18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (12) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:24
Avatar
T................y 2020-04-27, 21:03 1
Kiedyś mam nadzieję jakaś agresywna puma uwolni się z wnyk i populacja robactwa i kundli spadnie
Zgłoś
Avatar
Roman270297 2020-04-27, 21:07
Szkoda, że pedał w leciał z nożem tak by puma miała co jeść. Lub też na odwrót jakby psów nie było
Zgłoś
Avatar
boo 2020-04-27, 21:17 7
TranzystorWyklęty napisał/a:

Kiedyś mam nadzieję jakaś agresywna puma uwolni się z wnyk i populacja robactwa i kundli spadnie



To się zabunkruj z rodzina bo was jeszcze ta puma znajdzie
Zgłoś
Avatar
zdun 2020-04-27, 21:20
Pumy z gumy, nike-i to są z bajki.
Zgłoś
Avatar
boo 2020-04-27, 21:22 1
TranzystorWyklęty napisał/a:

Kiedyś mam nadzieję jakaś agresywna puma uwolni się z wnyk i populacja robactwa i kundli spadnie



To się zabunkruj z rodzina bo was jeszcze ta puma znajdzie
Zgłoś
Avatar
Sniper6 2020-04-27, 21:24 6
Sam niech z tym nożem na tą pumę skoczy skurwysyn.
To taki seba co zawsze najpierw słabszego wysyła a potem wpada na gotowe.
Na chuj mu te psy jak puma uwięziona.
Strzelić do niej i po krzyku.A tak puma cierpi i psy cierpią.
Zgłoś
Avatar
tokwone 2020-04-27, 21:35
Ja pierdole ;(
Zgłoś
Avatar
RadzioC 2020-04-27, 21:36 4
Zwróćcie uwagę na to co pies ma na szyi, jakas taka szeroka twarda obroża, myślę ze gdyby nie ona to puma poradziłaby sobie szybciutko, w końcu pierwsze co to łapie za gardełko.
Zgłoś
Avatar
~DMT 2020-04-27, 21:37
żmij napisał/a:

Czyli, jak się jakaś z jaja wykluje, to będzie
populacja pum: 0.



Dałem : a nie =

Chciałeś błysnąć, ale coś ci nie poszło...
Zgłoś
Avatar
Hrodgar 2020-04-27, 21:49 3
Maniekem2 napisał/a:

Narzekacie że chore kurwy, skurwysynu.... Przecież to sadistic a nie klub przyjaciół myszki Miki



Nad myszką miki nikt by tutaj nie płakał, co innego zajebista puma.
Zgłoś
Avatar
radek225 2020-04-27, 21:59 11
Zdecydowanie jestem kociarzem, bardzo lubię koty, ale dla tych co płaczą, że szkoda pumy powiem jedno. Mi też szkoda tego kota, ale dla zabawy jej nie odjebali. Musiała kogoś zabić w wiosce, lub zabijała bydło, trzodę chlewną, lub drób. Puma to kurewsko silny kot, z resztą jak każdy inny. Nawet zwykły dachowiec jest bardzo silny biorąc pod uwagę swoją wagę i wymiary. Z racji tego, że jest silny, zabicie konia, krowy, świni, człowieka, to dla niej pikuś, a kurczaka, kaczkę zabiłaby ruchem łapy lub szczęk. Szkoda kota, ale widać, że za darmo jej się nie oberwało. Kłusowników polujących na oceloty, margaje, gepardy, tygrysy wieszałbym głową do dołu na słupach i latarniach. Ale jeśli dziki kocur stanowi realne zagrożenie dla ludności lub zwierząt hodowlanych, sam bym zabił, mimo, że koty stawiam zdecydowanie nad psami i co niektórymi ludźmi.

Abyście mieli świadomość, jakim zwierzęciem jest puma, to podam garść informacji na jej temat:

Waga (samiec) - do 100 kilogramów
Wzrost w kłębie (samiec) - do 90 cm . WysokoścćLamborghini Countacha to 107 cm.
długość - do 2 metrów
prędkość - do 80 kilometrów / h. Gepard, najszybszy ssak lądowy osiąga prędkość do 93 km/h

Podawałem informacje na temat samców. W przypadku samic dane te można podzielić przez około połowę, są sporo mniejsze, ale to dalej kawał zwierzaka. Jak widać puma to nie dachowiec ważący około 2,5 kilo. To MASZYNA DO ZABIJANIA, która unika siedzib ludzkich, ale jeśli jest chora i ma problem z upolowaniem dziczyzny, skoczy na człowieka, albo stosunkowo łagodne zwierzęta hodowlane., zakradając się pod wioski. Stanowi zagrożenie? Trzeba otrzeć łzy i zabić. To nie dachowiec, że wpakujesz w kontenerek, i wywieziesz 30 kilometrów za mieścinę.
Zgłoś
Avatar
Tomf 2020-04-27, 22:06 1
Maniekem2 napisał/a:

Narzekacie że chore kurwy, skurwysynu.... Przecież to sadistic a nie klub przyjaciół myszki Miki



No nareszcie głos normalności na sadisticu ! brawo !!!
Zgłoś
Avatar
Elektro-Mech 2020-04-27, 22:31
Popierdolony świat, gdzie organizmy wykształciły ostre kawałki kości do rozszarpywania się nawzajem, jakby wszyscy nie mogli żyć w zgodzie i wpierdalać owoce i warzywa. :C
Zgłoś
Avatar
rayner1790 2020-04-27, 22:46
Maniekem2 napisał/a:

Narzekacie że chore kurwy, skurwysynu.... Przecież to sadistic a nie klub przyjaciół myszki Miki



kurwy kurwami, nie wiem w co sie ze starym bawisz ale za krzywde zwierzęciu bez powodu zawsze chuj w dupe
Zgłoś
Avatar
Griffth 2020-04-28, 0:59
Może jestem ślepy albo za bardzo się nabzdryngoliłem i nie widzę o co chodzi, ale dlaczego facet tego psa po łbie napierdala?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie