18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-27, 23:13
Polowanie na jaguara
phrontch • 2022-03-28, 21:38
Zwierzę zagrożone wyginięciem, a kary za polowanie na nie to do pół roku więzienia i grzywna w wysokości 5 tysięcy reali

Zgłoś
Avatar
Jarokwakin 2022-03-28, 21:41 64
Co za kurwy i cwele!
Zgłoś
Avatar
Ogórek 2022-03-28, 21:43
Przecież tak podziurawił ze nawet skórka nie zostanie
Zgłoś
Avatar
dogip 2022-03-28, 21:50
O co oni tak ryje drą?
Zgłoś
Avatar
Zasysacz 2022-03-28, 22:05 2
Przecież to że go podziurwił jak sito pozbawiło sensu zabijanie tego zwierzaka przecież ta skóra nie będzie się do niczego nadawać... Ale to dzicz jak widać.
Zgłoś
Avatar
sothis 2022-03-28, 22:14 25
Panowie powyżej demonstrują postawę mieszkańców kompleksów miejskich, co z przyrodą kontakt mają gdy mucha wleci do mieszkania.

Natomiast gentlemani uwiecznieni na nagraniu to przedstawiciele kultury zbieracko łowieckiej. I jako tacy kontakt z naturą mają zapewne ciągły.

Innymi słowy pałętał im się jebany morderczy skurwysyn pod chałupą, psa ojebał, właściciela i jego rodzinę by zeżarł chętnie (a może i zeżarł).
->I każdy mężczyzna w takiej sytuacji może zrobić tylko jedno.<-
A wiecie, jaki wniosek wynika z faktu, że wy tego nie rozumiecie?
Zgłoś
Avatar
Krakus36 2022-03-28, 23:03 6
sothis napisał/a:

Panowie powyżej demonstrują postawę mieszkańców kompleksów miejskich, co z przyrodą kontakt mają gdy mucha wleci do mieszkania.
Natomiast gentlemani uwiecznieni na nagraniu to przedstawiciele kultury zbieracko łowieckiej. I jako tacy kontakt z naturą mają zapewne ciągły.
Innymi słowy pałętał im się jebany morderczy skurwysyn pod chałupą, psa ojebał, właściciela i jego rodzinę by zeżarł chętnie (a może i zeżarł).
->I każdy mężczyzna w takiej sytuacji może zrobić tylko jedno.<-
A wiecie, jaki wniosek wynika z faktu, że wy tego nie rozumiecie?



a chuj mnie to obchodzi wiesz ile miliardów z naszych podatków idzie na ratowanie tej zwierzynę że życie tych czarnóchów nie jest tyle warte... odjebać skurwysynów albo przestać pierdolić i pomagać im i zwierzynie ... wybiją wszystko co da się zjeść i zabić to zaczną na siebie polować lub będą żebrać o pomoc .... ale mnie to wkurwia
Zgłoś
Avatar
Riben 2022-03-29, 0:59 19
Krakus36 napisał/a:

a chuj mnie to obchodzi wiesz ile miliardów z naszych podatków idzie na ratowanie tej zwierzynę że życie tych czarnóchów nie jest tyle warte... odjebać skurwysynów albo przestać pierdolić i pomagać im i zwierzynie ... wybiją wszystko co da się zjeść i zabić to zaczną na siebie polować lub będą żebrać o pomoc .... ale mnie to wkurwia



Ja pierdole ile nam ściągają na ratowanie jaguarów kurwa!?
Zgłoś
Avatar
Zasysacz 2022-03-29, 1:25
sothis napisał/a:

Panowie powyżej demonstrują postawę mieszkańców kompleksów miejskich, co z przyrodą kontakt mają gdy mucha wleci do mieszkania.
Natomiast gentlemani uwiecznieni na nagraniu to przedstawiciele kultury zbieracko łowieckiej. I jako tacy kontakt z naturą mają zapewne ciągły.
Innymi słowy pałętał im się jebany morderczy skurwysyn pod chałupą, psa ojebał, właściciela i jego rodzinę by zeżarł chętnie (a może i zeżarł).
->I każdy mężczyzna w takiej sytuacji może zrobić tylko jedno.<-
A wiecie, jaki wniosek wynika z faktu, że wy tego nie rozumiecie?



To wszystko prawdo nie mniej jednak u nas są inne zagrożenia:P w tej miejskiej dżungli.
Zgłoś
Avatar
nowynick 2022-03-29, 9:16 9
Riben napisał/a:

Ja pierdole ile nam ściągają na ratowanie jaguarów kurwa!?



od nas ściągają na Jaguary, które potem rozbija BOR...
Zgłoś
Avatar
p................7 2022-03-29, 11:11 1
nowynick napisał/a:

od nas ściągają na Jaguary, które potem rozbija BOR...


Haha w punkt!
Zgłoś
Avatar
Halman 2022-03-29, 14:20
żegluj na główną amatorze homo...
Zgłoś
Avatar
Tetrix 2022-03-29, 15:38 1
To jest piekne zwierze! Ale teraz rozumiem czemu czarnuchy i da silvy nie zaluja kulek... Jakby kociontko wstalo po tym to by byl dopiero filmik
Zgłoś
Avatar
Res0r 2022-03-29, 18:02 3
Ten kot musiał coś odjebać i chcieli go zabić na śmierć. Jakby to byli kłusownicy to by zrobili tak, aby mieć z tego profit. Ci co piszą że czarnuchy to chuje bo strzelają do kotów, nie mają pojęcia o sytuacji jaka tam panuje.
Zgłoś
Avatar
ruddie 2022-03-29, 19:30
Pewnie kury kradł, więc ok
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie