18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Witam,

Znalazłem sobie nowy sport a mianowicie polowanie na pedofilii.

Zalogowałem się na czat wp pod nickiem Natalia_12lat i czekałem.
Długo czekać nie musiałem...

Sami stwierdźcie czy ten osobnik zasłużył na miano pedofila / niedoszłego pedofila.



[ Komentarz dodany przez: Angel: 2012-11-01, 21:03 ]
W związku z tym, iż autor tematu potwierdził, że bezprawnie wszedł w posiadanie tych zdjęć oraz istnieje duże prawdopodobieństwo, iż temat ma na celu oczernienie czyjejś osoby zdjęcia zostały usunięte.
Zgłoś
Avatar
m................l 2012-11-30, 1:34 3
Witajcie. Po zobaczeniu tematu, gdzie inny użytkownik urządził sobie polowanie na pedofilów byłem ciekaw ilu złapię podszywając się pod małolatów. Udało mi się złapać jednego (wiem, wiem - mało) jednak komunikator przez który urządzałem polowanie miał lukę pozwalającą na odczytanie adresu IP rozmówcy. Mimo że miał on dobrze zabezpieczony komputer to jednak poszło zawiadomienie na lokalnej komendzie. A teraz do rzeczy: Użytkownik ten przedstawiał się jako 15-sto letnia Monika (nick MoNiKa ) lecz jak wiadomo (albo i nie wiadomo) na palringo można sobie zmieniać nick w dowolnej chwili. I tutaj jak go wykryłem:
1. W profilu miał wpisane "Zbyszek".
2. Dwie godziny po tej konwersacji zmienił nick na taki jak na screenie.
3. Zapomniał usunąć mnie z kontaktów.

Myślę że wyniki nawet bez zmieniania nicku są ciekawe. Oczywiście dalej będą takie polowania urządzał i dzielił się tutaj wynikami. Może następnym razem nick w stylu "Paulina12"?
Mam jedynie nadzieję, że nie miał on zmiennego IP a policja zainteresuje się jegomościem. Dla mnie powinno się takich ludzi rozstrzeliwać no ale cóż, Hitler nie żyje.
Jeśli chcecie więcej takich polowań piszcie w komentarzach, ostatnio mam trochę więcej wolnego czasu więc mógłbym polować

P.S: Pełna rozdzielczość screena po skopiowaniu adresu grafiki i wklejeniu do paska adresu.
Zgłoś
Avatar
S................l 2012-11-30, 1:36
Kolejny bohater internetu! Tak trzymać!

PS: Czy da się z tego też czerpać korzyści seksualne?
Zgłoś
Avatar
Lukwap 2012-11-30, 1:38
Zgłoś
Avatar
~Velture 2012-11-30, 1:39 3
Sam masz kurwa 21 lat i się podszywasz pod 15 latka/latke więc chyba raczej to ty jesteś pedofilem i szukałeś dzieciaków ale okazało się ,że twoja zdobycz okazała się drapieżnikiem i na siłe chce wyjść na tego dobrego.

Ze screena nic nie wynika więc poprostu ty sie obsrałeś ,że ciebie ktoś mógł zgłosić jako jebanego pedofila i chcesz mieć poźniej dowody na policji ,że niby prowokacje przeprowadzałeś.
Zgłoś
Avatar
Pomurnik666 2012-11-30, 1:40
podałeś się za 16 latke ?? to już nie pedofilia xD
Zgłoś
Avatar
Piotrek-nl 2012-11-30, 1:45
No to żeś udowodnił. Z twojej konwersacji jasno wynika, że chcial cię ruchnąć.
Poluj ty lepiej na koźlaki i podgrzybki.
Zgłoś
Avatar
Moreq 2012-11-30, 2:06 4
O Kurwa jaki z Ciebie debil!

Jakiś zbyszek zapytał się Ciebie jakiej muzyki słuchasz, a ty mu odpisałeś
"Informuje uprzejmie że został pan zgłoszony na policję jako pedofil"

o kurwa, jesteś najbardziej niedojebaną istotą jaką spotkałem. O ja jebie.
Mam nadzieję że teraz to Tobie policja wjebie na chatę i jebnie kare za nielegalnego Windowsa, gry i mp3 chuju.

Aleś mi poprawił humor, łoo hoo hoo
Zgłoś
Avatar
m................l 2012-11-30, 2:14
Wiedziałem że będą takie komentarze, w końcu to sadol.
Moreq: Muszę Cię zawieść, nie jestem gimbusem i nie piracę.
Velture: Piszesz tak, jakbyś nim był. Także muszę Cię zawieść, ponieważ to on zaczął konwersację. Chcesz screena z początku to nie ma problemu. Poza tym jak miałbym łapać pedofilów bez podszywki pod gimbusa?
Idiots, idiots everywhere.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2012-11-30, 2:23
O jejku pojechał nam dzieciak tekstem z zagranicznych stron.

Cytat:

Chcesz screena z początku to nie ma problemu


Chcę. Czekam na te inne zdjęcia abyś udowodnił mi jak bardzo się mylę.

Cytat:

Wiedziałem że będą takie komentarze


'ale i tak dojebie temat aby zobaczyc jak spinają dupe bo jestem jebanym trollem i czerpie korzyści seksualne z czytania komentarzy' - twój tok rozumowania.

Dla mnie i tak jesteś żałosnym dzieciakiem i pierdolonym pedofilem co chce zabłysnąć a w rzeczywistości czujesz potrzebe zwalenia kapucyna do nowych doznań bo dział hard ci nie wystarcza ,i zasadniczo mam wyjebane czy myślisz o mnie co .

Cytat:

Poza tym jak miałbym łapać pedofilów bez podszywki pod gimbusa?


To twój cel życiowy? Łapanie chuj wie kogo po chuj wie jakich komunikatorach? Naprawde? Znajdź sobie pannę jakąś bo to już ten wiek co powinieneś się nimi interesować.
Fajnie jak takich dwóch co łapią pedofili się złapie wzajemnie pewnego dnia. HJE HJE HJE.

Aby cie pocieszyć ,ze nie jestem pedofilem to możesz się swojej mamy zapytać. Napewno zaprzeczy.
Zgłoś
Avatar
m................l 2012-11-30, 2:28
Ja także mam wyjebane na to co piszesz bo jesteś tylko trollem i nikim więcej.
Od mojego rodzica wypierdalaj, twoi mają pewnie po 19 lat i myślą jak powtórzyć śliski kocyk bo nie zezwolono na aborcję.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2012-11-30, 2:29
Cytat:

Chcesz screena z początku to nie ma problemu


Gdzie te screeny pedofilu o których pisałeś ,że je dasz?
Zgłoś
Avatar
m................l 2012-11-30, 2:36
Jest w pierwszym poście, powinien wystarczyć jeśli masz IQ większe od wibratora.
Zgłoś
Avatar
gangstareso 2012-11-30, 2:40
mimol to się kur,,a wykazałeś heheheh widzę że według ciebie jak bym powiedział cześć 15 latce to pedofilem jestem
Zgłoś
Avatar
~Velture 2012-11-30, 3:40
Cytat:

Chcesz screena z początku to nie ma problemu


Czekam na screena z początku jak obiecał autor. No ale oczywiście sie nie doczekam bo taki screen nie istnieje.
Moge tak pisać co chwile o tym a ty i tak mi go nie dasz pomimo ,że pisałeś ,że dasz pedofilu jeden. Nie dasz bo widać na nich byłoby jak ty podrywasz 15 letnich chłopców.

Cytat:

Jest w pierwszym poście, powinien wystarczyć jeśli masz IQ większe od wibratora.


Swojego ojca w to nie mieszaj. Czekam na obiecanego screena pedofilu.
Zgłoś
Avatar
szachu44 2012-11-30, 4:11
@up i co dostaałeś ?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie