18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Witam,

Znalazłem sobie nowy sport a mianowicie polowanie na pedofilii.

Zalogowałem się na czat wp pod nickiem Natalia_12lat i czekałem.
Długo czekać nie musiałem...

Sami stwierdźcie czy ten osobnik zasłużył na miano pedofila / niedoszłego pedofila.



[ Komentarz dodany przez: Angel: 2012-11-01, 21:03 ]
W związku z tym, iż autor tematu potwierdził, że bezprawnie wszedł w posiadanie tych zdjęć oraz istnieje duże prawdopodobieństwo, iż temat ma na celu oczernienie czyjejś osoby zdjęcia zostały usunięte.
Zgłoś
Avatar
gimi84pl 2012-11-01, 21:12
łe znikneli zdjęcia złe admini
Zgłoś
Avatar
H................4 2012-11-01, 21:24 1
To na cholerę ten sadistic istnieje? Skoro wszystko jest usuwane.
Zgłoś
Avatar
~Angel 2012-11-01, 21:31 4


a masz pewność, że historia jest prawdziwa? bo ja nie.
Chyba nie chciałbyś aby np. twoje zdjęcia zostały wykorzystane w taki sposób przez kogoś kto ciebie nie lubi i chce uprzykrzyć twoje życie.
Zgłoś
Avatar
Rafal1757 2012-11-01, 21:45
Hardkor44 napisał/a:

To na cholerę ten sadistic istnieje? Skoro wszystko jest usuwane.



taa, po przemyśleniu stwierdzam, że inicjatywa zajebista. Jeśli tylko 100 % jest prawdą. Sadistic wbrew pozorom to forum jak każde inne - tutaj prawo też obowiązuje
Zgłoś
Avatar
Liluh 2012-11-01, 22:08
Kreatywność, fajny event. Piwko grane.

Z drugiej strony, zgadzam się, że z tym łamaniem prawa nawet w dobrej wierze, trzeba uważać. Oczerniać też kogoś łatwo. Anyway, pomysł ciekawy i może da się poważniejsze rzeczy tym sposobem robić. Wierzę w sadoli i czekam na dalsze wątki ;P
Zgłoś
Avatar
Rafal1757 2012-11-01, 22:22
właśnie piszę jako wyrośnięta, odrzucona przez inne dziewczyny 14 lataka. A odrzucona bo najladniesza w klasie, i inne mi zazdroszczą. Ale się wkręciłam looool. Ekhmm sory, wkręciłełem
Zgłoś
Avatar
Pan_Doktur 2012-11-01, 22:31
pamiętacie akcję co jakiś redaktor porobił billbordy z zdjęciem poprzedniego właściciela z dopiskiem pedofil? wchodze w dupe bez mydła administracji, ale racja jest po ich stronie
Zgłoś
Avatar
b................d 2012-11-01, 22:35
Przewrotnie zapytam: a od kiedy to administracja odpowiada za materiały zamieszczone przez użytkowników, zwłaszcza w świetle wyciągu z regulaminu:

4.5. Serwis Sadistic.pl nie uznaje cenzury i tematów tabu. Jednak komentarze podszyte nienawiścią, jawny rasizm oraz obrażanie innych Użytkowników są niemile widziane i będą usuwane, a ich autorzy będą karani ostrzeżeniem lub blokadą konta. (nienawiści brak, rasizmu brak, obrażanie mogłoby od bidy być podciągnięte, gdyby osobę ze zdjęcia dało się jednoznacznie zidentyfikować jako innego użytkownika - to tak w ramach wykładni literalnej).

"4.7. Administracja nie odpowiada za treść zamieszczanych przez Użytkowników wątków i komentarzy. Administracja jedynie udostępnia narzędzie do komunikacji, jakim jest Forum. Autor wątku lub komentarza powinien upewnić się, że umieszczana przez niego treść nie łamie praw autorskich oraz prawa RP."

Ale tyle byłoby przewrotności... bo tak serio - autor powinien sprawę doprowadzić do końca, umówić się, iść na spotkanie, zdobyć zdjęcia, a później z kolegami dokonać samosądu, bo na policję nie ma co liczyć, zamiast jak skończona pizda umieszczać na wpół wypieczone, potencjalnie zakalcowate ciasto w necie. Po namyśle żałuję wystawionego piwa, ale cóż... my bad.
Zgłoś
Avatar
Rafal1757 2012-11-01, 22:47


5 minut czekania i zgłasza się pierwszy chętny, tylko miasta nie spasiły
Zgłoś
Avatar
K................i 2012-11-01, 22:47
też się kiedyś tak bawiłem, zgłosiłem sprawę stronie, która zajmuje się wyłapywaniem internetowych pedofili, ale stwierdzili, że "te rozmowy nie są wystarczającym dowodem na to, by stwierdzić, iż ktoś jest pedofilem" or something like this. THE FUCK?!
Zgłoś
Avatar
Kri 2012-11-01, 22:49 8
mnie tylko zastanawia jedno...

nie to ilu trolli poszło jako "kasia13" na czat

tylko ilu trolli poszlo jako "bogdan30" na czat żeby trollować "kasie13"

Zgłoś
Avatar
Rafal1757 2012-11-01, 22:50
kto by ryzykował jako bogdan haha
Zgłoś
Avatar
Kri 2012-11-01, 22:54 4
w tej chwili pewnie wszystkie siedzące na czatach 11-14 latki to trolle z sadola
Zgłoś
Avatar
mjolnir 2012-11-01, 22:59
Kiedyś oglądałem reportaż na temat łowcy pedofili z Wrocławia, gość pracuje jako motorniczy jego hobby to właśnie wyławianie jebanych pedofili z internetu. Było to dość dawno temu i już nie pamiętam szczegółów ale mówił że duża większość pedoli podszywa się pod rówieśników ofiar, a rozmowy, zbieranie dowodów i itd zajeło mu rok czasu. Co nie zmienia faktu że nikt normalny nie siedzi na czateriach i innych tego typu gównach gdzie roi się od jakiś popaprańców.
Zgłoś
Avatar
Rafal1757 2012-11-01, 23:26
ha ha jaka beka, zapożyczyłem tekst o namierzaniu od jakiegos zacnego sadola, chyba nie dokończył gościu

Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie