18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Witam,

Znalazłem sobie nowy sport a mianowicie polowanie na pedofilii.

Zalogowałem się na czat wp pod nickiem Natalia_12lat i czekałem.
Długo czekać nie musiałem...

Sami stwierdźcie czy ten osobnik zasłużył na miano pedofila / niedoszłego pedofila.



[ Komentarz dodany przez: Angel: 2012-11-01, 21:03 ]
W związku z tym, iż autor tematu potwierdził, że bezprawnie wszedł w posiadanie tych zdjęć oraz istnieje duże prawdopodobieństwo, iż temat ma na celu oczernienie czyjejś osoby zdjęcia zostały usunięte.
Zgłoś
Avatar
job_twaju_mać 2012-11-01, 17:11 51
Niestety nie umiem hakierować



Koleś się obsrał po pachy
Zgłoś
Avatar
j................� 2012-11-01, 17:15 9
booore,

Ale teraz dojebałeś piździe uszy. zamiast bronić kolesia który wyłapuje pedofili to ty pedofilom podsuwasz paragrafy na łowcę pedofili, chyba boisz się,że i ciebie ktoś wreszcie drapnie....
Zgłoś
Avatar
PedoHunter 2012-11-01, 17:18 6
booore napisał/a:



Na mój rozum, to właśnie "dałeś ciała" panie myśliwy.
Jeśli gość to zobaczy, zgłosi srewisowi, "zabezpieczy" obrazy, wniesie przeciwko tobie powództwo do sądu, to nie wiem czy wiesz ale możesz za to nieźle beknąć.
Bo to, czy osobę przedstawioną na zdjęciu można rozpoznać czy nie, to orzeknie sędzia który te twoje ciemne paseczki może mieć gdzieś.

Przyjmij dobrą radę i na przyszłość nie szeryfuj, bo tylko sobie możesz zrobisz ziaziu, a normalnie zgłaszaj policji nawiązanie kontaktu z każdym gnojem.



Military grade encrypted tunneling mówi coś Tobie ? a jeżeli zarejestrowałem się i wystawiłem posta przez jego połączenie internetowe ? Powodzenia.
Zgłoś
Avatar
brytania 2012-11-01, 17:20 2
Swietna akcja. Moim zdaniem nie trzeba na policje zglaszac. wystarczy internet
Zgłoś
Avatar
kebabzord 2012-11-01, 17:20 6
Inexorable napisał/a:

współczuje typowi jak go zaraz wszyscy znajomi zobacza JA JEBIE xD



Jak jebiesz to się umyj.
Zgłoś
Avatar
konrad3112 2012-11-01, 17:31 1
Piękna inicjatywa. Czekam na więcej. Tu nawet nie potrzeba policji, niech któryś jego znajomy to znajdzie, a gość nie będzie miał życia. Jeszcze się ktoś z "osiedlowych" dowie i będzie darmowy oklep dostawał. Super!
Zgłoś
Avatar
booore 2012-11-01, 17:31 1
PedoHunter napisał/a:


Military grade encrypted tunneling mówi coś Tobie ? a jeżeli zarejestrowałem się i wystawiłem posta przez jego połączenie internetowe ? Powodzenia.



"mówi coś ci?", albo lepiej: "mówi ci coś?"
Jesteś Polakiem, to proszę: pisz po polsku.

Nic mi nie mówi i nie musi. Mnie to zwisa i powiewa czy się wystawiasz na widelcu, czy też chowasz po kątach.

Również życzę powodzenia, oraz zdrowia i pomyślności.
Zgłoś
Avatar
juki 2012-11-01, 17:32 1
Hmm... Ciekawi mnie jak zdobyles jego fotki : D

btw. krata browcow za akcje
Zgłoś
Avatar
j................0 2012-11-01, 17:34 3
Nie wiem skąd masz koleś te zdjęcia ale typ mi na 120 kg przy wzroście 180 cm na pewno nie wygląda. Nie ładnie robić komuś takich psikusów. Jak ma się prywatne żale to się rozmawia twarzą w twarz a nie troluje.
Zgłoś
Avatar
booore 2012-11-01, 17:38 7
jestę żydę napisał/a:

booore
Ale teraz dojebałeś piździe uszy. zamiast bronić kolesia który wyłapuje pedofili to ty pedofilom podsuwasz paragrafy na łowcę pedofili, chyba boisz się,że i ciebie ktoś wreszcie drapnie....



Zapytam krótko: jesteś rodzicem?
Ja jestem.
Reszty się domyśl.

To co tu widzę, to zdjęcia jakiegoś ktosia, którego nie znam a o którym ktoś pisze że jest pedofilem.
Zdajesz sobie sprawę, że jest możliwe zmajstrowanie na podobnej zasadzie zestawu "wrabiającego" ciebie w nekrofilię skrzyżowaną z koprofilią?
Zgłoś
Avatar
mlody354 2012-11-01, 17:38 1
myślałem że w komentach jakiś filmik albo zdjęcia z wpierdolu oglądnę już się ucieszyłem piwo mam otwierać a tu taki chuj...
Nie dałbym piwa jak bym wiedział że nie wpierdoliliście mu
Zgłoś
Avatar
soadfan 2012-11-01, 17:41 4
Akcja szczytna, ale jak to powiedział Nicola Tesla w 1410 r p.n.e. " Nie można wierzyć we wszystko co ludzie piszą w internecie ".
Btw. zaraz media się od tego zaszumią i będzie kolejny wisielec jak po słynnych "Strzegomskich kurewkach".
Zgłoś
Avatar
Insaner 2012-11-01, 17:46 21
Wg mnie zrobiłeś idiotyczną rzecz - równie dobrze ten koleś mógł sobie jaja robić wiedząc, że domniemana "12 latka" to 30 letni facet~", a Ty włamałeś mu się do komputera, wybrałeś prywatne zdjęcia (nawet nie mając pewności, czy to Twój rozmówca) , wrzuciłeś na ogólnodostępne forum i doklejasz łatkę pedofila. AKCJĘ POPIERAM, ALE tak długo jak nie masz pewności ( a sprawdzić kogoś takiego można nakrywając go na miejscu spotkania <nawet w miejscu publicznym>), tak długo nie powinieneś czegoś takiego zamieszczać. Jeśli to faktycznie pedofil i pisał na serio, to brawo - jeśli nie, to równie dobrze mogłeś niewinnemu kolesiowi zrobić piekło z życia - takie rzeczy zgłaszaj od razu na policję, a nie lecisz z nimi na sadistica
Zgłoś
Avatar
C................n 2012-11-01, 17:53
Dobre. Jakbym mógł to bym z 10 piw postawił
Zgłoś
Avatar
Z................y 2012-11-01, 17:54 3
Jeszcze się pochwal haxiorze jak mu "zainfekowałeś" komputer. Bo po inteligencji kolesia domyślam się że poprzez foto.exe ... Generalnie trochę mi to śmierdzi ustawką w celu skompromitowania kogoś, chyba że się mylę.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie