18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (10) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
konopls 2023-03-23, 12:11 110
Jedziesz sobie w pole, fajnie się bawisz z kobitą, ale musi się znaleźć jakiś debil, który to nagra.
Zgłoś
Avatar
Halman 2023-03-23, 12:12 176
dla mnie to jest żałosne w chuj nagrywać cywilizowaną parkę która przyjechała na pieprzone odludzie by spokojnie zrobić sobie dobrze...
Zgłoś
Avatar
Manolito666 2023-03-23, 12:14 43
konopls napisał/a:

Jedziesz sobie w pole, fajnie się bawisz z kobitą, ale musi się znaleźć jakiś debil, który to nagra.



Halman napisał/a:

dla mnie to jest żałosne w chuj nagrywać cywilizowaną parkę która przyjechała na pieprzone odludzie by spokojnie zrobić sobie dobrze...



Chłop powinien założyć spodnie i naklepać po ryju żałosnemu kamerzyście - stulejarzowi.
Zgłoś
Avatar
Kaczor68 2023-03-23, 12:29 22
No co za kutas z ta kamerka, nawet podupczyć na łonie natury nie można w spokoju.
Zgłoś
Avatar
Daniel01 2023-03-23, 12:49 9
co za chuj z kamerą..................
Zgłoś
Avatar
Cipczan 2023-03-23, 13:09 22
No i pedały (które jechały czyścić sobie kominy) przegoniły hetero normalnych ludzi. Gdzie tu sprawiedliwość?
Zgłoś
Avatar
~REsadER 2023-03-23, 13:34 5
Zgłoś
Avatar
corpo_kills_me 2023-03-23, 14:38 15
@wszyscyc up

Nie ma problemu żeby się ruchać w plenerze ale jak blokujesz drogę bo posuwasz pannę na masce auta to nie dziw się, że ktoś to nagra....
Zgłoś
Avatar
crookla 2023-03-23, 14:45 17
corpo_kills_me napisał/a:

@wszyscyc up
Nie ma problemu żeby się ruchać w plenerze ale jak blokujesz drogę bo posuwasz pannę na masce auta to nie dziw się, że ktoś to nagra....



Ja bym nie nagrał, nawet bym sprawdził czy jest inna droga żeby nie przeszkadzać... przez tych zjebów laska pewnie nigdy więcej się nie zgodzi na takie igraszki
Zgłoś
Avatar
F................a 2023-03-23, 14:48 3
Halman napisał/a:

dla mnie to jest żałosne w chuj nagrywać cywilizowaną parkę która przyjechała na pieprzone odludzie by spokojnie zrobić sobie dobrze...


Brawo Ty
Zgłoś
Avatar
AnalAcrobat 2023-03-23, 14:49 5
konopls napisał/a:

Jedziesz sobie w pole, fajnie się bawisz z kobitą, ale musi się znaleźć jakiś debil, który to nagra.



Halman napisał/a:

dla mnie to jest żałosne w chuj nagrywać cywilizowaną parkę która przyjechała na pieprzone odludzie by spokojnie zrobić sobie dobrze...



Z nagrywaniem się zgodzę, że to chujowe zagranie, ale z tym odludziem już trochę mniej. Stanął na środku drogi, no faktycznie na pewno rzadko używanej ale jednak używanej. Gość tamtędy nie jechał żeby zrobić im na złość, tylko chciał gdzieś dojechać. I co teraz miał zrobić? Czekać pół godziny oglądając gołą dupę kolesia aż ten skończy? Mógł zaparkować gdzieś na poboczu żeby umożliwić przejazd i nie byłoby problemu.
Zgłoś
Avatar
smc 2023-03-23, 15:03 5
A kto nie dmuchał...

Zgłoś
Avatar
BambiPMT 2023-03-23, 15:52 1
Halman napisał/a:

dla mnie to jest żałosne w chuj nagrywać cywilizowaną parkę która przyjechała na pieprzone odludzie by spokojnie zrobić sobie dobrze...



Kurwa pierdolić się po kątach, jak zwierzęta. Słabo.
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2023-03-23, 16:08 9
Nie warto. Mi jedna kiedyś porysowała maskę jakimś jebanym wisiorkiem jak ją posuwałem w ten sposób. Skończyło się love story a lakier uszkodzony. A nagrywający to pizdy co im stara popuszcza szpary raz w roku
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie