18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Witam,

Znalazłem sobie nowy sport a mianowicie polowanie na pedofilii.

Zalogowałem się na czat wp pod nickiem Natalia_12lat i czekałem.
Długo czekać nie musiałem...

Sami stwierdźcie czy ten osobnik zasłużył na miano pedofila / niedoszłego pedofila.



[ Komentarz dodany przez: Angel: 2012-11-01, 21:03 ]
W związku z tym, iż autor tematu potwierdził, że bezprawnie wszedł w posiadanie tych zdjęć oraz istnieje duże prawdopodobieństwo, iż temat ma na celu oczernienie czyjejś osoby zdjęcia zostały usunięte.
Zgłoś
Avatar
user4 2012-11-01, 23:38
mjolnir napisał/a:

Kiedyś oglądałem reportaż na temat łowcy pedofili z Wrocławia, gość pracuje jako motorniczy jego hobby to właśnie wyławianie jebanych pedofili z internetu. Było to dość dawno temu i już nie pamiętam szczegółów ale mówił że duża większość pedoli podszywa się pod rówieśników ofiar, a rozmowy, zbieranie dowodów i itd zajeło mu rok czasu. Co nie zmienia faktu że nikt normalny nie siedzi na czateriach i innych tego typu gównach gdzie roi się od jakiś popaprańców.



watch?v=k-cPSsJjYCM&feature=plcp to?
Zgłoś
Avatar
b................d 2012-11-01, 23:45
Zgłoś
Avatar
~Blackhunter 2012-11-01, 23:48 13
No cóż wiem że każdy wkleja tu rozmowy z niby pedofilami i to pewnie staje się nudne ale nie mogłem się powstrzymać. Końcówka rozmowy mnie po prostu rozjebała. Koleś ładnie się osrał







Zgłoś
Avatar
Rafal1757 2012-11-01, 23:54 1
haha no beka życia
Zgłoś
Avatar
TheExecutor 2012-11-02, 0:22 1
Podaj jego adres, będzie na kim przetestować nową Katanę
Zgłoś
Avatar
Barejski 2012-11-02, 3:03
PedoHunter
Wiek: 88
Dołączył: Wczoraj

Nie muszę mówić, ze koledze chodzi o poklask w sieci.
Tego typu rozmowy przeprowadzało się od zawsze i jak wiadomo...nie wiadomo kto jest kim w sieci, także ilu naprawdę "pedofili" czy też "pseudopedofili" narobiło w gacie, a ilu ludzi miało niezły ubaw. Również uważałbym na to, o co się kogo oskarża.

Ps. Skoro taki z Ciebie hakier, to co Ty tu jeszcze robisz?
Zgłoś
Avatar
czaspogardy 2012-11-02, 10:31
miko93 napisał/a:

Świetna akcja! Czekam na więcej materiałów z polowań. Zgłaszasz to jakoś na policję?



Niestety w tym tym chorym, biurokratycznym kraju skończyłoby się to tak, że autor tego tematu, odpowiadałby za znieważenie czy coś tam a zboczeńcowi nawet zarzutów by nie postawiono.

Dla autora akcji oczywiście duzy browar a ofierze prowokacji dożywocie w meksykańskim pierdlu.
Zgłoś
Avatar
hedd 2012-11-02, 10:56
@Kozakoff A przez takich jak ty w więzieniach siedzą niewinni ludzie a prawdziwi zwyrodnialcy wciąż pozostają na wolności.

Wczoraj z ciekawości wszedłem na czat, jakiś regionalny pokój i rzeczywiście - długo nie musiałem czekać, żeby odezwał się jakiś 'pedo'. Ale, do chuja, czy każdy kto proponuje na czacie jakieś igraszki dziecku to pedofil? Akurat w tym fachu liczą się czyny, nie słowa. Poza tym, jaka normalna 10-11-12 latka wchodzi na czat żeby rozmawiać z 2 a czasem 3 razy starszym facetem? Rozumiem, że prawdziwi pedofile rozmawiają z dzieciakami też udając dzieciaka, ale chyba naprawdę trzeba być bezmózgiem, żeby będąc na czacie uwierzyć, że 12latka jest na tyle bezmyślna, żeby flirtować ze starszym od siebie o tyle lat gościem.

