18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Witam,

Znalazłem sobie nowy sport a mianowicie polowanie na pedofilii.

Zalogowałem się na czat wp pod nickiem Natalia_12lat i czekałem.
Długo czekać nie musiałem...

Sami stwierdźcie czy ten osobnik zasłużył na miano pedofila / niedoszłego pedofila.



[ Komentarz dodany przez: Angel: 2012-11-01, 21:03 ]
W związku z tym, iż autor tematu potwierdził, że bezprawnie wszedł w posiadanie tych zdjęć oraz istnieje duże prawdopodobieństwo, iż temat ma na celu oczernienie czyjejś osoby zdjęcia zostały usunięte.
Zgłoś
Avatar
dth 2012-11-01, 18:31 16
Jak na moje to wieje to na kilometr próbą wrobienia kogoś. Jakbym ja był pedofilem to byłbym megaostrożny. Ta rozmowa nawet nie wygląda tak jakby rozmawiał koleś 26-lat i dziewczynka 12 lat. To nawet nie brzmi jakby gadał z 16-latką. Na jego miejscu bym w tym momencie zaniechał dalszych czynności, nie wierzę, że byłby takim debilem by w to uwierzyć. Kolejną wątpliwą kwestią jest to całe zarażenie trojanem... jak mu go wysłałeś? Co do ostrożności, to koleś jest na tyle bystry, że próbuje sobie zmienić MACa, ale już nie jest w stanie zauważyć, że nie gada z dzieckiem?

Prawda jest taka, że każdy może sobie utworzyć taki materiał. Nawet ja teraz mogę wejść na chat na wp, podać się za "kasia_13" a następnie zalogować się jako "Tajemniczy" i przeprowadzić rozmowę z samym sobą. Dorzucić do tego parę zdjęć kogoś kogo nie lubię na tyle by coś takiego mu odjebać i gotowe.

Jakbym był modem to bym wyjebał ten temat, bo to pod paragraf podchodzi. A jak zwrócimy uwagę policji na sadistica to się zacznie cenzurowanie i inne ścierwa.

Swoją drogą podejrzewam, że pedofile mają teraz trochę trudniejsze życie, bo na czacie pojawiło się pewnie kilkunastu userów z sadistica, którzy chcą zaistnieć w internecie. Zawsze jakiś plus takiej akcji.[/b]
Zgłoś
Avatar
killerZeWsi 2012-11-01, 18:33
Kurde, aż zacznę pisać na czatach i szukać tego typu nicków. Ciekawe, czy trafię na takiego hakiera - szpanera. W sądzie się wybronię bez problemu, bo niby jak chciałbym wyrwać laskę (dziecko???) - na 5zł w portfelu? To nawet w podstawówce chcą przynajmniej dychę...
Zgłoś
Avatar
Rafal1757 2012-11-01, 18:40
idźmy o krok dalej i zorganizujmy coś takiego jak w rosji, może mniej brutalne, żeby nikt nie poszedl siedzieć ale spotkanie z pedo w realu, po takim czacie i wstępnym umówieniu się dało by pewnosć co do jego zamiarów. Trzeba by tylko zrobić ankietę, w jakim mieście ilu sadoli gotowych jest isć na taką akcję, a następnie pisać na czatach. Ktoś za ?
Zgłoś
Avatar
B................i 2012-11-01, 18:42 2
A może to prostu taki kretyn jak ty z sadistic, który chciał w podobny sposób jak ty pobawić się? Sorry ale nie wiesz czy on to pisał poważnie, jak już masz zamiar bawić się w bohatera to ewentualnie umów się w jakimś miejscu na spotkanie z nim, i wtedy jeśli przyjedzie( bo to swoiste potwierdzenie, a nie głuipie pisanie na czacie) przejdź do interwencji obij mu ryj albo wstaw jego zdjęcie.
Zgłoś
Avatar
Piechur23 2012-11-01, 18:47
Jeżeli to prawda to oby więcej takich ludzi którzy łapią te ścierwa. "Jeżeli".. i oby nie była to zemsta na niewinnej osobie np dziewczyna mści się na chłopaku za zdradę.. (nic nie sugeruje)
Zgłoś
Avatar
____ 2012-11-01, 18:50
Konto autora założone zaraz przed puszczeniem tematu. Co do opisu, z tego co pamiętam do włamań przez zdalny pulpit wystarczył tylko prosty program (chyba już nie rozwijany od 2007 roku), żadnych trojanów nikomu puszczać nie trzeba było (podesłanie trojana w tym przypadku jakoś trudne by nie było np. w emailu ze zdjęciami, do wydobycia samego IP wystarczyło gościowi podać jakiś adres stronki www lub sprawdzić nagłówek od emaila od niego). Sama zmiana MAC'a karty sieciowej, daje trochę ale tylko w sieciach osiedlowych gdzie routery po macu identyfikują klienta.
Ogólnie numer możliwy do zrobienia ale wygląda raczej na fake i niszczenie komuś wizerunku.
Zgłoś
Avatar
dth 2012-11-01, 18:52
Ewidentnie widać, że nic sobie nie wysyłali, więc nie miał jak mu tego programiku przesłać, bądź zawirusować jego komputer. Na moje wredny fake.
Zgłoś
Avatar
p0rucznik 2012-11-01, 18:52
miko93 napisał/a:

Świetna akcja! Czekam na więcej materiałów z polowań. Zgłaszasz to jakoś na policję?



on jest z policji...
Zgłoś
Avatar
ravp 2012-11-01, 18:58
Ciekawe ile osób robi sobie jaja na czacie, a ile naprawdę szuka sobie ofiary...
Zgłoś
Avatar
Rafal1757 2012-11-01, 19:10
idę na czat, szukajcie : Nataalcia_15**sweetXD
Zgłoś
Avatar
mr_9mm 2012-11-01, 19:12
Podszywanie się gówno da. Nawet jeśli się kogoś złapie. Ba, nawet jak zgłosi się to na policje, to prędzej zostanie się oskarżonym za bezprawne podszywanie i zniesławienie danej osoby. Na prawie miałem to wałkowane.
Podszywać się i robić takie akcje mogą tylko wyznaczeni do tego typu akcji policjanci na komendzie. No i dzieciaki prawdziwe(ofiary).
Także won do pieca z takimi tematami.
Zgłoś
Avatar
Feragas 2012-11-01, 19:23
@up

To chyba przysnąłeś bo mam 1 akcję takową udaną za sobą. Co prawda nie trwało to tydzień ani 2 tylko ponad rok...
Zgłoś
Avatar
Forfitajer 2012-11-01, 19:24
Stary, po paru latach przegladania sadistica nadszedl ten czas zeby sie zarejestrowac w celu dania komus piwka!
Zgłoś
Avatar
w................2 2012-11-01, 19:31 1
Witam,

Czytając dzisiejszy artykuł użytkownika "PedoHunter" wpadłem na podobny pomysł.

Postanowiłem wejść na czat i zarejestrowałem się pod nazwą "ola_13" po niespełna 3 minutach pojawiła się pierwsza wiadomość od pana o nicku" MILY37" który zaproponował seks... po kolejnej minucie pojawiła się kolejna wiadomość tym razem od "Dyskretny_fajny_pozna" które odrazu przeszedł do konkretnej rozmowy. Tych rozmów było bardzo dużo.

Może nie posiadam takich umiejętności jak "PedoHuneter" ale chciałem pokazać że jednak jest to bardzo częste zjawisko i ktoś powinnienem tym się zająć. Pojawiały się również panie które proponowały różne "zabawy".

A tutaj zrzut z paru rozmów z panami: )

Jeśli się spodoba mogę dorzuić pare kolejnych rozmów.









Sorrki ze nie w kolejności są;p
Zgłoś
Avatar
Admix 2012-11-01, 19:42 1
Ja pierdole, ile można ? 1 typek zrobił coś i reszta naśladuje...

Nie ma piwa, za brak kreatywności.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie