18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
smc 2023-03-23, 21:48
Ty przeszadzałeś swoim starym
Zgłoś
Avatar
Sztruks 2023-03-23, 22:21 1
Jak można komuś przerwać w dupczeniu?
Zgłoś
Avatar
siewie 2023-03-23, 22:22 1
Czy to nie jest bentley?
Zgłoś
Avatar
Mors_Nigra 2023-03-24, 5:39 1
Halman napisał/a:

dla mnie to jest żałosne w chuj nagrywać cywilizowaną parkę która przyjechała na pieprzone odludzie by spokojnie zrobić sobie dobrze...



Dla mnie to jest popieprzone, że ktoś ma pretensję, że ktoś został nagrany na środku jebanej drogi, w środku dnia, polnej czy nie. Wyraźnie jest to droga uczęszczana. Chcesz się jebać w plenerze/publicznie, jeb się, ale jeb się też na ryj ze swoimi płaczkami, że ktoś ci przerwał czy nagrał.
Zgłoś
Avatar
Janko 2023-03-24, 10:15
Jebany z skurwiel Szwab pierdolony nawet poruchać kurwa facetowi nie da
Zgłoś
Avatar
nemesisnt 2023-03-24, 14:32 2
Halman napisał/a:

dla mnie to jest żałosne w ch*j nagrywać cywilizowaną parkę która przyjechała na pieprzone odludzie by spokojnie zrobić sobie dobrze...



Chyba Cię pogrzało , cywilizowany człowiek nie dyma się na masce jak zwierze czy negroid tylko spełnia fantazje w swoim domu
Zgłoś
Avatar
BrainOsw 2023-03-25, 12:31
jebać was obrońcy(obsrańcy) tych zwierząt, jebcie się w domach jak macie takie ciśnienie, że instynkty biorą górę nad mózgiem. Walicie się na cudzym terenie, a potem pretensje, że ktoś was nagrał? Znacie w ogóle prawo? To może pójdę ojebać komuś bogatemu chatę mieszkającemu z dala od ludzi, bo przecież odludzie i chciałem się dobrze bawić. Co za debile z was... Tpfu na was, dodatkowo wizerunki zwierząt powinny być udostępnione i dodatkowo powinni zostać przekopani, aby na przyszłość kurwili się w piwnicach u mamusi, a nie na cudzym terenie. Prawdziwe przegrywy, stuleje i białorycerzyki to obrońcy zachowań jak na filmie.
Zgłoś