Pooglądajcie sobie jakieś dokumenty na necie jak organizuje się profesjonalne pułapki na prawdziwych pedofilów a dopiero później łykajcie takie ściemy jakie propaguje PedoHunter, który dołączył tutaj, żeby wlepić temat. Nic wam to nie daje do myślenia, ach, co z tą Polską. :/
Zgłoś
Avatar
Zwiastun 2012-11-02, 11:32
Ja to bym się nie zdziwił jakby taki Janusz_40 okazał się dwunastolatką z kutasem i wtedy by dopiero beka była
Zgłoś
Avatar
Gebofon 2012-11-02, 12:41
Ja pierdolę ładnie się uśmiałem, nie ma co... Dzięki Panowie.Piwko
Zgłoś
Avatar
Stuku 2012-11-02, 16:04
Przeraziła mnie skala zjawiska. Zaleciałem na chat, wpisałem nick jaka Anusia13. Po 30 sekundach:



Mam ochotę teraz zebrać paru znajomych i ustawić się z kamerą na takich pedofilii ....
Zgłoś
Avatar
Rafal1757 2012-11-02, 16:41
hedd napisał/a:

@Kozakoff A przez takich jak ty w więzieniach siedzą niewinni ludzie a prawdziwi zwyrodnialcy wciąż pozostają na wolności.

Wczoraj z ciekawości wszedłem na czat, jakiś regionalny pokój i rzeczywiście - długo nie musiałem czekać, żeby odezwał się jakiś 'pedo'. Ale, do chuja, czy każdy kto proponuje na czacie jakieś igraszki dziecku to pedofil? Akurat w tym fachu liczą się czyny, nie słowa. Poza tym, jaka normalna 10-11-12 latka wchodzi na czat żeby rozmawiać z 2 a czasem 3 razy starszym facetem? Rozumiem, że prawdziwi pedofile rozmawiają z dzieciakami też udając dzieciaka, ale chyba naprawdę trzeba być bezmózgiem, żeby będąc na czacie uwierzyć, że 12latka jest na tyle bezmyślna, żeby flirtować ze starszym od siebie o tyle lat gościem.

Pooglądajcie sobie jakieś dokumenty na necie jak organizuje się profesjonalne pułapki na prawdziwych pedofilów a dopiero później łykajcie takie ściemy jakie propaguje PedoHunter, który dołączył tutaj, żeby wlepić temat. Nic wam to nie daje do myślenia, ach, co z tą Polską. :/



ale przecież to jest chore, wchodzisz na czat z nickiem sugerującym nastolatkę, popiszesz chwilę na ogólnym a po chwili zgłasza się kilku facetów 30 + i chętnie piszą o seksie, (także cyber) i nie zraża ich wiadomość o wieku. NNawet jeśli nie dojdzie do spotkania to przecież normalny facet nie pisze z 13 latką o takich rzeczach
Zgłoś
Avatar
hrabia9933 2012-11-02, 21:15
szacun, juz widze czym sie zajme po studiach informatycznych
Zgłoś
Avatar
K................i 2012-11-02, 21:39 2


Rzucam na pożarcie sadolom z Poznania. Kto chce się z nim na wybijanie ząbków umówić to w poniedziałek o 20 na czateria.pl

Wszelkie błędy ortograficzne, interpunkcyjne etc. celowe, żeby być bardziej wiarygodnym/wiarygodną.
Zgłoś
Avatar
Krzysztof_Jarzyna 2012-11-02, 21:40 2
Jakim to trzeba być amatorem żeby aż mieć program do zmiany adresu mac. Nic dziwnego, że dał sobie wcisnąć trojana.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie