18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
I................r 2014-01-21, 12:12
@up to jedz na zawody mistrzu.

A strzelanie z przyrządami celowniczymi jest chujowe.
Zgłoś
Avatar
Tomek129 2014-01-21, 12:24
Jego łuk jest więcej warty od mojego samochodu :\
Zgłoś
Avatar
Rysiek86 2014-01-21, 12:31 2
Zgłoś
Avatar
m................a 2014-01-21, 12:32 2
Czy jest jakiś konkretny cel, dla którego on zabił to zwierzę? Czy to tak dla chorej przyjemności?
Zgłoś
Avatar
Kamas95 2014-01-21, 12:48 4
@up jest myśliwym, może to jego praca?
Zgłoś
Avatar
Cyrk 2014-01-21, 12:53 1
@mandaryyynka: Kontrola populacji oraz odstrzał chorych i słabych sztuk to chyba takie klasyczne powody. Ja rozumiem, że dla czujących niemyślących myśliwi to rządni krwi mordercy, ale to jest po prostu gówno prawda...
Zgłoś
Avatar
dawidogracz 2014-01-21, 13:06 4
to społeczeństwo się takie zniewieściałe zrobiło przez to sklepowe żarcie, że nawet na śmierć zwykłego jelonka nie może patrzeć. Ja tam bym chętnie postrzelał i pewnie by się męczył taki jelonek bo w życiu broni w ręce nie miałem ; D ale ważne, że ja bym się świetnie bawił.
Zgłoś
Avatar
q800 2014-01-21, 13:46 7
Jestem strzelcem, posiadam broń palną bezpozwoleniową i jestem w trakcie wyrabiania pozwolenia na broń palną sportową i kolekcjonerską, bo, kurwa, lubię broń palną i uważam, że każdy wolny mężczyzna powienien, jeśli nie posiadać, to przynajmniej umieć sie nią posługiwać. A myśliwych nie lubię. Z kilku względów. Oczywiście sa potrzebni, bo trzeba te lisy zarażone wścieklizną odstrzelić, tu nie ma o czym mówić. Ale, kurwa nie oszukujmy się, gdyby tak było, to mało kto chciałby zostac myśliwym. Im po prostu chodzi o to, żeby napierdalać dla funu do tych biednych zwierzątek, chlać wódę na wyjazdach (byłem na kilku polowaniach i nawet strzelałem do zwierząt, więc nie jestem jakimś zlewaczałym jesiotrem od kochania drzew w dziuplę) i pławić się w tym pseudoelitarnym postubeckim sosiku leśnych dziadów, w którym rąsia rąsie myje i kazdy kryje każdego, co mnie najbardziej wkurwia. Poza tym to są często debile, nie mające pojęcia nawet o broni, z której walą i zasadach jej uzycia. Na ostatnich zawodach strzeleckich sobie kulturalnie napierdalamy do tarcz. Patrzę a tu kurwa zza drzewa na wale kulochwytu, naprzeciw naszych luf wyłazi taki lesny dziadek i sobie luka jak strzelamy! Natychmiastowe przerwanie ognia i dalej jebać idiotę-samobójcę. A ten, że "on wie, on jest myśliwym, i chciał sobie popatrzeć". Mało go tam chłopaki kolbami nie zajebali.
Zgłoś
Avatar
Zarammoth 2014-01-21, 13:50
Teraz niech zapoluje na niedźwiedzia w taki sposób
Zgłoś
Avatar
M................x 2014-01-21, 14:19
Trochę szkoda jelenia, gość widać że robi to dla sportu a nie dla jedzenia.
Zgłoś
Avatar
PegasiBierzeWDupe 2014-01-21, 15:20
@q800 zmartwię cię, jesteś debilem nie dostaniesz pozwolenia
Zgłoś
Avatar
BajecznyKrzysztof 2014-01-21, 15:21 2
każde polowanie jest elementem gospodarki łowieckiej, także nie ma czegoś takiego jak polowanie dla sportu. Postrzelać dla sportu to sobie można na strzelnicy do rzutek.

Dla wszystkich wiernych przeciwników myslistwa przy użyciu broni palnej, pragnę zaznaczyć, że żeby zwierze rażone strzałą padło, musi się wykrwawić. Trwa to ZAWSZE kilka, do nawet kilkunastu minut. Jak humanitarna to śmierć ? Według mnie strzał do zwierzaka z kuli, która jest tak zaprojektowana, żeby razić mocno i skutecznie (przez co zwierz pada w ogniu) jest dużo bardziej humantarną metodą odstrzału.

Tak, jestem myśliwym.
Zgłoś
Avatar
Zimny_browar 2014-01-21, 15:36
Atak z nienacka 3.0X więcej obrażeń.
Zgłoś
Avatar
q800 2014-01-21, 15:44
@ orionsrot. Gadaj zdrów dzieciaku.
Zgłoś
Avatar
dnr 2014-01-21, 17:25
A teraz pomyślcie, które zwierzę ma lepiej:

-Urodzone i trzymane całe życie w klatce rozmiarów jego ciała, srające pod siebie, tuczone hormonami i zabite piłą tarczową

-Urodzone i żyjące na wolności, zabite strzałą/śrutem/pociskiem
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie