsze dziewczyny a Warszawa jest miejscem w którym można zaliczać laski nie wychodząc z pokoju hotelowego.
Dodam że jest to podróżnik który zwiedza różne kraje znane z seksturystyki jak Kolumbia czy Filipiny i jest bardzo zaskoczony że w Polsce ma x3 większe powodzenie niż na Filipinach gdzie biały jest traktowany przez miejscowe laski niczym bóg.

No muszę pogratulować Polkom że wygrywają w tej konkurencji nawet z Tajkami, Kolumbijkami czy Filipinkami.

Great performance dziwki jebane i jak tu was szanować.





Film nr 2 z podziałem na kraje i omówieniem każdego z nich.

Zgłoś
Avatar
wins89 2021-12-10, 10:10 3
dużo ryczenia mało ruchania
Zgłoś
Avatar
Halman 2021-12-10, 10:28 12
że niby taki jebaka co pół świata wyruchał? chyba typowi coś nie pykło w okresie dojrzewania...
Zgłoś
Avatar
janlew 2021-12-10, 10:35 128
Krezus napisał/a:

Great performance dziwki jebane i jak tu was szanować.


Po arabskim sraniu modelkom do ryja czy tam na klatę, jeszcze cię coś zaskoczyło?
W chuj mamy potomków boszewików, folksdojczy i pejsatych żmijosmoków. W zasadzie tyle gdzieś % ile ma lewica + PO. Połowa z nich to baby, może bardziej Obywatelki RP, niż Polki, na ale jak je tam zwać, spodziewasz się że będą porządne? Dzieci i wnuki sprzedajnych kurew i zbrodniarzy?
Zgłoś
Avatar
Hege 2021-12-10, 10:48 18
Nie warto wierzyć we wszystko co się w internecie pojawi
Zwłaszcza takim zakolakom, miałem nieprzyjemność poznać pokurcza z Kanady, który wypowiadał się w podobnym tonie no i zgadnij, te łatwe laski to tak naprawdę Panie Kurwy były, które parały się najstarszycm zawodem świata
Zgłoś
Avatar
Grymson 2021-12-10, 10:52 40
No jak po kurwy sobie dzwoni to po chuju fest zaliczanie
Zgłoś
Avatar
Czwartek 2021-12-10, 10:52 2
Wpisał sobie w bio "World Traveler" oraz "Business Owner", równie dobrze mógł sobie zrobić foto obok cudzego lambo, wszystkie ździry jego.
Zgłoś
Avatar
Syn_Milionera 2021-12-10, 10:56 31
Jest to gówno prawda. Istnieje typ dziewczyn, które można wyrwać na bycie obcokrajowcem. Jednak większość dziewczyn w Polsce odrzuca obcokrajowców którzy chcą je poderwać, bo wiedzą o co im chodzi. Stwierdził to nawet jakiś hinduski jutuber który jeździ po krajach aby podrywać dziewczyny na bycie zagranicznym, i też się na filmikach szczycił jak łatwo wyrwać Polki, a w komentarzu już stwierdził że większość trudno wyrwać.

Druga sprawa że tacy podrywacze wcześniej mieli traumatyczne doświadczenia z kobietami, przez co próbują sobie odreagować w ten sposób. Nadbudować swoje zgnojone we wczesnym dojrzewaniu ego.
Zgłoś
Avatar
mygyry 2021-12-10, 11:05 11
Dawanie dupy na prawo i lewo jest w ich ocenie synonimem wolności i postępu a jeżeli do tego trafi się obcokrajowiec to +10 do zajebistości
Zgłoś
Avatar
jozue 2021-12-10, 11:12 12
wow ale sensacja, przecież wiadomo od dawna już że polki to największe kurwy na świecie
Zgłoś
Avatar
Krezus 2021-12-10, 11:31 29
janlew napisał/a:

Po arabskim sraniu modelkom do ryja czy tam na klatę, jeszcze cię coś zaskoczyło?
W chuj mamy potomków boszewików, folksdojczy i pejsatych żmijosmoków. W zasadzie tyle gdzieś % ile ma lewica + PO. Połowa z nich to baby, może bardziej Obywatelki RP, niż Polki, na ale jak je tam zwać, spodziewasz się że będą porządne? Dzieci i wnuki sprzedajnych kurew i zbrodniarzy?



Jeszcze kilka lat temu byłem nastolatkiem który uważał że Polki są najlepsze i trzeba je szanować. A potem wyjechałem do Niemiec i klapki spadły z oczu widząc co one robią. Zdrady i rozpadanie związków Polaków za granicą to raczej norma. I przeważnie to kobiety zdradzają i zostawiają swoich facetów dla jakichś typów którzy wyglądają jakby zsiedli dopiero z pontonu ratowniczego.

No i nie musze mówić że posiadanie męża lub chłopaka w Polszy nie jest dla nich problemem.
Zgłoś
Avatar
c................k 2021-12-10, 11:39 1
Wydaje mi się, że autor zrobił błąd podczas pisania, że jest incelem
Zgłoś
Avatar
Kriski 2021-12-10, 12:04 9
Pojechać do USA do Detroit powiedzmy i za działkę cracku dupczyć do omdlenia. Potem nakręcić film że amerykanki są łatwe.
Zgłoś
Avatar
Krezus 2021-12-10, 12:08 31
czarnybombelek napisał/a:

Wydaje mi się, że autor zrobił błąd podczas pisania, że jest incelem



Nie mam problemu z kobietami i mam dziewczynę z Polski ale i tak mnie to wkurwia. Polki należą do nas lol
I nie chce żeby Polska stała sie burdelem europy, nie chce żeby tacy pajace przyjeżdżali do Polski i uprawiali seksturystykę jak w Tajlandii.

Poza tym to szkodzi całemu naszemu społeczeństwu, już w 1941 roku Niemcy badając grupę 100 robotnic przymusowych z Rosji odkryli że 90% z nich to dziewice i zaalarmowali Hitlera żeby natychmast rozpoczął pertraktacje ze Stalinem bo kraju z taką wysoką moralnością seksualną u kobiet nie da się podbić. A dlaczego doszedł do takiego wniosku? Ponieważ wszystko co mężczyzna robi w życiu jest podyktowane tym aby zdobyć kobietę i się z nią rozmnożyć i taki Rusek miał wtedy nadludzką motywacje żeby walczyć w obronie tych pięknych rosyjskich dziewic ponieważ wiedział że po wojnie będzie ona na niego czekać jako dziewica. Czy taka sama sytuacja miałaby miejsce gdyby Rosjanki w tamtych czasach były tak zdemoralizowanymi kobietami jak Rosjanki,Ukrainki,Polki dziś? Oczywiście że nie bo rusek by stwierdził że ,,jebać to, dla takich kobiet nie warto się poświęcać".

Jaki wpływ ma dziwkarskie zachowanie naszych kobiet na nasze społeczeństwo? Destrukcyjne ponieważ mężczyźni nie mają już tego poczucia że kobieta z którą będą nie jest warta tego aby się dla niej poświęcać a przez co nie starają się tak w życiu codziennym i zawodowym co ma fatalne skutki dla gospodarki. Do tego rodzi się mnien dzieci i jest coraz wiecej samotnych matek które obciążają budżdet państwowy. Oczywiście wzrasta też przestępczość i akty agresji ponieważ porządnych kobiet jest coraz mniej a każdy facet chciałby mieć taką. Jest takie przysłowie dosyć trafne ,,Jeden włos z cipki kobiety może pociągnąć 100 statków" Myśle że to trafne określenie.
Zgłoś
Avatar
Czwartek 2021-12-10, 12:11 10
Kriski napisał/a:

Pojechać do USA do Detroit powiedzmy i za działkę cracku dupczyć do omdlenia. Potem nakręcić film że amerykanki są łatwe.



Dokładnie tak jak piszesz, generalizowanie wszystkich polek po kilkuset ździrach z Interszajsu nie jest sprawiedliwe.

Nasz kraj to ponad 38 milionów ludzi z czego większa połowa to kobiety, te tanie kurwy to naprawdę mały odsetek polek.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie