18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Vicorinox 2014-01-21, 17:31
CyganPodOknem napisał/a:

@up to jedz na zawody mistrzu.

A strzelanie z przyrządami celowniczymi jest chujowe.



Bzdura do kwadratu, jest wiele odmian łucznictwa.
Zgłoś
Avatar
Tassadar 2014-01-21, 18:09
mandaryyynka a czy ty przypadkiem nie pokiełbasiłaś portali z jakimś pudelkiem czy czymś?
dnr urodzone w lesie czy innym borze zmarłe ze starości
Zgłoś
Avatar
C................n 2014-01-21, 18:10
Powiem krótko:
a) w zabijaniu nie ma nic pięknego, usprawiedliwione jest gdy nie masz co jeść lub w obronie;
b) jest różnica miedzy leśnikiem odstrzeliwującym chore sztuki żeby nie zarażały innych, a myśliwym polującym dla adrenaliny.

A jak już ktoś chce być takim twardzielem (zabija to jest twardziel co nie) to kosa w łapę lub toporek i heja na niedźwiedzia np. - Indianie tak czasem robili, nadal było to z głodu lub obrony przed zagrożeniem ze strony agresywnych zwierząt. Polowanie z nowoczesnym łukiem lub sztucerem nie zostawia zwierzakowi żadnych szans, to jakby dzisiaj partyzantów szukał oddział w lesie z kamerami termicznymi. Prawie tak to piękne i sprawiedliwe jak rzeźnia w zakładach mięsnych.

Uprzedzam hejterów - jem mięso i zabijałbym gdyby ktoś nie robił tego za mnie, ale nie dorabiajmy do tego ideologii. Zabijanie zwierząt nie sprawia mi przyjemności i nie rozumiem jak może.
Zgłoś
Avatar
Pogos 2014-01-21, 18:54
Ja pierdole jaki łuk wygląda jak by miał auto aim, no recoil i w ogóle sam strzelał przez ściany.
Zgłoś
Avatar
ReniferPL 2014-01-21, 22:54
@cyberszogun
no a mi sprawia przyjemność i nie rozumiem jak może nie sprawiać. nie dorabiam do tego żadnej ideologii. po prostu to lubię, nie powiększam w ten sposób penisa. nie jestem twardzielem. promuję zadawanie szybkiej śmierci. no i co teraz?
Zgłoś
Avatar
Elton John 2014-01-21, 23:19
Nie wiem jakoś zawsze takiego zwierza z lasu bardziej żal, sympatyczne się wydają, bo się chyba człowiek bambi za dużo naoglądał w dzieciństwie. Ale props za pasję, łucznictwo fajna sprawa.
Zgłoś
Avatar
wrobel242424 2014-01-21, 23:34
kurwa mać co za zpizdowaciałe, oderwane od rzeczywistości społeczeństwo
"jelonka szkoda"... ludzie, skąd wy się bierzecie?
za dużo jelonka Bambi w dzieciństwie się naoglądaliście?
co kogokolwiek może obchodzić jeleń - zwierzę zabite na mięso, a póżniej zjedzone?
i do chuja wafla, jak można się dziwić, że polowanie daje satysfakcję mężczyźnie - łowcy z natury?
dajcie kurwa maści, bo nie zdzierżę
i to pierdolenie "taki z Ciebie myśliwy to ganiaj z dzidą"
szkoda ci jednemu z drugim jelonka to cofnij kurwa ewolucję, siedż na drzewie i wperdalaj banany
Zgłoś
Avatar
maulu 2014-01-21, 23:56
Jak ustrzelił to ustrzelił, ale chuj mu w dupe za to, ze sie patrzy jak sie zwierzak meczy. Chcial ustrzelic - ustrzelil, chcial sie sprawdzic - sprawdzil sie, ale jezeli sprawia mu frajde cierpienie bezbronnego zwierzaka, to jest zwykłym psychopata, pewnie gdyby mogl to zrobil by to samo z czlowiekiem, tylko boi sie pierdla. A szkoda, bo tam by z takim zrobili porzadek... I nie mowie tego dlatego, ze jestem przeciwny zabijaniu zwierzat, bo nie ma nic lepszego niz schabowy na niedzielnym obiedzie, ale jezeli zabijac to dla jedzenia/przyczyn wypisanych powyzej a nie dla cieszenia sie czyims cierpieniem. Wiem, rozpisalem sie jak Bronek w bulu i nadzieji
Zgłoś
Avatar
wrobel242424 2014-01-22, 0:18
@up
no niby mógł mu posłać jeszcze jedną strzałę, padłby szybciej o kilkanaście sekund
Zgłoś
Avatar
ReniferPL 2014-01-22, 9:10
maulu napisał/a:

(...) pewnie gdyby mogl to zrobil by to samo z czlowiekiem, tylko boi sie pierdla. (...)



o kurwa, poziom argumentacji godny 3eciej klasy podstawówki.
Zgłoś
Avatar
mas36 2014-01-22, 9:34
Far Cry 3...
Zgłoś
Avatar
faptime 2014-01-22, 16:45
POV mi sie kojarzy z czyms innym if ju noł łot aj min
Zgłoś