18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 59 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Witam,

Znalazłem sobie nowy sport a mianowicie polowanie na pedofilii.

Zalogowałem się na czat wp pod nickiem Natalia_12lat i czekałem.
Długo czekać nie musiałem...

Sami stwierdźcie czy ten osobnik zasłużył na miano pedofila / niedoszłego pedofila.



[ Komentarz dodany przez: Angel: 2012-11-01, 21:03 ]
W związku z tym, iż autor tematu potwierdził, że bezprawnie wszedł w posiadanie tych zdjęć oraz istnieje duże prawdopodobieństwo, iż temat ma na celu oczernienie czyjejś osoby zdjęcia zostały usunięte.
Zgłoś
Avatar
Fajczak 2012-11-04, 0:32 2
O cholera, to Sołackie rewiry ;o. Jeśli potrzebujesz jakiejkolwiek pomocy, to jestem chętny- w słusznej sprawie zawsze chętnie można pomóc, szczególnie, że więcej osób potrafi więcej zdziałaś- jest to jakaś myśl na przyszłość .
Oczyśćmy Poznań z pedofilów .
Zgłoś
Avatar
Aruś 2012-11-04, 2:50 2
Tego syfu to tam od chuja jest, wystarczy ustawić obojętnie jaki nick z cyfrą w zakresie 12-15 i po chwili same zaproszenia od jakichś 20-30+ latków. Trzeba chociaż raz wziąć z Ruskich przykład

Zgłoś
Avatar
q800 2012-11-04, 11:44
Feragas napisał/a:



Ale ty pierdolisz głupoty, znawca prawa "kula w łeb" - posiadanie broni palnej jest karalne



Jak się ma pozwolenie, to nie jest karalne, kmiotku

Druga rzecz, że nie doczytałem, że jednak zaczął nawijać o "kochaniu się", co nie zmienia mojego zdania i tego co napisałem. Pisać sobie każdy może, co mu się żywnie podoba. Tworzyć scenariusze, ściemniać, nawzajem nakręcać. To nie jest karalne.

Konfident pierdolony. Państwo docenia waszą postawę.
Zgłoś
Avatar
Sadoll 2012-11-04, 17:34
Czy mi się wydaje czy część 2 z wczoraj (03-11-2012) została usunięta?

[ Komentarz dodany przez: Angel: 2012-11-04, 18:02 ]
została scalona do 1
Zgłoś
Avatar
Włodzimierz 2012-11-05, 7:04
Aż z ciekawości wbiłem raz na wp, drugi raz na interie i jestem w szoku rozmów jakich doświadczyłem. Na chuj 18-30(!) latkowie przesiadują na chat'cie dla uczniów szkoły podstawowej? Czego oczekują? Inteligentnej rozmowy? Taki chuj. Idioci pokroju "zwalisz mi konia?", "wiesz co to seks?", "co masz na sobie?", "opisz się jaką masz cipke i dupe?", "jesteś podniecona?" i wiele innych, atakują każdego kto wejdzie na tenże chat z odpowiednik nickiem. Ale miłym uczuciem było ich rozczarowanie gdy próba omamienia "dychy" skończyła na fiasku

I chuj, że może i faktycznie dany osobnik nie zrobiłby krzywdy dziecku będąc z nim sam na sam. Za samą zbereźną rozmowę z ~11 latką, powinni kark przetrącić albo jajca upierdolić.
Zgłoś
Avatar
marna 2012-11-05, 19:51
Strark napisał/a:

Jeżyce, Piątkowo...P-Ń chciałbym tam pojechać z oczywistych powodów.



no ta.. Poznań miasto doznań
Zgłoś
Avatar
Janeo 2012-11-06, 22:25
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
Janeo 2012-11-06, 22:25
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
Majkeliusz 2012-11-06, 23:22
Rozumiem ludzie mają jakieś fetysze, ale żeby z małym i niewinnym dzieckiem ...
Zgłoś
Avatar
~Imperator 2012-11-07, 1:06
Masz wystarczające dowody i trzeba to zgłosić na Policję
Zgłoś
Avatar
Janeo 2012-11-07, 13:14 1
wyslę płytkę z materialami do prokuraury albo na policje anonimowo

no i za co te jebane ostrzeżenia?! przeciez to zdjecie ma na nk a nie ma nigdzie zabronione wrzucania zdjec z portali spolecznosciowych?

"Sadistic.pl © 2007-2012. Sadistic.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść materiałów i komentarzy zamieszczonych przez użytkowników serwisu." Pff..

mam jego nk także jak ktos chetny na wpierdol w brzozowie k.rzeszowa to znam ulice;)

w sumie przydała by się porada jakiegoś policjanta.. czy mi nic nie groziło by za podszywanie się za 11latke?? jakbym chciala pojsc na policje jednak nie animowo? fotki sam mi przeslal i dal linka do nich
Zgłoś
Avatar
PedoHunter 2012-11-07, 13:33
Dobra robota Janeo Jak będę miał czas to złapię jeszcze kilku. Szkoda tylko że mod usuwa zdjęcia.
Zgłoś
Avatar
~Imperator 2012-11-07, 14:24 1
Gadałem s sąsiadem to prawnik, w sądzie nic mu nie zrobią, pisał z dorosłym facetem który podaje się za dziecko. Zgłosić jednak trzeba, w każdym dużym mieście jest komórka zajmująca się takimi sprawami. Co do pokazywania zdjęć to możesz mieć problem, Polskie prawo bardziej chroni przestępców ( patrz na tv ) zakrywają ryje bandycie a tajniakowi który go prowadzi nie, paranoja
Pokazywanie fotek może doprowadzić do tego że ktoś da mu cynk i zaprzestanie swojej działalności, daj szybko płytkę i opisz wszystko jak było, wyślij na adres swojej Komendy Wojewódzkiej Policji i oni będą wiedziec co z tym zrobić. Nie wysyłaj na wiejski Komisariat bo to zleja. Duże miasto i KWP wydział prezydialny oni prześlą dalej
Zgłoś
Avatar
Janeo 2012-11-07, 15:34
@up można do warszawy wysłać? On mieszka w rzeszowie, da się wysłać anonimowo? bo nie chce, żeby potem mnie po sądach ciągneli... aha i jestem kobietą (patrz znacznik )
Zgłoś
Avatar
~Imperator 2012-11-09, 1:12 1
Janeo napisał/a:

@up można do warszawy wysłać? On mieszka w rzeszowie, da się wysłać anonimowo? bo nie chce, żeby potem mnie po sądach ciągneli... aha i jestem kobietą (patrz znacznik )



Oczywiście że da się wysłać anonimowo, piszesz o całej sprawie co ustaliłaś możesz podać do kontaktu e-mail
Jeśli chodzi o ciąganie to masz rację, może to byc kłopotliwe, ale...żadna służba na świecie nie poradzi sobie bez pomocy ludzi...
Nie ma co słać do Wawy, Wyślij do Komendy Wojewódzkiej w Rzeszowie. Adres znajdziesz w sieci, podpisz się życzliwa i po sprawie. Policja namierzy go w 20 minut i podejmie takie działania które z czasem doprowadzą do zatrzymania, wejdą mu do chaty poszukają dowodów i wsadzą na kilka lat, chlopaki w pierdlu już mu życie ułożą hehehe
Zgłoś
Avatar
R................x 2012-11-09, 4:14
"Sadistic.pl © 2007-2012. Sadistic.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść materiałów i komentarzy zamieszczonych przez użytkowników serwisu."

To nic nie znaczy, teraz nawet rasistowskie komentarze mogą być ścigane z urzędu, nie mówiąc o czymś takim.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie