18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Witam,

Znalazłem sobie nowy sport a mianowicie polowanie na pedofilii.

Zalogowałem się na czat wp pod nickiem Natalia_12lat i czekałem.
Długo czekać nie musiałem...

Sami stwierdźcie czy ten osobnik zasłużył na miano pedofila / niedoszłego pedofila.



[ Komentarz dodany przez: Angel: 2012-11-01, 21:03 ]
W związku z tym, iż autor tematu potwierdził, że bezprawnie wszedł w posiadanie tych zdjęć oraz istnieje duże prawdopodobieństwo, iż temat ma na celu oczernienie czyjejś osoby zdjęcia zostały usunięte.
Zgłoś
Avatar
dth 2012-11-01, 17:54
jak zaraziłeś go tym wirusem?
Zgłoś
Avatar
j................� 2012-11-01, 17:55 1
booore,
Jestem rodzicem i co z tego? bo nie rozumiem co ma piernik do wiatraka?
Skoro jesteś rodzicem to chyba wolisz,żeby takie ścierwo gniło w ziemi a nie na ziemi?
Gdybym nawet nie był rodzicem to jestem stanowczo przeciwny,gwałcicielom,pedofilom i innym seksualnie niedojebanych zjebach.

Jeżeli ktoś robi sobie jaja lub podaje nieprawdziwe informacje to także powinien zostać ukarany ale jezeli jest to prawdziwa informacja to ten pedał powinien zjeść swoje genitalia i tyle.
Co znam /nie znam to ktoś ci gwałci dziecko i policja ma domniemanego sprawcę ale wina nie została jeszcze udowodniona to czy już nienawidzisz sprawcy i miałbyś ochotę mu rozłupać łeb cegłówką czy jednak mówisz sobie "przecież go nie znam,może to nie on,może go wrabiają,może po prostu się mylę" ?

Teraz powinni się odezwać wyznawcy jp i ukarać go za to! bo przecież policja jest po chuju potrzebna i mocą sami to zrobić - ukarać zwyrodnialca:D
Zgłoś
Avatar
booore 2012-11-01, 17:56 6
A co, jeśli ktoś tu montuje akcję zgnojenia Bogu ducha winnego człowieka, na podobnej zasadzie jak tutaj:

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-wroclaw,44/zrobili-ze-mnie-przestepce-nie-jestem-pedofilem,281676.html ?

Hm?

Cytat:

Jeżeli ktoś robi sobie jaja lub podaje nieprawdziwe informacje to także powinien zostać ukarany


Ano właśnie.
Zgłoś
Avatar
d................k 2012-11-01, 18:02
IMO jebie podpuchą. Ciekawe jakim cudem miałbyś zdobyć z czata wp jego adres IP? W jaki sposób pudesłałeś mu tego trojana?

Piwa nie będzie, bo to przypomina nic innego jak tą akcję - sadistic.pl/uwaga-pedofil-vt144076.htm
Zgłoś
Avatar
Kudłaty96 2012-11-01, 18:04
Ciekawi mnie tylko jedno. Skoro przeciętny internauta potrafi w banalny sposób namierzyć i zidentyfikować pedofila to jakie kroki podejmuje policja by zapowiedz takim właśnie sytuacją ....
Zgłoś
Avatar
booore 2012-11-01, 18:04
jestę żydę napisał/a:

booore,
Jestem rodzicem i co z tego? bo nie rozumiem co ma piernik do wiatraka?
Skoro jesteś rodzicem to chyba wolisz,żeby takie ścierwo gniło w ziemi a nie na ziemi?



No więc właśnie - żaden normalny rodzic nie będzie bronił pedofili.

Ale jednocześnie żaden normalny, rozumny, cywilizowany człowiek nie będzie robił "linczu" na podstawie ploty puszczonej w eter.
I teraz zastanów sie do jakiej grupy deklarujesz przynależność.

A piernik do wiatraka ma się tak: wiatrak mieli zboże na mąkę, z której można upiec piernik
Zgłoś
Avatar
j................� 2012-11-01, 18:06
booore,

widziałem reportaż o nim dlatego też ten człowiek który w tak chujowy sposób się zachował powinien usłyszeć bardzo wysoka karę żeby odstraszyć następnych debili,którzy w tak nieciekawy sposób próbują się odegrać

Pedofilię karać kulką w łeb,gwałcicieli też powinno się wybić patologię zagrażającą życiu lub zdrowiu innych ludzi.
Zgłoś
Avatar
b................0 2012-11-01, 18:06
hmm zarażasz trojanami przez czat...
Zgłoś
Avatar
tds1974 2012-11-01, 18:10
Kudłaty96 napisał/a:

Ciekawi mnie tylko jedno. Skoro przeciętny internauta potrafi w banalny sposób namierzyć i zidentyfikować pedofila to jakie kroki podejmuje policja by zapowiedz takim właśnie sytuacją ....



"sytuacją"
Zgłoś
Avatar
Feragas 2012-11-01, 18:11
Akire napisał/a:



Kurwa wstydu nie masz... własngo ojca podjebać



Masz pecha deklu, bo to twój. A tak serio to gościu z innego wojewodztwa wgl:P a zglosilem go w warszawie:P
Zgłoś
Avatar
tds1974 2012-11-01, 18:16 4
12 lat...



A to akurat autentyk. Dziewczyny zebrane z portali społecznościowych - z wyjątkiem tej, która nie ma 12 lat (znawcy wiedzą)
Zgłoś
Avatar
booster07 2012-11-01, 18:19
sadistic.pl/antypedofil-gang-vt111640.htm
Zgłoś
Avatar
Feragas 2012-11-01, 18:20
Będę_go_zjadł napisał/a:

Niestety nie umiem hakierować

Obrazek

Koleś się obsrał po pachy



Generalnie ok ale tą regułkę na koniec lepszą użyj, np. "Witam z tej strony wydział ds. pedofilii komputerowej. Pana komputer aktualnie jest namierzany, a transkrypt rozmowy aktualnie zapisywany. Dziękuję i dowidzenia"

Po tym zgłaszasz jeśli jest jakiś moderator nick gościa
Zgłoś
Avatar
JohnnyRocketfingers 2012-11-01, 18:23 3
Ciekawi mnie czy to prawda jestem sceptycznie nastawiony. Koles musial byc idiotą zeby pisac na czatach do 12 latki, bo policja tez glupia nie jest i takie czaty lubi sobie obserwowac. Teoretycznie kolo mogl sie nabijac, bo nieraz sie widzi jak pisza z gowniarami wyciagaja od nich glupoty i potem wrzucaja screeny rozmow na internet. Teoretycznie nie masz zadnego dowodu na goscia nie umowiles sie na spotkanie i go nie widziales (mogl sie nabijac i umowic. Gowniara by poszla, a on rechotał w domu "jaka glupia pewnie poszla") Nie masz zielonego pojecia czy te zdjecia sa jego moze byl z kims na wakacjach i wrzucil caly plik zdjec na kompa, moze pisal z czyjegos laptopa, kompa. Moze siedzial z kolega i robili sobie jaja.

Teoretycznie to wrzuciles foty jakiegos kolesia ktorego nie znasz i nie masz zielonego pojecia kim jest i czy jest winny. To jest niefajne bo mozesz komus zjebac zycie tylko z powodu domyslow jak tamtemu co na billboardy jego zdjecie wrzucili.
Zgłoś
Avatar
Feragas 2012-11-01, 18:27
@up

Racja, zgadzam się w zupełności. Jak ja załatwiałem pedofila, to wyciągnąłem od niego wszystko sam, w sensie, że to on mi wysyłał zdjęcia swoje. Swoje dane, numer tel, gdzie mieszka, foty ryja, plus udostepnil w internecie filmik z gwałtu nieletniej i wtedy miałem pewność, że to pedofil
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie